Vánoční turnaj příchozích 2023

16. 11. 2023 19.52
Opět po roce bychom Vás rádi pozvali na náš tradiční "Vánoční turnaj příchozích", který má v našem městě dlouholetou tradici, a který oddíl basketbalu pořádá v rámci své akce ,,Turnaje pro každého".
 
Tradice vánočního přátelského setkání, kdy si s každým, kdo se dostaví 25. 12. do sportovní haly, zahrajeme basketbal a u toho se společně pobavíme, je opět tu. Letošní turnaj, stejně jako loni, nevyhraje tým, který zvítězí ve všech svých utkáních, ale tým, který bude nejlepší jak ve hře, ale zároveň zanechá nejzábavnější dojem.
 
A jak se takový vítěz zjistí? Rozhodnete o tom vy! Každý tým bude na konci turnaje hlasovat pro jiný tým, a zvolí tak mezi sebou vítěze. K vítězství určitě může každému pomoci, pokud zvolí tým smíšený z dětí i dospělých, nebo pokud třeba vymyslí společné, ideálně vtipné dresy.
 
Ani letos nebude chybět oblíbené utkání RODIČŮ proti DĚTEM, které proběhne zhruba od 10:30 do 11:00 hodin. Na toto utkání se nemusíte ráno registrovat, ani platit startovné.
V průběhu turnaje proběhne i tradiční soutěž ve střelbě trestných hodů a trojek. Do těchto soutěží může nastoupit vždy jeden hráč z každého týmu.
 
Turnaj proběhne ve sportovní hale ve Varnsdorfu, registrace začně v 8:00 hodin. S tím, že utkání začnou nejpozději v 9:00 hodin. Startovné je letos stanovené na 70 Kč pro mládež do 15 let a 100 Kč pro všechny ostatní. V ceně startovného je občerstvení i ceny pro vítěze.
 
Pojďme si letošní turnaj opět užít a řídit se jednoduchým heslem "ONLY FOR FUN".

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.