Vánoční turnaj příchozích 2022

15. 12. 2022 23.25

Po třech letech vás konečně můžeme znovu pozvat na tradiční „Vánoční turnaj příchozích“, který má v našem městě dlouholetou tradici, a který oddíl basketbalu pořádá v rámci své akce „Turnaje pro každého“.

A přesně tuto tradici vánočního přátelského setkávání se, kdy si s každým, kdo se dostaví 25.12. do sportovní haly, zahrajeme basketbal a u toho se společně pobavíme, chceme letos opět pozvednout. Letošní turnaj totiž nevyhraje tým, který zvítězí ve všech svých utkáních, ale tým, který bude nejlepší jak ve hře, ale zároveň zanechá nejzábavnější dojem.

Jak se takový tým vybere? Vyberou jej sami účastníci! Každý tým bude na konci turnaje hlasovat pro jiný tým, a zvolí tak mezi sebou letošního vítěze. K vítězství určitě může každému pomoci, pokud zvolí tým smíšený z dětí i dospělých, nebo pokud třeba vymyslí společné, ideálně vtipné dresy. Každý nápad je vítán!

Ani letos nebude chybět oblíbené utkání RODIČŮ proti DĚTEM, které proběhne zhruba od 10,30 do 11,00 hodin. Na toto utkání se nemusíte ráno registrovat, ani platit startovné.

V průběhu turnaje proběhne i tradiční soutěž ve střelbě trestných hodů a trojek. Do těchto soutěží může nastoupit vždy jeden hráč z každého týmu.

Turnaj proběhne ve sportovní hale ve Varnsdorfu, registrace začne v 8,00 hod. s tím, že utkání začnou nejpozději v 9,00 hodin. Startovné je letos stanovené na 70,- Kč pro mládež do 15 let a 100,- Kč pro všechny ostatní. V ceně startovného je občerstvení i ceny pro vítěze.

Pojďme si letošní turnaj po pár letech zase užít a řídit se jednoduchým heslem „ONLY FOR FUN“.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.