Novinky

#vratimselepsi - třetí týden

#vratimselepsi - třetí týden

31. 3. 2020 13.48

Zdravíme vás všechny s projektem Českého Basketbalu #vratimselepsi v třetím týdnu našeho společného sportování. Jak to zvládáte? Kolik domácích videí už jste zaslali svým trenérům? Pochlubte se jimi na našich FB stránkách Basket Varnsdorf.

Zpráva o stavu soutěží řízených ČBF

Zpráva o stavu soutěží řízených ČBF

27. 3. 2020 12.26

Sportovně technická komise ČBF, oblast severní Čechy, rozhodla dne 26.3.2020 na základě vývoje zdravotní situace v ČR o ukončení všech mistrovských soutěží, jejichž řízením byla pro sezónu 2019/2020 pověřena. Soutěže Severočeské ligy mužů a také minižactva jsou zrušeny a výsledky anulovány. Oblastní přeborníci pro tuto sezónu nebudou vyhlašováni.

 

Již dříve ukončila STK ČBF, oblast střední Čechy, o ukončení nadregionální ligy, které se účastnil tým chlapců U17. V tomto případě zůstalo pořadí platné po odehrání zápasů do 12.3.2020, TJ Slovan Varnsdorf obsadil ve skupině B třetí místo s 11 výhrami a 6 porážkami, když jako jediný v domácím prostředí porazil v soutěži bezkonkurenční tým BŠ Tygři Praha.

 

Posledními zástupci v soutěžích tak zůstávají mladší žákyně U14, kdy celostátní ČBF ligové soutěže prozatím pouze pozastavila. Jestli rozhodne o pokračování nebo ukončení soutěží a s jakým výsledkem, dále pak i o možném uskutečnění Národních finále a Festivalů minižactva, se dozvíme pravděpodobně v průběhu měsíce dubna.

#vratimselepsi - druhý týden

#vratimselepsi - druhý týden

23. 3. 2020 09.59

V prvním týdnu měl projekt Českého Basketbalu #vratimselepsi mnoho pozitivních ohlasů. Pokračuje i v dalším, druhém týdnu.

#vratimselepsi - první týden

#vratimselepsi - první týden

22. 3. 2020 17.32

Už týden funguje projekt Českého Basketbalu #vratimselepsi. Pojďme se podívat co vše se za tento týden událo.

Výzva a domácí tréninky: #vratimselepsi

Výzva a domácí tréninky: #vratimselepsi

16. 3. 2020 10.00

Každý basketbalista to zná. Uklidit míč na měsíc pod stůl, složit si dres do skříně a boty hodit co nejdál do botníku? To přece nejde! A co ve chvíli, kdy to všechno má být na měsíc? Naprosto nepředstavitelné! Česká basketbalová federace proto přichází s projektem Basketball never stops aneb #vratimselepsi.

Informace k opatření vlády - aktualizace

12. 3. 2020 16.19

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu na území republiky a s tím spojeným uzavření sportovišť je rozhodnuto o přerušení všech soutěží ČBF, a také o pozastaveni všech tréninků a ostatních aktivit oddílu do odvolání. Věříme, že situace se postupem času bude vyvíjet pozitivněji a všichni se budeme moci opět s radostí věnovat tomu, co nás baví.

Informace k opatření vlády - doporučení ČBF

10. 3. 2020 21.04

S ohledem na opatření vlády a navazující rozhodnutí ČBF v souvislosti s prevencí proti šíření koronaviru (viz odkaz) sdělujeme následující:

Zápasy mládežnických celků i dospělých se odehrají v původně nahlášených termínech, ovšem je zakázána účast diváků v hledištích, a to včetně rodičů či dalších rodinných příslušníků. Protože chápeme, že je na místě ohleduplnost a obezřetnost, respektujeme tato opatření a jako pořadatelé nadcházejících utkání vpustíme do haly pouze ty, kteří zajistí jeho bezproblémové uspořádání. Ohledně možného uzavření školních tělocvičen, kde se mají konat utkání našich družstev na hřištích soupeřů, ještě čekáme na upřesňující informace.

Tréninky tento týden rušíme pro ty, kteří nemají o víkendu plánovaná utkání.

Rodiče budou dostávat aktuální informace o všech změnách především od jednotlivých trenérů družstev, když vzhledem k výjimečnosti situace probíhá průběžné vyhodnocování skutečností, které se mohou neustále měnit. Je opravdu třeba dbát na důkladnou komunikaci s příslušným trenérem.

Veřejnost budeme i nadále informovat na sociálních sítích a našem webu.

Přejeme všem zdraví, klid a rozum do hrsti.

Za výbor oddílu Zdeněk Strolený

Informace k opatření vlády - zrušení tréninků

10. 3. 2020 13.30

V souvislosti s oznámením vlády o zrušení výuky na školách a rovněž akcí s účastí nad 100 osob, rozhodl výbor oddílu o zrušení tréninků do odvolání v kategoriích U11 a mladších. Doufejme, že ještě dnes odpoledne, tj. 10.3.2020, bude oznámeno stanovisko pro kategorie U13 až U17. Zatím čekáme na rozhodnutí České basketbalové federace o dalším postupu v případě mládežnických a nižších soutěží. Respektujeme zároveň rozhodnutí rodičů, zda své děti na tréninky pošlou nebo ne, s tím, že budou v předstihu informovat své trenéry družstev.

Děkuji. Zdeněk Strolený

MINI CUP DĚČÍN 8. 3. 2020

MINI CUP DĚČÍN 8. 3. 2020

9. 3. 2020 11.58

V neděli 8.3. pořádal basketbalový oddíl BK Děčín Minicup pro hráče ročník 2010 a mladší. 

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.msmt.cz/
http://www.bkdecin.cz/
http://www.bk-kondori.cz/
www.bcm-nymburk.cz
https://www.datalife.cz/
http://www.sauneo.cz/
http://www.vs-trading.com/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.ventos.cz/
http://www.heckl.cz/
http://farmet.eu.sk/
file/232xb4SokUn6SrVQumOcPc7zxtuZGeV4.jpg
http://metaloka.cz
https://www.facebook.com/Cukrarnavenezia/
https://www.rehkat.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.