Přehled zápasů tabulka

Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
oblastní soutěžMladší minižáci U12Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf66:3108. 10. 2022 13.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
Popis

Válečníci Děčín - TJ Slovan Varnsdorf  66 : 31  (14:9, 25:3, 11:9, 16:10)

Ve druhém zápase nás čekal mnohem těžší soupeř. Určitě nikdo z hráčů nezapomněl na potupnou porážku z Děčína (116:9). Ale tento zápas byl již jiný. Naši hráči bojovali a snažili se uhrát před solidně zaplněnými ochozy lepší výsledek. V obraně toho nelze mnoho vytknout, hráči se překonávali v obětavosti. Je jen škoda, že jsme po zisku míče často zbytečně ztráceli a umožnili soupeři lacino trestat naše chyby. Trochu mrzí i několik neproměněných "tutovek". Ale zápas se musel líbit. Je jen velká škoda, že se v zápase vážně zranili dva naši hráči a budou nám několik týdnu chybět. Poděkování patří hráčům za předvedený výkon, ale i rodičům, kteří nám vytvořili bouřlivé domácí prostředí.

Body: Martínek 11, Šindelář a Dzurko 4, Mareš 3, Cechl Lukáš, Cechl Tadeáš, Šoller a Patóč po 2, Přerovský 1.

oblastní soutěžStarší minižáci U13Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf61:4115. 10. 2022 16.45
MístoSH Křešice
Popis

Válečníci Děčín - TJ Slovan Varnsdorf

61 : 41  (20:8, 12:12, 18:14, 11:7)

V dalších zápasech nás čekal soupeř, kterého zdobí druhé místo z Národního finále v basketbalu minižáků kategorie U12 v minulé sezóně. I když oslaben o několik opor (účast na turnaji na jiném místě), přesto soupeř více než zdatný. Připomeňme si ještě výsledky z dubna t.r., kdy jsme v Děčíně prohráli 73:35 a 64:25. I tentokrát jsme se setkali se soupeřem technicky a fyzicky zdatným, nekompromisním v obraně, který hraje na hranici povolené tvrdosti a využívajícím své přednosti ve hře jeden na jednoho. Našim hráčům nelze upřít snahu. Bojovali, snažili se, ale časté laciné a zbytečné chyby a ztráty výkon týmu srážely. O výsledku utkání rozhodla prakticky již první čtvrtina.

Body: Pípa 9, Zirm 8, Svatek 5, Turánský, Hrabák a Šnek po 4, Syrový, Heteš a Němec po 2, Martínek 1.

Šestky: 11/3

Popis

Válečníci Děčín  -  TJ Slovan Varnsdorf

64 : 47   (15:12, 13:11, 17:4, 19:20)

Ve druhém zápase jsme začali lépe. Prakticky až do poločasu jsme se drželi na dohled. Nadějný poločasový stav 28:23 se ale velmi brzy rozplynul v průběhu třetí čtvrtiny, kterou jsme opět nezvládli, a která rozhodla o výsledku utkání. Pochvalu za výkon v obou zápasech si zaslouží Ondra Zirm.

Oproti dubnovým zápasům musíme objektivně přiznat, že ve hře hráčů i celého týmu došlo k jistému zlepšení. Jestliže se ale do budoucna nevyvarujeme velkého množství jednoduchých chyb a ztrát, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky.

Body: Svatek 10, Hrabák 9, Syrový 8, Zirm 6, Němec 5, Boháček, Heteš, Pípa a Kučera po 2, Turánský 1.

Šestky: 28/9

oblastní soutěžNejmladší mini U11Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf chlapci46:1115. 10. 2022 10.30
MístoZŠ Edisonova Varnsdorf
Popis
Válečníci Děčín U10 - TJ Slovan Varnsdorf kluci

46 : 11 (10:4, 6:2, 20:4, 10:1)

Obě družstva, jak děčínští hráči ročníků 2013 a 2014, tak i naší stejně staří kluci, absolvovali své první turnajové minuty. Přesto několik jednotlivců ukázalo, že talent a zápal pro hru je jim vlastní. Nad všemi však vynikal děčínský Ondra Javůrek, který do našeho nasázel polovnu všech bodů soupeře, a tak nakonec přesvědčivě jeho tým zvítězil.

