Severočeský MiniCup Litoměřice 3. 11. 2018

5. 11. 2018 08.41

Důkaz, že český minibasketbal se ubírá správným směrem jsme mohli naposledy spatřit v sobotu ve sportovní hale basketbalového klubu BK Slavoj Litoměřice, kde početná divácká kulisa tvořená převážně rodinnými příslušníky hráček a hráčů, v kombinaci skvělé organizace a maximálního nasazení všech přítomných, vytvořila úžasnou atmosféru přátelského sportovního prostředí nejen pro našich čtrnáct svěřenců, ale pro všech 38 dětí narozených v roce 2009 a mladších.

Aplikaci osvědčeného, smysluplného modelu společného tréninku týmů z různých měst, dovednostních soutěží a hry s menším počtem hráčů, kde na prvním místě je společná radost ze hry a rovnoměrné, maximální zapojení všech malých basketbalistů, známe z minulosti např. v podobě tzv. “BAŠ dnů” pořádaných Basketbalovou akademií Schrodingerova institutu. I z tohoto důvodu máme radost, že nové formy soutěžních turnajů pro nejmladší kategorii basketbalistů U10 jsou oficiálně od letošní sezony pod hlavičkou ČBF - Severní Čechy a naše družstvo je jejich součástí.

Děkujeme všem zástupcům našeho družstva, hráčkám, hráčům, rodičům a ostatním příznivcům za jejich nasazení a podporu k dosažení společného cíle, kterému jistě přispěje i další MiniCup pořádaný v neděli 18. 11. 2018 v sídle děčínských Válečníků, kam se už těšíme a věříme, že se také stane pozitivní motivací v rozvoji pohybových schopností, individuálních herních činností jednotlivce, kombinací a “týmového ducha”.

 

Mgr. Jan Šišulák

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.