Severočeský MiniCup 9. 3. 2019 Varnsdorf

11. 3. 2019 19.00

V sobotu 9. 3. 2019 se zúčastnilo Severočeského MiniCupu, který byl pro tentokrát pořádaný na domácí půdě v tělocvičně na základní škole Edisonova ve Varnsdorfu, na třicet těch nejmladších hráčů a hráček basketbalu. Naše pozvání přijal tým BK Děčín.

Celý turnaj byl bohatý jak na program, tak na řadu herních soutěží a basketbalových dovedností. Na začátku celého turnaje proběhla hra „čínskou honičkou“, kde se zapojili všichni hráči a hráčky. Následovalo menší rozcvičení s míčem, potom soutěž ve střelbě na koš, a jako předposlední byl zahájen zápas v počtu hráčů 3 na 3 na polovinu hřiště. V poslední fázi byl připraven zápas na celé hřiště v počtu hráčů 5 na 5, kde se utkali hlavně proti sobě hráči BK Děčín, jenž byli rozděleni na dva týmy po cca osmi a varnsdorfskými, kteří byli též rozděleni do početně stejně obsazených dvou týmů. Zápasy to byly vskutku zajímavé, plné herního nasazení, bojovnosti a vytrvalosti až do samého konce.

Za celý organizační a trenérský tým bychom rádi poděkovali za výbornou atmosféru po dobu celého turnaje všem příchozím rodičům, rodinným příslušníkům a dalším divákům, kteří tak nejen, že vytvořili perfektní atmosféru při celé sobotní akci, ale také hojně podpořili své děti ve hře. Děkujeme také všem zúčastněným, kteří bojovali až do konce celého turnaje a nic nenechali náhodě. A v neposlední řadě děkujeme i klukům z U15 a U13 za pomoc při organizaci celé akce a rodičům za zajištění dobrot k občerstvení.

 

Za tým U10: J. Šišulák, R. Boháček a P. Breburda.

 

Více fotografií z této akce najdete i na stránkách Výběžek.eu: Severočeský MiniCup Varnsdorf.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.