Přehled zápasů tabulka

Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
oblastní soutěžStarší minižákyně U13TJ Slovan VarnsdorfLevhartice Chomutov11. 03. 2023 12.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
otevřená soutěžStarší minižákyně U13BK Lvice LitoměřiceTJ Slovan Varnsdorf03. 03. 2023 18.15
MístoKalich aréna, Litoměřice
nadregionální ligaKadetky U17BK Lvice LitoměřiceTJ Slovan Varnsdorf26. 02. 2023 10.30
oblastní soutěžMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfBK Levharti Chomutov11. 02. 2023 12.00
MístoMěstská sportovní hala, Chomutov
oblastní soutěžMladší minižáci U12BK TepliceTJ Slovan Varnsdorf11. 02. 2023 10.15
Severočeská ligaMužiBK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf10. 02. 2023 19.30
MístoSportovní hala 2, Most
nadregionální ligaKadetky U17BA Tygřice LounyTJ Slovan Varnsdorf05. 02. 2023 11.00
Místotěl. ZŠ Přemyslovců
nadregionální ligaKadetky U17BK BerounTJ Slovan Varnsdorf04. 02. 2023 12.00
MístoSportovní hala Liteň
oblastní soutěžStarší minižáci U13Slavoj BK LitoměřiceTJ Slovan Varnsdorf03. 02. 2023 18.30
MístoHala 6. ZŠ, Litoměřice
oblastní soutěžStarší minižákyně U13TJ Sokol KladnoTJ Slovan Varnsdorf26:7329. 01. 2023 13.30
MístoHala 5. ZŠ, Kladno
Popis

Body: Drančáková 18, Činková 16, Hájková 12, Keslerová 10, Kuníková, Kalvachová a Jägrová po 4, Činková M. 3, Balabánová 2

oblastní soutěžStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín38:8129. 01. 2023 11.30
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  Válečníci Děčín  38 : 81  (11 : 8, 12 : 23, 6 : 19, 9 : 31)

Jakoby hráči chtěli odčinit špatný výkon z druhé čtvrtiny prvního zápasu, když na ukazateli svítil v 6. minutě 1. čtvrtiny stav 11 : 0. Pak ale hosté dokázali po několika našich chybách bleskově zkorigovat. Vyrovnaný výsledek jsme ještě udrželi do 5. min. 2. čtvrtiny (21 : 20). Závěr, ale opět patřil hostům. Ve druhé půli jsme již nedokázali spolehlivě překonávat obranu soupeře a vytvářet si dobré střelecké příležitosti. A když už jsme vystřelili, tak ukvapeně a nepřesně. Chyb bylo příliš mnoho.

Body : Pípa 11, Turánský 6, Vítek a Syrový po 4, Hrabák 3, Martínek, Kouba, Svatek, Šnek a Heteš po 2.

Popis

Body: Činková T. 21, Činková M. 12, Keslerová 11, Kuníková 9, Jägrová 7, Drančáková 6, Kalvachová a Hájková po 4, Javůrková 2

Popis

Po více než měsíční pauze (naposledy doma Roudnice 17.12.) jsme opět nastupovali k soutěžnímu zápasu, ovšem se soupeřem z nejsilnějších. V úvodní čtvrtině jsme i přes řadu ztrát dokázali svou bojovností získat malý náskok. Ve druhé části se ale hra našeho týmu sesypala jako domeček z karet. Měli jsme velké problémy vyrovnat se s těsnou obranou soupeře a po laciných ztrátách jsme již jen ztráceli. Malou náplastí pak může být výkon ve druhé půli utkání, kdy se nám podařilo snížit náskok soupeře z 22 bodů v poločase na přijatelnějších 12.

Body : Syrový 10, Vítek 8, Turánský 6, Hrabák 5, Pípa, Svatek a Zirm po 4, Martínek, Němec a Heteš po 2.

Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfSlavoj BK Litoměřice C93:9227. 01. 2023 19.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Slavoj BK Litoměřice „C“

93:92 (27:35, 26:13, 20:24, 20:20)

K jedenáctému kolu Severočeské ligy, zavítali na naši palubovku borci litoměřického céčka, kteří nám v prvním utkání uštědřili debakl o 38 bodů. K našemu „štěstí“ soupeř přijel jen s pěti hráči. Bylo tedy jasné, že přijel uvolněn s vírou, že nemá co ztratit. Rozhodčí svým výkonem také nepřidali, bohužel podlehli tlaku pěti hráčů na straně soupeře a první tři čtvrtiny bylo evidentní, že nechtějí soupeře vyfaulovat. Tato situace se nám nestala prvně a přijde mi, že jsme bohužel rozhodčími trestáni za velký počet hráčů na naší straně.

Nutno říct, že Litoměřice zahráli opravdu dobře. My naopak v útoku chaoticky, neuspořádaně, jakoby na některých hráčích ležela tíha okamžiku. Je třeba říci, že tlak je oprávněný, hráči vědí, že každý zápas je pro nás momentálně tím nejdůležitějším, protože jakákoliv prohra nás posune mimo příčky zajišťující play-off.

Střelci: Lehroch V. 39 (5x3), Maščuch 19 (4x3), Pasovský 11 (1x3), Beran 6, Ziesemann 5, Lehroch E. 5 (1x3), Schilling 3 (1x3), Vakulenko 3 (1x3), Pípa 2, Janoušek 0, Houngbedji 0.

Trojky: 13 - 10

TH:  20/10 – 15/9

Fauly: 13 - 16

Diváci: 150

nadregionální ligaKadetky U17TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Toužim42:4022. 01. 2023 12.15
Popis

Začátek nedělního zápasu s týmem, který už známe, a který se pohybuje na konci tabulky, byl nepříjemným překvapením. Soupeř nasadil zónovou obranu, na kterou se nám těžko hledala odpověď. Obrana z naší strany byla velmi dobrá, ale přesun do útoku byl pomalý a soupeř vždy opět stihnul postavit obranu, kterou systemaicky ucpával vymezený prostor. Únava postupně opadala a chuť ukázat soupeři, že se jen tak nevzdáme, zvítězila. Celý zápas jsme dotahovali náskok soupeře, v poslední minutě se podařilo vyrovnat a přidat navíc rozhodující koš. Velká pochvala celému týmu !

Body: Doležalová 18, Bafiová 8, Palmeová 5, Stráníková a Weberová po 4, Petráková 2, Strnadová 1

TH: 17/12 (71%)

nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfSLUNETA Ústí nad Labem B93:5722. 01. 2023 10.00
Popis

V tomto utkání se nám odplata podařila. Proti Ústí se nám podařilo vyhrát o velký bodový rozdíl a díky tomu se na hřiště mohli podívat všichni hráči z lavičky.

Velmi dobré utkání odehrál Zdenda Kosejk.

Body: Kosejk 25 (1x3), Jindra 15 (1x3), Ziesemann 15, Svatek 11 (1x3), Bulejko 10, Pípa 8, Veroněk 3, Černý, Mejsnar a Karman 2, Nývlt 0.

TH: 27/15 56%

oblastní soutěžMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfBK Teplice14:5421. 01. 2023 16.30
MístoSokol. Na Letné, Teplice
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  BK Teplice   14 : 54  (3 : 12, 6 : 7, 3 : 11, 2 : 24)

Soupeř z Teplic je zkušenější a zatím se nám nedaří, abychom s ním sehráli vyrovnanější partii. Cílem bylo udržet do poločasu slušný výsledek a poté jsme chtěli zapojit do zápasu i další hráče bez ohledu na celkový výsledek. V první půli jsme se soupeři vyrovnali v bojovnosti, ale úspěšnost zakončení byla na straně teplických hráčů. Přesto poločasový výsledek 9 : 19 není špatný. Ještě v úvodu třetí čtvrtiny jsme chtěli zabojovat, ale soupeř byl lepší. V poslední čtvrtině dostali příležitost i další hráči, kteří s námi k utkání cestovali. Výhrady máme k výkonu rozhodčích.

Body : Martínek 4, Šindelář, Patóč, Cechl L., Šoller a Čácha po 2.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: