Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
oblastní přeborStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B66:2808. 03. 2020 14.45
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B  66 : 28 (12:15, 20:3, 13:7, 21:3)

Ve druhém utkání začínala druhá pětka, ale ta bohužel pokračovala ve svém matném výkonu z prvního zápasu. Slabé nasazení hráčů v obraně, chyby na rozehrávce a neúspěšná střelba. A soupeř se rázem dostal do vedení. Až výkon první pětky ve druhé čtvrtině přinesl obrat a poločasové vedení. Mírné zlepšení ve třetí části utkání již přineslo uklidnění a v pohodě hrající první pětka dovedla bezpečně zápas do konce. Pochvalu za výkon v obou zápasech zaslouží Víťa Mauric a Tonda Vonderka.

Body : Vonderka 18, Mauric 14, Svatek 9, Ziesemann 8, Buben 6, Platil a Kosejk 4, Bulejko 3, Mach, Šťáhlavský, Pekárek a Kalvach 0.

Fauly : 13 : 10

Šestky : 11/5 : 16/4

Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B  79 : 30 (24:6, 14:11, 27:5, 14:8)

Ve skupině o 5.-8. místo jsme v prvním zápase narazili na rezervní tým děčínských válečníků. V úvodu utkání jsme zaskočili soupeře slušnou obranou a poměrně úspěšným zakončením. Ve druhé čtvrtině náš výkon již tak bezchybný nebyl a soupeř naše hráče dokázal několikrát přehrát. Ve druhé půli byl průběh utkání obdobný. Solidní výkon první pětky a nedůrazná obrana a časté chyby v závěrečné čtvrtině.

Body : Mauric 23, Vonderka 16, Svatek 15, Ziesemann 11, Bulejko 6, Buben 4, Kosejk a Šťáhlavský po 2, Mach, Pekárek, Kalvach a Platil 0.

70:85 (16:20, 15:6, 22:34, 17:25)

V pátek na nás v Děčínském Armexsportcentru čekal poslední ze soupeřů ve skupině o 7.-12 místo SL. Mladým Válečníkům se nedala upřít snaha a bojovnost. Ovšem svou nezkušeností se přičinili o 38 osobních chyb a 48 našich trestných hodů. Z těch jsme bohužel proměnili pouze 22 pokusů. Špatná produktivita nás trápila po celý první poločas, a byla tak – ve vší úctě k děčínským – naším největším soupeřem. Ve druhé čtvrtině jsme nastříleli pouhých šest bodů. Soupeř nám tak bodově odskočil. Dokázali jsme jej dotáhnout až v sedmé minutě třetího období. V poslední čtvrtině rozdíl ve skóre prakticky neklesl pod 9 bodů. Soupeři jsme k sedumdesáti bodům dopomohli vysokým počtem ztrát. Samotný závěr už jsme si ale zkušeně pohlídali.

Kvalitní utkání odehráli oba Lehrochové, přičemž mladší z bratranců Erik potvrdil stoupající formu.

Body Slovan: Lehroch V. 41 (4x3), Beran 12, Lehroch E. 12 (2x3), Janoušek 10, Doležal 3 (1x3), Šišulák 3, Relich 2, Strnad 2

TH – 31/16 (52 %) : 48/22 (46 %), Fauly 38 : 23, Trojky 8 : 7

nadregionální ligaKadeti U17TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Slovan Varnsdorf45:6801. 03. 2020 10.00
MístoIX. ZŠ, Mladá Boleslav
Popis

TJ AŠ Mladá Boleslav vs. TJ Slovan Varnsdorf

45:68 (16:13, 30:31, 33:51, 45:68)

K letošnímu poslednímu venkovnímu utkání jsme jeli s cílem vyhrát a zároveň dát porci minut každému hráči v sestavě. Druhý cíl jsme plnili od první minuty utkání, jen to skóre bylo po první poločas vyrovnané. O poločase jsme si řekli, že ve třetí čtvrtině uděláme dostatečný náskok pro to, abychom si došli pro pohodlné vítězství. To se nám povedlo na výbornou, protože jsme tuto čtvrtinu vyhráli jasně 3:20. Zbytek utkání už jsme mohli dohrát opět se všemi hráči sestavy. Své premiéry v dresu Varnsdorfu se dočkali hráči Všetečka a Petříček. Sice nedali žádné body, ale bojovnost a chuť po vítězství se jim nedá upřít.