přípravná částNejmladší mini U11Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf chlapci38:2025. 02. 2023 14.00
MístoSokol. Na Letné, Teplice
Popis

Válečníci Děčín U10 - TJ Slovan Varnsdorf

38 : 20 (12:5, 4:7, 16:6, 6:2)

V dalším turnaji přípravné soutěže jsme zavítali do chladné sokolovny Na letné v Teplicích. Stejně jako v úplně prvním soutěžním utkání ve Varnsdorfu nám byli soupeřem mladší Válečníci z Děčína. Je vidět, že zápasová vytíženost a individuální dovednosti dávají výhodu na stranu těch zkušenějších. Druhým faktorem úspěchu je bojovnost a pozornost, a tady kluci mají stále rezervy. Dá se říct, že i přes tento handicap nesehráli špatné utkání, když druhou čtvrtinu dokonce vyhráli.

oblastní přeborMladší minižáci U12Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf142:214. 10. 2023 17.00
Popis

Válečníci Děčín  TJ Slovan Varnsdorf

142 : 2  (41:0, 44:236:031:0)

Menší prostor na hřišti a podobně bojácný výkon na obou polovinách hřiště umocnil herní propast mezi oběma týmy. Poučit se od umění soupeře je tím nejlepší odrazovým můstkem k dalším tréninkům. Dobrým výkonem v obou zápasech se prezentoval Tadeáš Dzurko.

Body: Borecký 2.

MístoARMEX Sportcentrum, Děčín
Popis

155 : 2  (34:0, 57:231:033:2)

V děčínském Armexsportcentru jsme s domácími odehráli další z jasných zápasů, kdy je strašně obtížné se proti vyspělému soupeři prosadit. Snahu a bojovnost jsme ukázali jen v zlomcích okamžíků.

oblastní přeborStarší minižáci U13Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf67:1113. 01. 2024 09.00
Popis

Válečníci Děčín  A  -  TJ Slovan Varnsdorf  67 : 11  (13 : 2, 18 : 3, 17 : 4, 19 : 2)

S favoritem soutěže jsme uhráli podobný výsledek jako v domácích zápasech v závěru loňského roku.

Body: Patóč 6, Šindelář 5.

Fauly: 14

Popis

Průběh druhého utkání byl podobný. Někteří naši hráči bojovali o trochu lépe, než v prvním zápase.

Body: Šoller 6, Šindelář 5, Patóč 3, Dzurko, Čácha, Mareš, Mach a Endrizál po 2, Cechl T. 1.

Šestky: 16/5

Fauly: 15

oblastní přeborNejmladší mini U11Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf42:3809. 03. 2024 09.00
Popis

Válečníci Děčín U10 – TJ Slovan Varnsdorf

42:38 (7:4, 11:23, 12:4, 12:7)

V Děčíně jsme nastoupili v prvním zápase proti domácím Válečníkům, kteří se jevili jako stejně kvalitní tým jako my. V první čtvrtině se oba celky střelecky trápily, ale nakonec tam přece jen něco padlo. Ve druhé čtvrtce jsme už tahali za delší konec my a soupeře jsme parádně přejeli o 12 bodů, ale to nám bohužel nestačilo na to, abychom si udrželi vedení až dokonce. Po poločase se nám vrátila naše střelecká smůla a také menší série nedorozumění v obraně zapříčinila náš hořký pád. Ke konci utkání jsme se dlouho přetahovali o vedení, ale nakonec se z výhry radoval soupeř.

Body: Borecký 17, Stejskal 7, Kalina 5, Eliáš 4, Černý, Punčochář po 2, Jelenčiaková 1, Salač, Zabel, Slavík, Vu, Hofman, Szöllösi, Žampachová, Kafka

nadregionální ligaKadeti U17Válečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf74:5714. 12. 2019 10.00
Popis

Válečníci Děčín B – TJ Slovan Varnsdorf 74:57

Nastoupili jsme na ně dost odhodlaně. Bohužel nám to moc dlouho nevydrželo. A po 3 trojkách za sebou, které dali, jsme už nechtěli hrát. Doufali jsme, že zítřejší zápas bude o dost lepší. Ale z každé porážky se učíme a spojujeme se jako tým.

