Severočeský MiniCup 15. 12. 2018 Varnsdorf

17. 12. 2018 14.46

Zakončení Severočeského MiniCupu se v tomto kalendářním roce odehrálo 15.12.2018 v tělocvičně na základní škole Edisonova ve Varnsdorfu. Přijel k nám devítičlenný tým BK Ústí nad Labem, který se společně se sedmnácti varnsdorfskými dětmi aktivně účastnil nabitého programu. Na začátku celého turnaje přivítal všechny příchozí hlavní trenér Jan Šišulák, který celou akci i moderoval. V první řadě se všichni hráči zahřáli „čínskou honičkou“, pak následovala hra na „mrazíky“ a nechyběla ani hra na „myslivce a zajíce“. Dále se soutěžilo mezi šesti družstvy v přihrávkách, zakončení na koš a hře na šířku hřiště v počtu 3 na 3 nebo 4 na 4. Mezitím, co čtyři týmy hrály proti sobě na šířku hřiště, probíhala v malé tělocvičně soutěž v individuálních dovednostech (práce s míčem, driblink slalom a střelba na koš).

Po skončení těchto zápasů začal zápas na celé hřiště v počtu hráčů 5 na 5. Varnsdorfští byli rozděleni na dva týmy, a to v dresech bílých (B) a černých (Č). Tým Ústí měl barvu dresů modrou. V prvním utkání mezi varnsdorfskými týmy (B) proti (Č), zvítězil s převahou tým (B). Následoval zápas varnsdorfského týmu (Č) proti týmu Ústí, který byl velice vyrovnaný až do samého konce, a nakonec zvítězil varnsdorfský tým (Č) o jeden koš nad Ústím. V posledním utkáním varnsdorfský tým (B) remizoval s týmem Ústí 4:4.

Tímto bychom rádi poděkovali za úžasnou atmosféru po celou dobu turnaje všem příchozím divákům, rodičům a příbuzným, kteří velmi podporovali svoje nadané děti. Děkujeme také všem zúčastněným, kteří bojovali až do konce celého turnaje, a nic nenechali náhodě. A v neposlední řadě také děkujeme klukům z družstev kategorie U15 a U13 za pomoc při organizaci celé akce a rodičům za zajištění dobrot k občerstvení.

 

Za tým U10: J. Šišulák, B. Michalinová, R. Boháček a P. Breburda.

 

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři:

https://www.sinstitut.cz/aktuality
http://www.nsa.cz/
https://www.varnsdorf.cz/cz
http://www.bkdecin.cz/
https://www.kr-ustecky.cz/
http://www.sauneo.cz/
https://mdopravaexpres.cz
https://www.datalife.cz/
https://www.rubexcz.com/
http://www.vs-trading.com/
https://www.shop102.cz/
https://www.facebook.com/papirovalod/
http://www.mtservice.be/
http://www.krupatech.cz/
http://www.heckl.cz/
http://metaloka.cz
http://www.fyziotoncar.cz/
http://www.parnicistic.cz/
http://www.fit-centrum.cz/fitness-u-pesku/index.1.html
http://www.fit-centrum.eu/
EKO servis Varnsdorf a.s.