Body Slovan: Steško 15 (1x3), Ježek 15, Kolář 9, Valenta 8 (1x3), Zdražil 8, Kučera 6, Brož 4, Buben 2, Luh 1, Kočí, Všetečka a Petříček 0.

TH – 8/4 (50 %) : 14/6 (43 %), Trojky 5 : 2, Fauly – 20 : 10

Komentář hráče:

"Od začátku jsme hráli úplně všichni. V jedné čtvrtině jsme se odtrhli a začali vyhrávat o 20 bodů. Chci pochválit celý tým za výkon. Na konci jsme chtěli hrát akci na Láďu, ale bohužel nám to nevyšlo. Ale myslím, že v dalším zápase už body Láďa dá."

Za U17 Matyáš Ježek

celostátní ligaMladší žákyně U14TJ Lokomotiva LiberecTJ Slovan Varnsdorf55:5101. 03. 2020 09.00
MístoHala TJ Lokomotiva, Liberec
Popis

TJ Lokomotiva Liberec vs. TJ Slovan Varnsdorf

asi 55 : 51 (14:22, 6:10, 17:9, 18:10)

S velkým odhodláním vrátit Lokotce předchozí porážku jsme vstoupili do nedělního utkání na palubovce Liberce. Této snaze vévodilo útočné nadšení Valíčkové, která za deset minut svými zisky a hlavně 16-ti body dokázala vybudovat osmibodový náskok. Zdárně ji v tu dobu sekundovala v obranné i útočné aktivitě poměrně úspěšná Bafiová, k nimž se výrazněji přidala, podobně jako v sobotu, srdnatě hrající Venclová. Výsledkem bojovné nálady v týmu, tak odlišné od domácího utkání a počátečního střeleckého úspěchu, tak bylo dvanáctibodové vedení v poločase. Ostudou zápasu a bohužel i ovlivňujícím faktorem se stal domácí stolek, který nezvládal základní úkony, a tak jsme byli nuceni neustále řešit nesrovnalosti ve skóre či faulech. To samozřejmě přispělo k nervozitě a bohužel i nesoustředění se našich hráček na hru samotnou. Také díky tomu, že jsme se nemohli prosadit proti zatažené obraně vysokých soupeřek, a také zahodili spoustu vybojovaných šancí, se nakonec opět zadařilo domácím. Bez výmluv na nepřízeň okolí to byl rozhodně o mnoho lepší výkon a my se zkrátka musíme naučit tyto situace umět zvládat v hlavách, a být odolnějšími v momentech, kdy se nedaří.

Body: Valíčková 20 (7/2), Doležalová 12 (10/6), Bafiová 9 (6/1), Weberová 4, Venclová 3 (2/1), Zirmová 3 (4/3), Stráníková 0 (2/0), Palmeová 0, Kahounová 0, Svoboda 0, Vlčková 0, Jindrová 0

TH: 31/13 – 42%

F: asi 24

celostátní ligaMladší žákyně U14TJ Slovan VarnsdorfTJ Lokomotiva Liberec42:6429. 02. 2020 15.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. TJ Lokomotiva Liberec

42 : 64 (18:17, 7:16, 15:19, 2:12)

Domácí zápas s tradičním soupeřem, s nimž bychom měli být měřitelní, nás vůbec nezastihl v dobrém rozpoložení. Až na první čtvrtinu jsme byli stále o krok pozadu a neuměli včas zareagovat na útočné manévry soupeře, který často skóroval z pozic, byť je neměl úplně dobře vypracované, ale snažil se je prostě jednodušeji využít. V čem ztrácíme víme, ale stále se to nelepší. Od druhé čtvrtiny to byl zmar ve všech činnostech, který vyvrcholil v poslední desetiminutovce pouhými dvěma vstřelenými body.