Za U17 Matyáš Ježek

Severočeská ligaMužiVálečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf70:8506. 03. 2020 19.30
Popis

Válečníci Děčín B vs. TJ Slovan Varnsdorf

70:85 (16:20, 15:6, 22:34, 17:25)

V pátek na nás v Děčínském Armexsportcentru čekal poslední ze soupeřů ve skupině o 7.-12 místo SL. Mladým Válečníkům se nedala upřít snaha a bojovnost. Ovšem svou nezkušeností se přičinili o 38 osobních chyb a 48 našich trestných hodů. Z těch jsme bohužel proměnili pouze 22 pokusů. Špatná produktivita nás trápila po celý první poločas, a byla tak – ve vší úctě k děčínským – naším největším soupeřem. Ve druhé čtvrtině jsme nastříleli pouhých šest bodů. Soupeř nám tak bodově odskočil. Dokázali jsme jej dotáhnout až v sedmé minutě třetího období. V poslední čtvrtině rozdíl ve skóre prakticky neklesl pod 9 bodů. Soupeři jsme k sedumdesáti bodům dopomohli vysokým počtem ztrát. Samotný závěr už jsme si ale zkušeně pohlídali.

Kvalitní utkání odehráli oba Lehrochové, přičemž mladší z bratranců Erik potvrdil stoupající formu.

Body Slovan: Lehroch V. 41 (4x3), Beran 12, Lehroch E. 12 (2x3), Janoušek 10, Doležal 3 (1x3), Šišulák 3, Relich 2, Strnad 2

TH – 31/16 (52 %) : 48/22 (46 %), Fauly 38 : 23, Trojky 8 : 7

přátelský zápasMužiVálečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf71:8126. 06. 2020 20.00
Popis

71:81 (13:16, 10:22, 22:19, 26:24)

Po téměř čtyřech měsících jsme zavítali na Děčínskou palubovku. Válečníci B byli naším posledním soupeřem před předčasným ukončením soutěže. Utkání na počátku března skončilo naší výhrou 70:85.

K pátečnímu utkání jsme odcestovali se záměrem herně vytížit především mladší hráče. Ve druhé čtvrtině jsme zabojovali a do poločasu jsme šli s patnáctibodovým náskokem. Po změně stran nám ale za minutu a půl nadělil děčínský Anderle tři trojkové pokusy v řadě a rázem byl rozdíl pouze jednociferný. Do konce období jsme ale opět získali mírnou převahu a trojkovou kanonádou v úvodu poslední části jsme si vypracovali až dvaadvacetibodový rozdíl. Bohužel se nám na konci utkání nepodařilo několikrát zastavit rychlé protiútoky soupeře a tak jsme nakonec odešli s výhrou o deset bodů.

I přes nedotažený závěr jsme v utkání našli hned několik pozitiv. Největší devizou bylo kolektivní pojetí hry na útočné polovině. Po skončení utkání tak na naší straně zůstalo hned pět dvouciferných střelců. Také se nám podařilo nastřílet více než 80 bodů, a to i přes absenci tradičních střelců Lehrocha V. a Pasovského, a také několika zkušených hráčů v čele se Schillingem a Šišulákem.

Body Slovan: Zamrzla 14 (1x3), Strnad 12 (2x3), Kozák 11, Lehroch E. 10, Polák 10 (1x3), Maščuch 6 (1x3), Novák 5, Janoušek 4, Beran 3, Vašut 3 (1x3), Sucharda 2, Relich 2.

TH - 15/7 (47 %) : 27/16 (59 %), fauly - 21 : 14, Trojky - 6 : 8

přátelský zápasKadeti U17Válečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf62:7908. 09. 2020 18.30
Popis

Válečníci Děčín B vs. TJ Slovan Varnsdorf

62:79 (poločas 29:32)

První přípravné utkání týmu U17 před nadcházející sezónou. Do tohoto utkání jsme nastoupili v počtu 9 hráčů a všichni dostali dostatečnou porci minut. Pochvalu si zaslouží všichni hráči za skvělé nasazení, bojovnost po celou dobu zápasu a také za obranu vyšších hráčů soupeře.

