Novinky

Jednodenní kemp dívek U13

Jednodenní kemp dívek U13

28. 10. 2021 21.16

Česká basketbalová federace pokračuje v projektu jednodenních oblastních kempů dívek U13. Úvodní kemp se tak konal v pondělí 25.10.2021 v Městské sportovní hale Chomutov, a byl otevřen pro všechny hráčky ročníku narození 2009 oblastí ČBF Severní Čechy a ČBF Karlovy Vary. Tréninky probíhaly pod vedením trenérů CZ Basketball, kondičních specialistů a reprezentantek ČR a byly zaměřeny na základní pohybovou gramotnost a rozvoj herních činností jednotlivce.

DEN PLNÝ BASKETBALU VE VARNSDORFU

DEN PLNÝ BASKETBALU VE VARNSDORFU

26. 10. 2021 15.29

Basketbalový oddíl tělovýchovné jednoty Slovan Varnsdorf je jediným aktivním klubem tohoto sportu ve Šluknovském výběžku a kromě bohaté historie funguje i v současnosti na několika úrovních v dívčí i chlapecké složce. V několika projektech drží po dlouhou dobu každoroční linii a těší se velkému zájmu fanoušků a příznivců oranžového basketbalového míče.

Nově přidaným projektem, navazujícím na online a soutěžní aktivity v období pandemie, je Den plný basketbalu, podporovaný, kromě jiných subjektů, i městem Varnsdorf. Ten proběhl v sobotu 23. října a návštěvníky, a především účastníky čekalo nejedno překvapení. Navštívil jej hráč BK ARMEX Děčín Tomáš Pomikálek, účastníka naší nejvyšší soutěže mužů a s náplní pomohl i oblastní trenér basketbalové federace Tomáš Holešovský. Kolektivní focení pak ukázalo hrdost místních baskeťaček a baskeťáků ke klubové příslušnosti a hodnotám, které se jim trenéři na každé úrovni snaží vštěpovat. Více informací přináší předseda oddílu Zdeněk Strolený v krátkém rozhovoru.

Nová sezóna i pro U11

Nová sezóna i pro U11

19. 10. 2021 07.17

Soutěže nejmladších minižáků U11 jsou organizovány turnajovým způsobem za účasti tří družstev. Ve svém úplně prvním zápase se naše smíšené družstvo chlapců a dívek nejprve střetlo s celky domácího Liberce a Děčína.     

Za TJ Slovan Varnsdorf nastoupili: Martínek Vladislav, Šišuláková Julie, Šišuláková Monika, Svobodová Ema, Sedláček Miroslav, Ptáčková Veronika, Zajíc Jan, Švarc Matyáš, Činková Tereza, Pácha Jakub, Johan Ondřej, Kraus Adam, Dzurko Tadeáš, Cuřín Jakub, Weinhauer Michal a Endrizál Marek.

ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH 4. TŘÍDY - LAIKŮ

ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH 4. TŘÍDY - LAIKŮ

2. 10. 2021 13.15

V sobotu 2. 10. 2021 proběhlo v tělocvičně pod náměstím školení rozhodčích laiků, které organizoval náš oddíl ve spolupráci s oblastní asociací rozhodčích. Akce se zúčastnilo na 25 lidí, převážně z hráčů a hráček družstev U17, doplněný o několik trenérů a hráčů z Varnsdorfu a Děčína. Takto proškolení rozhodčí by měli být schopni zprvu vypomoci při delegacích minibasketbalových kategorií a mají také možnost se začít věnovat této jistě nezbytné a důležité profesi i v dalších letech a kategoriích. 

Nová sezóna 2021/22

Nová sezóna 2021/22

1. 9. 2021 09.30

Přijď mezi nás! S počátkem školního roku, ve středu 1. 9. 2021, začínají pravidelné tréninky všech věkových kategorií, a to je ten správný čas přijít si vyzkoušet tento kolektivní, u nás stále oblibenější, sport.  

Hejbni se II - šestý týden a konečné výsledky

Hejbni se II - šestý týden a konečné výsledky

6. 6. 2021 09.21

A je to tady. V Hejbni se II jste dokázali předčít cíl. Tleskáme! A kdo si vyhejbal ceny?

Hejbni se II - pátý týden

Hejbni se II - pátý týden

6. 6. 2021 09.19

Jednoho cíle jste dosáhli a už se vracíte zpět. Otázka ale zní - kdo si odnese hodnotné ceny z Hejbni se II? Máte posledních pár dnů.

Hejbni se II - čtvrtý týden

Hejbni se II - čtvrtý týden

19. 5. 2021 19.40

Wow! Dva týdny do konce #hejbnise a vy už jste dorazili do Victorie! Máte u nás velké uznání. Ale nepolevujte, protože jdeme pomalu do finiše soutěže o ceny.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.msmt.cz/
http://www.bkdecin.cz/
www.bcm-nymburk.cz
http://www.sauneo.cz/
https://www.datalife.cz/
http://www.vs-trading.com/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.ventos.cz/
http://www.heckl.cz/
http://farmet.eu.sk/
file/232xb4SokUn6SrVQumOcPc7zxtuZGeV4.jpg
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
https://www.facebook.com/Cukrarnavenezia/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.