Body: Valíčková 16 (3/2), Doležalová 15 (14/3), Bafiová 4 (6/0), Venclová 4, Stráníková 2, Zirmová 1 (2/1), Weberová 0 (2/0), Kahounová 0, Svoboda 0, Vlčková 0, Jindrová 0

TH: 27/6 – 22%

F: 12

nadregionální ligaKadeti U17BK Český BrodTJ Slovan Varnsdorf94:8929. 02. 2020 13.00
MístoSportovní hala Český Brod
Popis

BK Český Brod vs. TJ Slovan Varnsdorf

94:89 (15:20, 31:34, 54:53, 79:79, 94:89)

K sobotnímu utkání jsme zavítali na půdu Českého Brodu, který jsme v domácím prostředí zvládli na podzim porazit. Proto jsme šli do zápasu s jasným cílem, vítězství. První poločas jsme byli jasně lepším týmem, a kdybychom nenasbírali hodně zbytečných ztrát a dávali jasné šance z podkoše, mohl být náš náskok mnohem větší. Do druhé půle domácím nastoupil nový hráč Lorenz, který nám od začátku dával zabrat. I díky němu domácí hráči dokázali utkání vyrovnat a dostat až do prodloužení, ve kterém už dokázali utkání dovést do vítězného konce. Našim hráčům se nedá upřít veliká bojovnost po celý zápas, ale bohužel to tentokrát nestačilo. Pochvalu si tentokrát zaslouží Steško, který nás v druhé půli držel jeho neomylnými nájezdy.

Body Slovan: Steško 27 (2x3), Kučera 16, Ježek 14 (1x3), Kolář 14 (2x3), Zdražil 8, Kozák 4, Valenta 3, Luh 3 (1x3), Brož 0, Kočí, Všetečka a Petříček nenastoupili.

TH - 20/12 (60 %) : 4/3 (75 %), Trojky 2 : 6, Fauly – 12 : 20

"Už od začátku bylo vidět, že zápas bude dost vyrovnaný. I přes to, že jsme prohráli v prodloužení, tak si z toho nic neděláme. Všichni na hřišti nechali všechno a určitě se ponaučíme z chyb do příštího zápasu a příště to jistě vyjde. Jsem na kluky hrozně pyšný za to jak hráli, určitě se nemáme za co stydět."

Za U17 Petr Steško

oblastní přeborNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfBA Lynx Liberec57:4622. 02. 2020 17.00
Místotěl. SOŠ, Liberec
Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Lynx Liberec

57:46 (8:6, 20:22, 42:32)

Do druhého utkání jsme nastoupili s jasným cílem vyhrát. Po herním vypětí z prvního zápasu to však nebylo tak jednoduché. Podařilo se nám několikrát využít kombinaci hoď a běž, ze které jsme dokázali skórovat. Střelecky se prosadili i menší a méně zkušenější hráči – Micinský, Schejbal, Nožičková. Zlepšit musíme přihrávky na delší vzdálenost, střelbu trestných hodů  a především vyhození z autu. I přes absenci několika zkušenějších hráčů jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

Body: Svatek 13 (5/1), Turánský 12, Buben 11 (2/1), Pípa 9 (2/1), Boháček 2 (2/0), Činková 2, Jindrová 2, Micinský 2 (1/0), Nožičková 2, Schejbal 2

Fauly: 7/11

oblastní přeborNejmladší mini U11BK TepliceTJ Slovan Varnsdorf46:3922. 02. 2020 15.15
Popis

BK Teplice – TJ Slovan Varnsdorf

46:39 (10:18, 24:28, 30:36)

V prvním utkání jsme nastoupili proti soupeři, se kterým se nám v minulém zápase vůbec nedařilo. Naši hráči však již v 1.čtvrtině výborně bránili a pod košem se projevila výšková převaha Matěje Bubna. Svou výbornou obranou překvapil Jakub Schejbal. Celý zápas jsme byli ve vedení, bohužel rychlé protiútoky soupeře v poslední čtvrtině nás o vítězství připravily. I tak si naši hráči zaslouží velkou pochvalu.

Body: Buben 20 (3/0), Turánský 6, Pípa 6, Boháček 4, Svatek 2, Schejbal 1 (4/1)

Fauly: 9/11

oblastní přeborStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfSlavoj BK Litoměřice93:5222. 02. 2020 12.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice

93 : 52  (24:10, 20:15, 25:12, 24:15)

Druhý zápas byl svým průběhem velmi podobný jen s tím rozdílem, že naše nasazení v obraně bylo podstatně nižší a umožnili jsme tak hostujícím hráčům několikrát velmi lacino skórovat. V tomto zápase jsme takřka všichni velmi špatně bránili.