Body: Flemmer 16, Steško 14, Kučera 11, Kolář 10, Luh 9, Valenta 7, Zdražil 7, Petříček 3, Buben 2.

TH: 13/9 – 69%

F: 14

přátelský zápasStarší žáci U15Válečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf56:6609. 09. 2020 18.30
Popis

Válečníci Děčín B  -  Slovan Varnsdorf   56 : 66  (12:16, 8:20, 24:17, 12:13)

Poslední soutěžní zápas jsme odehráli 8. března a 20. června jsme se ještě zúčastnili turnaje v Děčíně. Potom následovala pauza vyplněná jen tréninky. Je proto pochopitelné, že úvod tohoto utkání provázela nervozita a někdy i zbytečné chyby. Hráče je však potřeba pochválit za bojovnost a snahu odvést co nejlepší výkon. Na nedostatcích budeme pracovat.

Body : Mauric 27, Ziesemann 14 (1x3), Svatek 10, Vonderka 6, Jindra 3, Kosejk, Platil a Bulejko po 2, Kolář, Karman, Šťáhlavský, Pípa, Pekárek a Kalvach 0.

Šestky : 28/11    39%

Popis

Na druhé přípravné utkání jsme vyrazli do Děčína, kde nás čekali Válečníci B.

Oproti prvnímu utkání s Libercem se toho ve výsledku moc nezlepšilo. Špatná obrana, žádná komunikace hráčů na hřišti, špatně hraný postupný útok.

Jediné co nám proti slabšímu soupeři vycházelo, který byl složený převážně složený z hráčů U15, byl rychlý protiútok.

Popis

Válečníci Děčín B - TJ Slovan Varnsdorf

105 : 43  (24:12, 29:7, 23:8, 29:16)

Body Slovan: Mauric 14, Karman 7, Svatek 6, Ziesemann 6, Pípa 4, Bulejko 2, Šťáhlavský 2, Kosejk 2

Fauly: 17:10

TH: 14/5 36% : 22/11 50%

Trojky:  4 : 0

Popis

Zlepšený výkon oproti sobotnímu utkání v Ústí. Byla vidět větší bojovnost i týmová hra. Co nás stálo výsledek je lepší obrana soupeře a klidnější zakončování jednoduchých střel.

Body: Pípa 16 (2x3), Ziesemann 16, Jindra 12. Bulejko a Kosejk 6, Šťáhlavský a Nývlt 2, Černý, Karman, Mejsnar 0

oblastní soutěžMladší minižáci U12Válečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf38:5126. 11. 2022 10.00
Popis

Válečníci Děčín B  -  TJ Slovan Varnsdorf   38 : 51  (5:23, 16:10, 6:12, 11:7)

Domácí hráči z důvodu velké marodky nastoupili pouze s devíti hráči, ale neřekl bych, že to byla naše výhoda. V první čtvrtině jsme si vybudovali solidní náskok. Dobrá obrana a slušná úspěšnost střelby nás uklidnila, a asi jsme si všichni mysleli, že zápas bude v tomto duchu i pokračovat. Ale chyba lávky. Soupeř začal lépe bránit a nám se nedařilo solidně rozehrát a bodovat. Rázem jsme byli svědky vyrovnaného boje o každý balón. A naše chyby v rozehrávce byly často potrestány. Ani první pětka ve třetí čtvrtině již domácí hráče nepřehrávala tak přesvědčivě, jako v úvodu utkání. Poslední čtvrtina byla opět bojem o každý míč a nakonec jsme byli rádi za výhru.

Body: Martínek 17, Mareš 10, Šindelář 8, Přerovský 6, Cechl Lukáš 4, Cechl Tadeáš, Čácha  a Patóč po 2.

MístoHala 6. ZŠ, Litoměřice
Popis

Válečníci Děčín B  -  TJ Slovan Varnsdorf   32 : 18  (2 : 2, 14 : 8, 7 : 2, 9 : 6)

V prvním zápase předvedli naši hráči bojácný a ustrašený výkon plný zbytečných chyb, nepřesné střelby a nedůrazu v obraně.

Body : Patóč 6, Cechl L. 41, Šindelář, Weinhauer, Cechl T. a Přerovský po 2.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: