Turnaj chlapců U11

6. 6. 2022 08.00

BK Teplice - TJ Slovan Varnsdorf 46:10 (6:0, 16:2, 14:4, 10:4)

V závěru sezóny jsme po více než měsíční pauze využili nabídky zúčastnit se turnaje nejmladších minižáků v Ústí n.L. Na turnaj bylo přihlášeno celkem šest družstev rozdělených do dvou skupin. Nejprve jsme sehráli zápasy ve skupině a hned v prvním utkání jsme narazili na soupeře, se kterým jsme se během roku potkali několikrát, a vždy jsme odešli poraženi. Ani toto utkání nebylo výjimkou. Technicky vyspělejší soupeř byl opět nad naše síly. Klukům nemůžeme vytknout nedostatek snahy, když pro několik hráčů v našich řadách to byly vůbec první zápasy.

 

TJ Slovan Varnsdorf - Sluneta Ústí nad Labem A 36:6 (10:0, 8:2, 14:2, 4:2)

Ve druhém utkání jsme byli vcelku přesvědčivě od začátku utkání lepším týmem a po zásluze jsme zvítězili. Výhra byla ale podložena snahou a bojovností všech hráčů a nerodila se tak jednoznačně, jak napovídá výsledek. Druhé místo ve skupině znamenalo, že jsme se přesouvali do druhé tělocvičny, a tam nás čekal vítěz druhé skupiny a nám známý Slavoj Litoměřice v souboji o finále.

 

TJ Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 18:32 (1:6, 5:12, 8:10, 4:4) 

Nám známý tým ze zápasů v sezóně. Naposledy jsme v Litoměřicích prohráli o 21 bodů. Naši hráči se v tomto utkání snažili, ale dravější a bojovnější soupeř, místy hrající i dost nečistě, nás nutil k častým chybám. Navíc měl v sestavě vysokého a zdatného borce, který budil u našich hráčů přehnaný respekt. Až ve druhé půli jsme si trochu přivykli na způsob hry soupeře, ale to již na obrat nestačilo. Čekal nás tedy souboj o třetí místo v turnaji. Litoměřice postoupily do finále.

 

Sluneta Ústí nad Labem B - TJ Slovan Varnsdorf 12:20 (4:8, 4:2, 2:7, 2:3) 

Pro naše družstvo vrchol turnaje. Od počátku obě družstva bojovala o každý balón. Vyrovnané utkání, ve kterém, kromě bojovnosti, naši hráči předčili soupeře snad i lepšími dovednostmi. Rozhodující náskok získali naši hráči ve třetí čtvrtině, ale bojovalo se až do samého závěru. Za výkon v tomto utkání zaslouží hráči poděkování a po zásluze získali 3. místo v turnaji.

 

Naši hráči nastoupili v sestavě: Jan Zajíc, Štěpán Šoller, Tadeáš Dzurko, Matěj Švarc, Jakub Beran, Vladislav Martínek, Jakub Pácha, Tadeáš Cechl, Marek Endrizál, Michal Přerovský, Josef Šindelář, Miroslav Čácha, Martin Kňazovič, Vojtěch Horňák a Lukáš Cechl.

 

Pořadí v turnaji:

  1. Slavoj Litoměřice
  2. BK Teplice
  3. TJ Slovan Varnsdorf
  4. Sluneta Ústí nad Labem B
  5. Titans Dresden
  6. Sluneta Ústí nad Labem A

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.