Společně pomáháme

12. 12. 2022 13.42

Poslední domácí utkání Severočeské ligy mužů v roce 2022 bylo věnováno malému Vojtovi, který potřebuje díky své indispozici speciální ortézy. Ty bohužel české zdravotnictví nehradí, a proto se hráči rozhodli prostřednictvím dobrovolných příspěvků vlastních, svých přátel a známých či basketbalových fandů, podpořit dobrou věc a věnovali celou vybranou částku do již probíhající sbírky.  (odkaz: https://www.donio.cz/ortezy-pro-vojtu).

Do sportovní haly dorazilo přes 300 skvělých diváků, mezi kterými se nakonec vybralo rovných 15 tisíc Kč. K tomu se dražbou dresu získalo od dárce dalších 5 tisíc korun. Dohromady se tedy podařilo vybrat skvělých 20 tisíc Kč, za což všem zúčastněným patří obrovské DÍKY!

Symbolicky akci můžeme nazvat třeba  „Za 20 o 20“, protože utkání varnsdorfští dokázali vyhrát přesně o 20 bodů.

 

Samotný zápas, i přes tradičně vlažný začátek probíhal v režii domácích. Na hráčích byla po celé utkání vidět touha zvítězit a napravit si reputaci po nepříznivých výsledcích posledních tří zápasů. Jsme rádi, že jsme důležitý zápas výsledkově zvládli.

Po polovině sezony se sice krčíme na předposledním místě tabulky Severočeské ligy s bilancí 2-4, ale na hráčích je však v trénincích i v samotných zápasech vidět touha po zlepšení. Po zlepšení jak výsledků, tak i svých činností. Ve druhé polovině sezony máme tedy výsledkově co dohánět, abychom si zajistili čtvrté místo a jistotu postupu do play-off.

Děkujeme všem fanoušků, kteří chodí v čím dál hojnějším počtu na naše zápasy a tvoří tak pro naše hráče parádní atmosféru. Všem fanouškům přejeme klidné prožití Vánočních svátků a jen to nejlepší do následujícího roku 2023.

Uvidíme se již v pátek 6.1.2023, kdy budeme hostit BK Teplice.

 

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.