T... jako TÝM!

14. 4. 2020 19.25

Ani se to nezdá, ale již před 10 lety hostila na přelomu září a října 2010 Česká republika finálovým turnajem v Karlových Varech Mistrovství světa v basketbale žen. Dnes, trochu v předstihu kulatého výročí, uvedla Česká televize dokument o cestě našich reprezentantek za stříbrnými medailemi pod názvem "T... jako TÝM".

A my si můžeme připomenout, že varnsdorfský basketbal s jistou dávkou hrdosti byl u toho, jak prozrazuje úvodní fotografie. U zcela výjimečného a v poslední době největšího úspěchu, kterého naše ženská basketbalová reprezentace, vedená MVP turnaje, s rozehrávačkou Hanou Horákovou svými stříbrnými medailemi dosáhla.

Asi to opravdu byla náhoda, že se tehdy Mírovi Novotnému tak trochu v nadsázce podařilo tipnout částečně složení finálové TOP 4, když příšel s nápadem uspořádat zájezd pro naše hráče a fanoušky, aby mohli být osobně u této významné celosvětové akce. A že se vše povedlo náramně, ocenili spolu s více než 6 tisíci přítomnými diváky dlouhotrvajícím potleskem a neutuchající atmosférou po dobu celého finálového zápasu, na což máme opět více než usvědčující foto zde...

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
http://www.vs-trading.com/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.
https://www.shop102.cz/