Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
žákovská ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBA Nymburk55:7713. 03. 2016 12.30
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA Nymburk

55  : 77   (21:21, 12:19, 17:25, 5:12)

Úvod v posledním utkání sezóny vyšel lépe hostujícímu celku, když velmi rychle získal vedení 0:5. Naštěstí se naši hráči rychle vzpamatovali a brzy otočili skóre ve svůj prospěch (4.min. 10:5). Do konce první části ale hosté postupně ztrátu vyrovnali. Ve druhé čtvrtině byla hra vyrovnaná až do 19. minuty (33:34), pak se ale naši hráči dopustili několika zbytečných chyb a hosté odskočili na poločasový stav 33:40.

Úvod druhého poločasu vyšel lépe hostujícímu celku, když se brzy ujal vedení ve 24. minutě 37:52. Našim hráčům se ještě podařilo stav korigovat (29.min. 50:58). To ale bylo naše poslední vzepjetí. Závěr zápasu již hostující hráči kontrolovali. Ze strany domácího celku nelze vytknout nedostatek bojovnosti, ale stále se dopouštíme stejných chyb. Zbytečné ztráty a neúspěšná střelba i z vyložených pozic. Nelze zapomenout také na špatné procento trestných hodů.

Body: Petrla 17, Effler 9, Sembdner 8, Jarábek a Kalivoda po 6, Gerhát 4, Jeřábek a Nechanický po 2, Maščuch 1

Fauly: 29 : 21

Trojky: 2 : 4

Šestky: 23/9 : 34/19

OP severní ČechyMuži BTJ Slovan VarnsdorfBA Roudnice n.L.89:6631. 10. 2015 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" - BA Roudnice n. L.
89:66 (23:20, 19:16, 23:15, 24:15)

Body Slovan: Zamrzla 19 (5x3), Pasovský 16, Ježek Š. 13 (2x3), Lukačovič 10, Houngbedji 9, Eichler 8, Janoušek 4, Beran 3, Šolc 3, Poláček 2, Dat 2, Šimák M. 0

Fauly: 18-15 Šestky: 9/18 (50%) - 10/16 (62%) Trojky: 7 - 4

Naše "béčko" přivítalo tým BA Roudnice nad Labem, který přijel pouze se šesti hráči a podle toho také vypadala jejich hra. Tu se snažili kouskovat a hrát na dlouhé postupné útoky, aby si všichni hráči mohli "odpočinout". My se naopak snažili hrát rychlý basketbal, založený na protiútoku, rychlém pohybu v útoku a maximální agresivitě v obraně, což se nám z větší části dařilo. Bohužel z toho bylo pouze šestibodový náskok v poločase. Na začátku třetí části se nám podařilo trefit třikrát zpoza trojkové čáry, eliminovat hráče soupeře Korpalu (do té doby 22b., celkem 28b.) zlepšenou obranou a zvýšit náskok až na 17 bodů. V tu chvíli jako by mladí z uspokojení přepnuli do módu Harlem Globetrotters a začali vymýšlet nesmyslné přihrávky a zakončení, což se podařilo "utnout" time-outem a důraznou promluvou. Zbytek zápasu už se dohrával v poklidu a dařilo se nám přidávat postupně body, až na konečný rozdíl 23 bodů. Celý tým si zaslouží pochvalu za nasazení a obětavost ve prospěch týmu.

OP severní ČechyMuži BTJ Slovan Varnsdorf BBA Roudnice n.L.85:6125. 02. 2017 17.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" vs. BA Roudnice n. L.

85:61 (27:15, 14:15, 23:17, 21:14)

V sobotním utkání jsme chtěli Roudnici vrátit porážku z podzimního klání. Na pomalejší sestavu hostí platila naše rychlost. Tu jsme uplatňovali především v první a ve třetí čtvrtině. Závěr zápasu jsme měli již plně pod kontrolou. Po dobrém kolektivním výkonu, za střelecky významného přispění Lehrocha s Houngbedjim, jsme uhráli cenné vítězství.

