Basket Varnsdorf opět pomáhal

21. 4. 2023 08.13

Parádní basketbalový večer zažila naše Sportovní hala. Dobrý výkon našich borců, skvělá kulisa čítající více jak dvě stovky diváků a vybraných dvacet tisíc korun pro MŠ Čtyřlístek.

Večer ve znamení charity, kdy jsme se opět po čase rozhodli věnovat dobrovolné vstupné na dobrou věc. Jirka Beran přišel s nápadem, že bychom mohli podpořit a zpropagovat MŠ čtyřlístek, do které dochází děti s různými druhy postižení. Školka by ráda zřídila hyperbarickou komoru, která může dětem zkvalitnit život, ale bohužel stojí nemalé peníze. Spolu se vstupným se dražil i míč podepsaný všemi hráči, který se vydražil za krásných 3200 korun, vydražil ho Pavel Draský, kterému gratulujeme a děkujeme. V poločase také proběhla dražba poukazu do Baru Titanik, který věnoval Martin Kouklík, ten se vydražil za 700 korun. Velký dík patří i holkám za barem, které se rozhodli napéct různé dobroty a rozdávali je za symbolickou cenu. Celou částku také věnovali na dobrou věc. Celková částka spolu se vstupným čítala krásných dvacet tisíc korun, které budeme v následujících dnech předávat paní ředitelce školky. Děkujeme všem fanouškům, bez vás by to určitě nešlo. Poděkování samozřejmě patří všem, kdo pomáhali se zajištěním a propagací akce.

Samotný zápas se nesl v pohodovém duchu, podpořeným skvělou atmosférou. K vidění byla výborná týmová kombinační hra, krásné smeče, dlouhé a úspěšné trojkové pokusy, emoce a veliké nasazení a snaha předvést co nejlepší výkon, před zaplněnou halou.

 Zápas jsme měli ve svých rukou již od úvodního rozskoku. Velkou porci minut tak dostali naši mladší hráči, který zanechali velice příjemný dojem. Hlavně tím, že kvalita hry při jejich přítomnosti na hřišti neklesla. Naopak svou energií dokázali obrátky utkání ještě zvýšit. Soupeře jsme předčili snad ve všech činnostech. Potěšující pro mě osobně je vysoký počet útočných doskoků – 22 (průměr v sezoně 13), to nám pomohlo při netradičně nižší úspěšnosti střelby z delší vzdálenosti. A asistencí – 27 (průměr v sezoně 12), což svědčilo o kolektivním pojetí naší hry. Potěšujícím faktorem je i sedm dvouciferných střelců, to se podařilo za poslední dvě sezony poprvé.

Za dva týdny 28.4. nás čeká poslední utkání sezony s Chomutovem. Věříme, že na poslední zápas opět zavítá velké množství fanoušků, kteří nás poženou za dobrým výkonem, při loučení se sezonou.

 

Střelci: Lehroch V. 22, Pasovský 18, Lehroch E. 12, Novák 11, Buben O. 11, Strnad 10, Maščuch 10, Schilling 4, Beran 2, Pípa 2, Ziesemann 0.

Diváci: 220!!

Fotogalerie: https://www.vybezek.eu/199680-basketbal-muzi-tj-slovan-varnsdorf-vs-bk-teplice-a-duben-2023/

Video z utkání: https://www.facebook.com/reel/6283486665045439/?s=single_unit

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.