Těmito zápasy skončila základní skupina, ve které jsme se umístili na 2. místě. V 16 zápasech jsme 12 zápasů vyhráli a ve 4 jsme odešli poraženi (vždy s Děčínem A). Nyní následují zápasy ve skupině o 5. až 8. místo. Našimi dalšími soupeři budou pravděpodobně družstva Teplic a Děčína B.

Body: Mauric 35, Svatek 20, Pípa 9, Jindra 7 (1x3), Ziesemann 7, Buben 5, Platil a Kosejk po 4, Kalvach 2, Vonderka, Karman, Mach, Šťáhlavský a Pekárek

Fauly: 20 : 16

Šestky: 10/6 : 29/13

Popis

TJ Slovan Varnsdorf -  Slavoj BK Litoměřice

88 : 26  (27:7, 10:8, 26:4, 25:7)

K posledním zápasům základní skupiny přijeli hosté v silně okleštěné sestavě a nám se tedy nabízela možnost vyzkoušet si nacvičované útočné kombinace, což se zčásti i dařilo. V některých úsecích jsme mohli být spokojeni i s pozornou obranou. Stále ovšem máme velký prostor pro zlepšování.

Body: Mauric 28, Svatek 20, Vonderka 11, Kosejk 6, Ziesemann 5, Pípa, Šťáhlavský, Platil a Buben po 4, Karman 2, Jindra, Mach, Pekárek a Kalvach 0.

Fauly:  17 : 9

Šestky: 11/4 : 16/4

Severočeská ligaMužiBA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf71:8121. 02. 2020 18.00
Místohala BK Real, Roudnice n.L.
Popis

BA 2006 Roudnice n. L. vs. TJ Slovan Varnsdorf

71:81 (18:27, 21:21, 18:23, 14:10)

Po domácí výhře nad BK Real Roudnice nad Labem z minulého týdne, jsme tento pátek zajížděli na palubovku městského rivala BA 2006 Roudnice nad Labem. Soupeř měl zatím v naší skupině nejhoší výsledky. Čekali jsme proto utkání, ve kterém dostanou příležitost všichni hráči (také díky dočasnému zranění s námi neodjel Schilling a díky vytížení Šišulák - oba zkušení matadoři). V prvních minutách se nám příliš nedařilo proměňovat jisté šance. Zlepšením v úspěšnosti střelby se nám do konce první desetiminutovky podařilo získat devítibodový rozdíl. To už jsme zapojovali rovnoměrně i hráče z lavičky. Nedařilo se nám ale získat výraznější bodový rozdíl. Ke konci druhé čtvrtiny se dokonce soupeř, tažený zkušeným Veselým a mladým Krištofem, přiblížil na rozdíl šesti bodů. Vždy jsme ale dokázali odskočit zpět a rozdíl ve skóre držet okolo dvouciferného vedení. V pětatřicáté minutě jsme vedení navýšili na 22 bodů. Pohodlně jsme prostřídali a věřili v klidný konec utkání. Soupeř se ale nemínil vzdát a naši lavičku za minutu a půl počastoval dvanácti body. Tři minuty před koncem tak byl rozdíl opět jen na deseti bodech. Vrátili jsme na palubovku více zkušeností a závěr utkání si už pohlídali.

81 bodů na palubovce ssoupeře není špatný útočný výsledek. Zapracovat musíme na zlepšení obrany a odstraňení zbrklosti v zakončení na útočné polovině.

Body Slovan: Lehroch V. 30 (4x3), Pasovský 20, Novák 9 (3x3), Beran 6 (1x3), Lehroch E. 5 (1x3), Doležal 4, Relich 3, Janoušek 2, Vašut 2, Polák a Kozák 0.

TH – 21/15 (71 %) : 22/12 (55 %), Fauly 17 : 19, Trojky 0 : 9

nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBK Kralupy Junior80:4416. 02. 2020 13.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BK Kralupy junior

80:44 (22:12, 33:26, 49:36, 80:44)

V neděli k nám přijel tým opět pouze se šesti hráči. Náš cíl byl tedy jasný, opět hladce zvítězit. V prvních třech čtvrtinách to ale tak vůbec nevypadalo, protože jsme se přizpůsobili ospalé hře soupeře, který se nás stále držel na dostřel 10 bodů. Až v poslední čtvrtině jako bychom se probrali a vyhráli ji 31:8. Konečný výsledek tak úplně neodpovídá našemu výkonu po celé utkání. V tomto utkání si opět pět hráčů připsalo dvouciferný počet bodů. Double-double si stejně jako v sobotu připsal Kučera za 12 bodů a 14 doskoků. Tentokrát se k němu přidal Brož, který nasbíral 12 bodů a 10 doskoků.

