Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
oblastní přeborNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.75:3613. 04. 2024 14.00
MístoMondi Arena, Roudnice n. L.
Popis

TJ Slovan Varnsdorf : BA 2006 Roudnice n. Labem

75: 36 (11:12, 19:8, 26:14, 17:2)

V druhém zápase jsme nastoupili proti našemu hostiteli, který nás svým energetickým nástupem zaskočil a celou první čtvrtinu nás krásně potrápil. Od druhé čtvrtiny jsme získali zápas pod svojí kontrolu a došli si pro vítězství o 37 bodů. Chtěl bych pochválit chlapce i děvčata za dobře odehrané zápasy.

Body: Borecký 22, Stejskal 10, Slavík 9, Čihák a Soběhrad po 8, Dohnal 6, Kalina a Eliáš po 4, Hofman 2, Žampachová, Buršíková, Domabylová, Kopecký, Punčochář

nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L. B73:7202. 02. 2020 14.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA 2006´Roudnice n. L. B 73:72

V neděli 2.2 byla odveta s Roudnicí na domácím poli. První dvě čtvrtiny byly dobré, vedli jsme. Pak jsme měli co dělat, abysme neprohráli. Kvůli snaze udržet náskok jsme začali sólovat. Nakonec vítězství o bod. Mohlo to být lepší.

Za U17 Ondra Luh

Popis

Úplně jiné utkání než v sobotu. Soupeř přijel s mladšími a menšími hráči, než v sobotu Teplice a od první minuty to bylo znát.

Utkání bylo ideální přiležitostí vyzkoušet si v klidu vše co neustále na trenincích cvičíme a to jak v obraně, tak v útoku. Pozitivní také bylo, že každý hráč dostal dostatečný počet minut. První koš v našem dresu i zaznamenal náš nováček Kuba "hokejka" Veroněk.

Body: Jindra 34 (1x3), Ziesemann 20 (1x3), Svatek 19 (1x3), Pípa 13 (1x3), Kosejk 8, Mejsnar 5 (1x3), Šťáhlavský 5, Bulejko 4, Veroněk a Černý 2, Karman a Nývlt 0.

TH: 24/11 46%

Popis

Body: Ziesemann 16 (1x3), Jindra 11 (1x3), Svatek 9 (1x3), Mejsnar 7 (1x3), Kosejk 6, Šťáhlavský 5 (1x3), Černý 3 (1x3), Randýsek 3, Nývlt 2, Pípa, Karman a Veroněk 0.

TH: 9/2 22%

Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBA Louny91:8308. 02. 2020 19.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA Louny

91:83 (22:26, 22:24, 23:24, 24:9)

Po téměř dvou měsících jsme sehráli mistrovské utkání na domácí palubovce. Soupeř přijel s nám dobře známými starými oporami. Věděli jsme, že je nebezpečný hlavně z perimetru. Utkání jsme začali aktivně a brzy se dostali do vedení, na dlouhou dobu naposled. Lounští ve druhé půli první čtvrtiny spustili svou trojkovou smršť. Bohužel pro nás trefovali i nemožné a dobře bráněné střely. Ve druhé čtvrtině byl rozdíl i 15 bodů v náš neprospěch. Dokázali jsme se vždy několika povedenými úseky vrátit na rozdíl dvou boudů, ale soupeř vždy přidal trojku či dvě a opět odskočil. Poslední čtvrtina už byla ale naše. Střelcům z Basket Academy zvlhnul střelecký prach a my se dokázali semknout. Nakonec tak bereme dva body do tabulky.

Rozhodně jsme se ale přizpůsobili tempu hry soupeře, což nám příliš nesvědčí. Tím jsme si utkání zbytečně komplikovali. Naštěstí střelecky explodoval Lehroch, který vsítil nevídaných 49 bodů, k tomu přidal ještě 13 doskočených míčů a tak dosáhl na double-double.

Body Slovan: Lehroch V. 49 (3x3), Pasovský 18 (1x3), Novák 10 (2x3), Beran 6, Janoušek 4, Relich 4, Schilling 0, Strnad 0, Lehroch E. 0. Kozák, Polák a Vašut do utkání tentokrát nezasáhli.

BA Louny: Jakeš 33 (6x3), Hnátek 12 (2x3), Moravec 12, Vacek 11, ...

TH – 20/13 (65 %) : 27/17 (63 %), Fauly 23 : 18, Trojky 6 : 11

přípravný turnajStarší minižákyně U13TJ Slovan LitoměřiceBA Louny48:1011. 06. 2022 10.30
Severočeská ligaMuži ATJ Slovan VarnsdorfBA Louny80:6210. 11. 2023 19.30
Popis

Do zápasu s Louny jsme vlétli po hlavě a povedenou první čtvrtinou (21:6) jsme si vybudovali pohodlný náskok, který jsme i přes snahu hostí udrželi až do závěrečného hvizdu. Hráči plnili strategii, kterou jsme si před utkáním naordinovali a tak jsme mohli slavit před početným publikem další domácí výhru.

Body: Lehroch V. 31 (2x3), Maščuch 13 (1x3), Ziesemann 12 (1x3), Buben O. 10, Buben P. 9 (2x3), Schilling 3 (1x3), Pípa 2, Lehroch E., Janoušek, Strnad a Kuník 0.

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ABA Lynx Liberec66:8508. 04. 2017 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA LYNX Liberec

66:85 (19:28, 22:19, 9:15, 16:23)

Poslední zápas sezóny jsme hostili jistého vítěze Severočeské ligy BA LYNX Liberec. Soupeř přijel potvrdit roli favorita. Úvodní desetiminutovku utkání vyhrál o devět bodů. Druhá čtvrtina však patřila nám. Několikrát jsme se k libereckým přiblížili na rozdíl dvou bodů. Po polovině utkání byl rozdíl ve skóre "pouhých" šest bodů. Bohužel nám fatálně nevyšla třetí čtvrtina. V té jsme za sedm minut zaznamenali pouhé dva body a soupeř tak odskočil na rozdíl 15 bodů. Závěr utkání si už hosté zkušeně pohlídali.

Body: Lehroch 14 (2x3), Voráček 14, Beran 8, Vakulenko 7 (1x3), Buben 6, Houngbedji 6, Šišulák 6, Schilling 4, Doležal T. 1

TH: 14/11 (79 %), 22/13 (59 %), Trojky 3:6, Fauly 21:18

Závěrem je třeba poděkovat Jiřímu Voráčkovi a Petrovi Bubnovi, kteří se rozhodli ukončit hráčskou kariéru. Kluci, děkujeme za skvělé roky společně strávené při té nejlepší hře.

Dále chceme poděkovat divákům, kteří jsou stále těmi nejlepšími v celé lize.

A v neposlední řadě děkujeme naší skvělé zapisovatelce Jarce Novotné.

oblastní soutěžNejmladší mini U11TJ Slovan Varnsdorf ABA Lynx Liberec25:3013. 10. 2018 10.00
MístoZŠ Edisonova Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf A vs.  BA LYNX Liberec

25  :  30

Utkání bylo velmi vyrovnané, když první čtvrtinu jsme vyhráli 8:5, druhou část prohráli 6:9 a třetí skončila rozdílem 1 bodu v náš prospěch. Takže před poslední čtvrtinou bylo na tabuli skore 23:22. Bojovali jsme, ale přestali jsme se soustředit a neubránili jsme liberecké hráče č. 3  a 4, kteří nám dali všech 8 bodů. Sice jsme prohráli, ale celý tým zaslouží pochvalu, protože pro většinu týmu to bylo vůbec první utkání v soutěžmí atmosféře. Chyby v obraně se budeme snažit odstraňovat a střelbu zlepšovat.

body: Vejvančický 9 b., Jindrová 6, Keslerová 4, Koutecká 2, Mach 2, Syrový 2

TH:  6/3

oblastní soutěžStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfBA Lynx Liberec48:5508. 12. 2018 10.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA LYNX Liberec

48 : 55 (6:10, 24:30, 36:37)

Utkání dvou družstev ze spodní části tabulky bylo po celou dobu vyrovnané, až v posledních pěti minutách získal hostující celek rozhodující náskok.

Body: Svatek 10, Jindra a Ziesemann po 8, Kalivoda 6, Kalvach 4, Šťáhlavský 3, Vonderka, Buben, Pípa a Jelenciak po 2, Bulejko 1.

Fauly: 12 : 10

Šestky: 11/6 : 8/3

Popis

48 : 62  (15:12, 19:24, 33:46)

Úvod utkání se našim hráčům vydařil, a to ještě mnoho střel z těsné blízkosti koše zůstalo neproměněných. Pak ovšem hosté uplatnili svou zkušenost, získali rozhodující náskok a utkání dovedli do vítězného konce. Naši hráči střídali dobré momenty s méně dobrými, nelze upřít snahu, ale stále chybí zkušenost a v některých momentech i odpovědnost při proměňování jasných střeleckých příležitostí. Přesto proti zápasům v Liberci (porážky 76:48 a 70:50) došlo k mírnému zlepšení.

Body : Kalivoda 13, Ziesemann a Kalvach po 10, Jindra 5, Buben 4, Vonderka, Šťáhlavský a Svatek po 2.

Fauly :  10 : 11

Šestky :  8/2 : 14/8

starší minižáci U13Starší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfBA Lynx Liberec29:7402. 03. 2019 10.00
Popis

19 : 74  (2:25, 12:37, 22:58)

Vstup do utkání se naší první pětce nepovedl. Až druhá pětka ve své čtvrtině byla hostujícím hráčům důstojným soupeřem. Ve druhém poločase si soupeř své vedení vždy navýšil o dalších deset bodů. Přesto musíme naše hráče pochválit za snahu a bojovnost.

Body: Kalvach 10, Ziesemann 6, Svatek 5, Jindra 4, Srb a Buben po 2.

Fauly: 14 : 15

Šestky: 11/3  :  22/9

Trojky:  0 : 0

Popis

18 : 80  (8:21, 15:39, 17:61)

Úvod druhého utkání se podobal prvnímu zápasu. Naši hráči se snažili, ale zkušenější a fyzicky vyspělejší soupeř, který hrál se čtyřmi staršími hráči, neměl se získáním náskoku problém. Ve druhém poločase ale naši hráči již rezignovali.

Body: Kalvach 6, Srb 4, Jindra 3, Karman a Ziesemann po 2, Svatek 1.

Fauly:  19 : 11

Šestky:  10/2  :  27/8

Trojky:  0 : 0

oblastní soutěžNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfBA Lynx Liberec57:4009. 11. 2019 14.00
Místotěl. SOŠ, Liberec
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA LYNX Liberec

57:40 (16:12, 17:4, 12:14, 12:10)

V tomto utkání rozhodla jednak první čtvrtina, kdy Adam Němec výborně bránil libereckého hráče č.4, a také druhá čtvrtina, kterou jsme vyhráli 17:4. Druhý poločas byl vyrovnaný, ve třetí čtvrtině nám hráč č.4 nasázel 12 bodů, ale po bojovném výkonu jsme náskok udrželi a zaslouženě vyhráli.

Oba zápasy jsme hráli týmově a všichni tak zaslouží pochvalu.

Body: Buben 8, Svatek 8, Pípa 8, Turánský 7, Němec 6, Syrový 6, Boháček 4, Činková 4, Heteš 2, Hrabák 2, Kuníková 2

TH: 8/1

Popis

76:16 (23:2, 13:2, 27:2, 13:10)

S libereckými hráči Lynxu jsme sehráli naše první zápasy této sezóny a obě výhry (56:48 a 61:41) se nerodily snadno. Proto byl výsledek úvodní čtvrtiny prvního utkání vcelku překvapivý. Těsná a zodpovědná obrana všech hráčů mnohdy nedovolila soupeři ani vyhodit z autu a naši hráči z těchto situací snadno skórovali. V podobném duchu se pak odvíjel i zbytek utkání. V tomto zápase podali naši hráči velmi dobrý výkon.

Body Slovan: Vonderka 17 (1x3), Mauric 13, Buben a Šťáhlavský po 8, Svatek 7, Ziesemann 6, Bulejko 5, Pípa 4, Kosejk, Mach, Platil a Jindra po 2, Karman, Pekárek a Kalvach 0.

F: 12 - 13

TH: 14/3  -  8/0

Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA LYNX Liberec

64:43  (17:13, 11:5, 24:8, 12:17)

Snaha, zodpovědnost a vůle ubránit soupeře se ve druhém utkání poněkud vytratila. Buď po dojmem výsledku prvního utkání nebo s ubývajícími silami jsme soupeři dovolili mnohem více než v prvním zápase. Sice jsme stále vedli, ale hosté nás několikrát snadno přehráli a skórovali. Důležitá výhra, ale také poučení do dalších a těžších zápasů.

Body Slovan: Mauric 22, Ziesemann 10 (1x3), Šťáhlavský 7 (1x3), Platil 6, Buben 5, Vonderka 5 (1x3), Jindra 5 (1x3), Bulejko a Kosejk po 2, Karman, Mach, Pípa, Svatek, Pekárek a Kalvach 0.

F: 15 - 11

TH: 12/4 - 14/5

Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Lynx Liberec

57:46 (8:6, 20:22, 42:32)

Do druhého utkání jsme nastoupili s jasným cílem vyhrát. Po herním vypětí z prvního zápasu to však nebylo tak jednoduché. Podařilo se nám několikrát využít kombinaci hoď a běž, ze které jsme dokázali skórovat. Střelecky se prosadili i menší a méně zkušenější hráči – Micinský, Schejbal, Nožičková. Zlepšit musíme přihrávky na delší vzdálenost, střelbu trestných hodů  a především vyhození z autu. I přes absenci několika zkušenějších hráčů jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

Body: Svatek 13 (5/1), Turánský 12, Buben 11 (2/1), Pípa 9 (2/1), Boháček 2 (2/0), Činková 2, Jindrová 2, Micinský 2 (1/0), Nožičková 2, Schejbal 2

Fauly: 7/11

ODLOŽENOKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA Lynx Liberec17. 10. 2020 17.00
nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA Lynx Liberec57:7613. 11. 2021 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec

57 : 76  (10:13, 12:24, 21:23, 14:16)

Body: Mauric 18 (1x3), Luh 14 (2x3), Jindra 12 (2x3), Ziesemann 7, Pípa 3 (1x3), Petříček 3, Mejsnar 2

TH: 12/7

oblastní soutěžMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfBA Lynx Liberec101:4119. 02. 2022 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf -  BA LYNX Liberec

101 : 41  (29 : 2, 20 : 15, 24 : 12, 28 :12)

V posledním zápase základní skupiny jsme hostili celek z Liberce, který ovšem přijel v nekompletní sestavě a s menším počtem hráčů. Od úvodních minut ovládli domácí vývoj utkání, když těsnou osobní obranou donutili soupeře k častým chybám a ztrátám. Jen ojediněle se podařilo hostujícím hráčům ohrozit koš domácích. Naši hráči tak měli dostatek prostoru vyzkoušet si některé nacvičené kombinace. I přes vysokou výhru mohla být naše obrana v některých úsecích střetnutí pozornější.

Body: Turánský 24, Hrabák 20, Syrový 16, Zirm 12, Boháček 10, Kouba 8, Pípa 6, Schejbal a Salvetr po 2, Martínek 1, Heteš, Němec a Micinský 0.