Vánoční turnaj příchozích 2017

26. 12. 2017

V tradici pohodové zábavy střídající se s líbivými basketbalovými okamžiky se v závěru letošního roku za organizační podpory oddílu basketbalu TJ Slovan Varnsdorf a patronace města Varnsdorf sešli basketbaloví příznivci na turnaji příchozích. Přetrvala v loňském roce tradice vyhlášených kategorií „Hobby a rodina“ pro ty, co se přišli bavit, a kategorie „Profi“ pro zájemce z řad těch basketbalistů, kteří si přišli vážně zasportovat. Doprovodné soutěže, také již dlouhou dobu tradiční, ve střelbě trestných hodů a trojek, doplnilo oproti loňské o nejlepší vánoční cukroví, tentokrát soutěžení o nejchutnější bramborový salát.

 

Do turnaje se přihlásilo 13 týmů, které byly nakonec rozděleny jen do dvou kategorií s ohledem na malý počet přihlášených v dětské kategorii, ti do 14-ti let byli zařazeni mezi „hobíky“. Ve skupině „Profi“ se družstva nejprve utkala ve skupinách, a následně dle umístění o 7. - 9. a 4. - 6. místo a o celkového vítěze. Skupina „Hobby“ si již nadstavbu neužila.

 

Výsledky:

 

Kategorie Hobby a rodina

 1. Péťa je borec
 2. Milujeme Frolíka
 3. Šimkáči
 4. Lajny

 

Kategorie Profi

 1. Caprisone z Gundabádulu
 2. Opičák
 3. Ježci
 4. Dat team
 5. VPP
 6. Happy frogs
 7. Stará garda
 8. 408 01
 9. Samüce

 

 

Ve střelbě z čáry trestného hodu zvítězila Zuzana Prchalová s 22 úspěšnými střelami, v soutěži ve střelbě trojek její sestra Simona. Ta si vítězství musela zasloužit až v rozstřelu, kdy v základním kole stejný počet proměnil v minutovém intervalu také Petr Steško, a to 12.

V doprovodné soutěži o nejlepší vánoční bramborový salát se utkaly tři hospodyňky - Vendulka, Simča a babička Dáša. Odborná porota tak měla jen pramálo množství salátu k posouzení, ale o to větší a spravedlivější byla tak příležitost k vyhodnocení. Takže nejlepší salát připravila…… babička Dáša. Snad příští rok se dočkáme vysněného řízku.

Poděkování za vstřícnost při organizaci turnaje patří finanční podpoře v rámci dotačního programu města Varnsdorf a cenám, které připravila Cukrárna Venezia z Rumburku.

 

skupina organizátorů z oddílu basketbalu

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.