Po tomto vítězství máme splněný jeden z našich cílů, dokázali jsme porazit každý tým v naší tabulce.

Body Slovan: Kolář 14, Ježek 13, Brož 12, Kučera 12, Steško 11 (2x3), Zdražil 7, Valenta 5, Luh 4, Kozák 2, Buben 0.

TH – 8/4 (50 %) : 6/3 (50 %), Trojky 2 : 1

Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBK REAL Roudnice n.L.97:6615. 02. 2020 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BK REAL Roudnice n. L.

97:66 (21:13, 29:20, 24:15, 23:18)

Letošní druhé domácí utkání mužů přišla shlédnout asi stovka diváků. Soupeř se k utkání dostavil pouze v šesti hráčích. Věděli jsme, že chceme dát prostor hlavně mladším hráčům, a tak jsme si chtěli vybudovat co nejdříve pohodlný náskok. Rychlou hrou se nám, i přes řadu neproměněných podkošových šancí, podařilo získat vedení. Do utkání tak mohli zasáhnout všichni hráči. Bez problémů jsme si došli pro třetí výhru ze tří utkání a ve skupině o 7.-12. místo nám tak prozatím patří první příčka.

Malou kaňkou na sobotním úspěchu bylo zranění Vašuta, který po úderu loktem utrpěl otřez mozku a z palubovky ho musela odvézt až sanitka. Naštěstí vyšetření dopadla dobře a Jakub bude jistě brzy opět na palubovce.

Body Slovan: Pasovský 21 (2x3), Lehroch 20 (2x3), Beran 17 (1x3), Šišulák 13 (2x3), Novák 8, Relich 6, Polák 6, Strnad 4, Vašut 2, Doležal a Janoušek 0.

TH – 18/10 (56 %) : 31/17 (55 %), Fauly 28 : 16, Trojky 7 : 7

nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBŠ - Tygři Praha B88:6215. 02. 2020 15.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BŠ Tygři Praha B

88:62 (26:8, 51:20, 70:38, 88:62)

V sobotu na naší palubovku zavítal dosud neporažený tým z první příčky tabulky. Jelikož soupeř přijel pouze v šesti hráčích, od první chvíle jsme cítili šanci na výhru. Motivace porazit tento tým nám určitě nechyběla, vždyť v prvním společném utkání jsme prohráli rozdílem 62 bodů! Rozhodující náskok jsme si udělali ihned v první čtvrtině, kterou jsme vyhráli jasně 26:8. Do poločasu jsme rozdíl navýšili na 31 bodů, který jsme si již udržovali po zbytek zápasu. Dobrý týmový výkon podtrhuje i pět hráčů s dvouciferným počtem bodů. Hned tři hráči si v tomto utkání připsali takzvaný double-double, Steško za 14 bodů a 13 doskoků, Ježek za 13 bodů a 10 asistencí a Kučera za 14 bodů a 10 doskoků!

Body Slovan: Kolář 18 (1x3), Zdražil 15, Steško 14, Kučera 14, Ježek 13 (1x3), Brož 6, Kozák 4, Buben 2, Luh 2, Valenta 0.

TH – 22/8 (36 %) : 17/8 (47 %), Trojky 2 : 4

Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBA Louny91:8308. 02. 2020 19.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA Louny

91:83 (22:26, 22:24, 23:24, 24:9)

Po téměř dvou měsících jsme sehráli mistrovské utkání na domácí palubovce. Soupeř přijel s nám dobře známými starými oporami. Věděli jsme, že je nebezpečný hlavně z perimetru. Utkání jsme začali aktivně a brzy se dostali do vedení, na dlouhou dobu naposled. Lounští ve druhé půli první čtvrtiny spustili svou trojkovou smršť. Bohužel pro nás trefovali i nemožné a dobře bráněné střely. Ve druhé čtvrtině byl rozdíl i 15 bodů v náš neprospěch. Dokázali jsme se vždy několika povedenými úseky vrátit na rozdíl dvou boudů, ale soupeř vždy přidal trojku či dvě a opět odskočil. Poslední čtvrtina už byla ale naše. Střelcům z Basket Academy zvlhnul střelecký prach a my se dokázali semknout. Nakonec tak bereme dva body do tabulky.

Rozhodně jsme se ale přizpůsobili tempu hry soupeře, což nám příliš nesvědčí. Tím jsme si utkání zbytečně komplikovali. Naštěstí střelecky explodoval Lehroch, který vsítil nevídaných 49 bodů, k tomu přidal ještě 13 doskočených míčů a tak dosáhl na double-double.

Body Slovan: Lehroch V. 49 (3x3), Pasovský 18 (1x3), Novák 10 (2x3), Beran 6, Janoušek 4, Relich 4, Schilling 0, Strnad 0, Lehroch E. 0. Kozák, Polák a Vašut do utkání tentokrát nezasáhli.

BA Louny: Jakeš 33 (6x3), Hnátek 12 (2x3), Moravec 12, Vacek 11, ...

TH – 20/13 (65 %) : 27/17 (63 %), Fauly 23 : 18, Trojky 6 : 11

oblastní přeborStarší minižáci U13Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf77:2708. 02. 2020 11.00
MístoSH Křešice
Popis

Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf  77 : 27  (19:4, 19:8, 19:5, 20:10)

Průběh druhého utkání byl obdobný. Opět jsme se nepoučili z chyb a ztráceli míče ihned na rozehrávce a umožnili domácím hráčům snadno skórovat. Technická vyspělost soupeře byla o poznání vyšší a naši hráči velmi snadno propadali v obraně. Ano, domácí hráči za sebou mají mnohem více odehraných zápasů a mají tudíž daleko více zkušeností, ale přeci jen bychom poznatky a poučení z prohraných soubojů měli vstřebávat rychleji a přenášet je do dalších soubojů. To se zatím nedaří.

Body : Svatek 8 (1x3), Ziesemann 6, Mauric 4, Pípa 3, Bulejko, Vonderka a Karman po 2, Kolář, Jindra, Buben, Mach, Šťáhlavský, Kosejk a Platil 0.

Fauly : 14 : 7

Šestky : 9/2 : 10/4

Popis

Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf  90 : 38  (19:8, 30:7, 29:15, 12:8)

O tom, že nás nečeká lehký soupeř jsme věděli. Abychom v přípravě na tato utkání udělali maximum, odehráli jsme i dva přátelské zápasy s obdobně silným družstvem BK Slunety Ústí nad Labem. Ale nestačilo to. Domácí družstvo nastoupilo ještě v silnější sestavě, než přijelo na podzim do Varnsdorfu (porážky 36:67 a 44:83). Od počátku utkání měli naši hráči problém vyrovnat se s těsnou obranou domácích hráčů, a když už jsme vybojovali míč, následovala první nebo druhá přihrávky opět do rukou soupeře. Přejít proto na útočnou polovinu a ohrozit soupeřův koš byl velký problém. Hráčům nemůžeme upřít snahu a bojovnost, ale basketbalový um byl na straně domácích.

Body : Mauric 14, Ziesemann 7 (1x3), Svatek 5, Vonderka 4, Buben, Pípa, Karman po 2, Šťáhlavský a Jindra po 1, Kolář, Bulejko, Mach, Kosejk a Platil 0.

Fauly : 13 : 17

Šestky :  22/15 : 12/5

nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L. B73:7202. 02. 2020 14.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA 2006´Roudnice n. L. B 73:72

V neděli 2.2 byla odveta s Roudnicí na domácím poli. První dvě čtvrtiny byly dobré, vedli jsme. Pak jsme měli co dělat, abysme neprohráli. Kvůli snaze udržet náskok jsme začali sólovat. Nakonec vítězství o bod. Mohlo to být lepší.

Za U17 Ondra Luh

nadregionální ligaKadeti U17BK R&J EBC MělníkTJ Slovan Varnsdorf57:8301. 02. 2020 17.00
MístoTělocvična IŠST, Mělník
Popis

BK R&J EBC Mělník - TJ Slovan Varnsdorf 57:85

V sobotu se zápas povedl. Dávali jsme koše a dělali to co máme. Možná chvílemi byl problém v obraně, ale jinak nic extra. To ale neznamená, že nemáme co zlepšovat. Pořád to není nejlepší.