Novinky

Hejbni se II

Hejbni se II

17. 4. 2021 10.10
CZ.BASKETBALL si pro nás připravil druhé pokračování výzvy Hejbni se. Tentokrát je našim cílem dostat se z hlavního města Česka do kanadské Victorie. Ale pozor! Cesta vede přes Štrasburk a Valencii. Čeká nás celková vzdálenost 10 500 km. Začínáme v pondělí 19. dubna!
1 na 1 - Aleš Jiráň

1 na 1 - Aleš Jiráň

13. 4. 2021 23.13

Necelé dvě sezóny působil rodák z Děčína u nás ve Varnsdorfu, když výraznou měrou přispěl ke 4. místu družstva mužů v tehdejší 3. nejvyšší soutěži, což je zatím nejlepší umístění v novodobé historii našeho klubu. Za takovou krátkou dobu, zde zanechal stopu, na kterou se vzpomíná dodnes. Pro další rozhovor jsme se spojili s Alešem Jiráněm, s hráčem, který několik sezón odehrál v nejvyšší soutěži, a nyní trenérem mládeže v klubu, kde jak sám říká, mají jedno z nejlepších zázemí pro trénování basketbalu u nás. 

Losování VÁLEČNICKÉHO SPRINTU ve Varnsdorfu

Losování VÁLEČNICKÉHO SPRINTU ve Varnsdorfu

9. 4. 2021 20.59

Je to pár týdnů, co jsme společně s BK ARMEX Děčín a dalšími spřátelenými kluby odstartovali soutěž nesoucí název „Válečnický sprint“. Každý zapojený klub zvolil svou trasu, tak jako se v Děčíně běhalo na Kvádrberk, u nás ve Varnsdorfu se běhalo více po rovině, okolo známého rybníku Mašiňák, neboli „Ria“.

Hledej poklad

Hledej poklad

30. 3. 2021 10.28

Před několika týdny jsme pro naše hráče a hráčky připravili vědomostně sportovní hru s názvem "Hledej poklad". Každý hráč družstva dostal přes oddílový komunikační systém svou indícii, kterou si pak vzájemně se spoluhráči nasdíleli a společně bylo třeba dokončit hádanku, včetně místa, kde se poklad nachází. 

Válečnický sprint ve výběžku!

Válečnický sprint ve výběžku!

17. 3. 2021 15.08

Děčínští Válečníci připravili jednu z dalších akci z „válečnické dílny“, a opět pro všechny milovníky sportu! Nejen v Děčíně, ale i ve Varnsdorfu se snažíme své basketbalové svěřence neustále motivovat k pohybu prostřednictvím různých on-line tréninků a programů. I proto jsme nyní spojili síly právě s Válečníky a rádi bychom spolu vyzvali nejen hráče basketbalu, ale i jejich rodiče a také širokou veřejnost.

1 na 1 - Hráč a rodič

1 na 1 - Hráč a rodič

28. 2. 2021 10.38

Již druhý rok prožíváme všichni situaci, kdy se vzhledem ke covidové pandemii nemůžeme společně vidět, normálně trénovat a účastnit se soutěžních zápasů. Přesto netrpělivě vyhlížíme okamžik, kdy se zase vrátíme na palubovky a budeme opět prožívat to, co neodmyslitelně ke sportu a sportování patří, a proto to máme tak rádi, totiž společnou dřinu, napětí, radost z povedených akcí nebo výher, ale třeba i ponaučení z prohry. 

Protože si uvědomujeme, jak je důležité připomínat v současnosti i dění nedávno minulé, oslovili jsme několik hráčů našeho oddílu, aby společně s rodiči vyjádřili, jaký vztah k basketbalu, k místnímu oddílu a ke sportování vůbec mají, a to nejen v této době.

Pohyb pro všechny s TJ Slovan Varnsdorf

Pohyb pro všechny s TJ Slovan Varnsdorf

25. 2. 2021 20.13

Tak neseďte doma a pojďte se projít!  

Prázdninová hra volá.

Proto jsme si pro vás připravili celkem 5-tras rozmístěné po Varnsdorfu. Každá trasa skrývá několik otázek ze sportovního prostředí. Jednotlivé trasy jsou zakódované v QR kódu, díky kterému naleznete zajímavé Kvízové otázky. Odměny budou gastronomické.

Vydejte se tedy na sportovně laděnou cestu městem a věřte, že nudit se nebudete.

Hejbni se a sbírej fanoušky - poděkování

Hejbni se a sbírej fanoušky - poděkování

25. 2. 2021 20.09

Baskeťačky, baskeťáci, trenéři,

všichni máte náš velký obdiv za aktivní účast v projektu HEJBNI SE a sbírej fanoušky pro národní tým mužů. Víme, že současná situace je obrovskou zkouškou pro mládežnický a amatérský sport. Vy jste v ní zatím uspěli na jedničku!

HEJBNI SE: naše výsledky a 2. místo dívek U15

HEJBNI SE: naše výsledky a 2. místo dívek U15

21. 2. 2021 09.57

Výzva HEJBNI SE již skončila a my se společně podíváme jak si vedly naše zůčastněné týmy.

Každý z pěti přihlášených týmů se zapojil podle svých možností a chuti do sportovních aktivit. Tým našich dívek U15 obsadil nakonec ve třítýdenním zapolení ve své kategorii 2. místo. Hráčky tak dostaly možnost jako virtuální fanoušci fandit na velkoplošné obrazovce při dvou kvalifikačních utkáních mužů na Eurobasket 2022 - v sobotu 20.2. proti Litvě a v pondělí 22.2. proti Belgii.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.msmt.cz/
http://www.bkdecin.cz/
http://www.bk-kondori.cz/
www.bcm-nymburk.cz
https://www.datalife.cz/
http://www.sauneo.cz/
http://www.vs-trading.com/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.ventos.cz/
http://www.heckl.cz/
http://farmet.eu.sk/
file/232xb4SokUn6SrVQumOcPc7zxtuZGeV4.jpg
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
https://www.facebook.com/Cukrarnavenezia/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.