Body Slovan: Lehroch 34 (3x3), Houngbedji 16, Ježek Š. 10 (2x3), Zamrzla 8, Doležal M. 6, Lukeš 6, Janoušek 3, Ježek M. 2, Čelko 0

TH: 11/7 (64 %), 25/14 (56 %), Trojky 5:3, Fauly 20:10

Severočeská ligaMuži BTJ Slovan Varnsdorf BBA Roudnice n.L.84:7725. 03. 2017 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" vs. BA Roudnice nad Labem

84:77 (17:13, 25:28, 18:19, 24:17)

Sobotní zápas s Roudnicí jsme začali nebojácně. Brzké vedení 17:5 slibovalo klidný zápas. Jenže soupeř se nevzdal. Naopak my jsme začali kupit chyby v útoku i v obraně. Výsledkem byl stav 18:28 ve čtvrté minutě druhé čtvrtiny. Pak jsme několikrát úspěšně zakončili a šňůrou bodů jsme se dostali na 31:30. Poločasové skóre 42:41. Třetí čtvrtinu jsme prohráli o bod a tak jsme šli do poslední desetiminutovky za stavu 60:60. Celé období mělo vyrovnaný průběh. Když Ježek trefil 14 vteřin před koncem tříbodovou střelu, vedli jsme o tři body. Podařilo se nám ubránit. Lukeš si vykoledoval úmyslný faul. Úspěšnými šestkami a povedenou poslední střelou Pasovského jsme soupeře z Roudnice porazili o 7 bodů. Velké problémy nám činila obrana hostujícího "štírka" Martináska, který nám nasázel 21 bodů. Dvaceti body přispěl také roudnický Fafejta.

Body: Lehroch 31 (1x3), Houngbedji 14, Ježek Š. 12 (3x3), Janoušek 10 (2x6), Pasovský 9, Lukeš 6, Doležal M. 2, Ježek M. 0, Kubíček F. 0

TH: 16/8 (50 %), 23/16 (70 %), Trojky 6:7, Fauly 19:15

celostátní ligaJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBA Sparta51:8513. 10. 2018 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA Sparta Praha

51:85 (10:19, 9:19, 14:21, 18:26)

Težký soupeř, od kterého se dal očekávat podobný výkon, jako od Žižkova. Z tohoto ohledu byl rozdíl ve skóre o něco příznivější. Po zaskočeném výkonu v prvním poločase, došlo z naší strany ke zlepšení. Vysoké porážce jsme však již zabránit nedokázali.

Body Slovan: Novák 11 (1x3), Kodytek 10 (TCH), Strnad 10 (1x3), Kabát 4, Vomáčka 4, Vuong 4, Kozák 3, Jeřábek 2, Lehroch 2, Petrla 2, Bašta, Sembdner

Trojky - 2:4, Fauly - 11:16, TH - 14/8 (57 %) : 8/7 (88 %)

celostátní ligaJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBA Sparta64:7015. 02. 2019 18.00
Popis

64:70 (15:17, 11:17, 16:21, 22:15)

Utkání s favoritem druhé části soutěže jsme odehráli více než se ctí. Pouze několik málo ztrát a nedisciplinovanost Strnada (2xTCH), nám nakonec sebralo šanci na výhru. Rozhodně však zlepšený výkon v obraně, a plnění taktických pokynů. Spartu jsme tak udrželi na 70 vstřelených bodech a sehráli jsme vyrovnané utkání.

Body Slovan: Vomáčka M. 14, Vomáčka V. 13, Schumskyy 10, Šmíd 9 (1x3), Jeřábek 7, Strnad 7 (1x3), Kozák 2, Pondělíček 2, Bašta 0, Frič 0, Lehroch, Kalivoda

TH - 11/7 (63 %) : 17/9 (53 %), Fauly 21 : 15, Trojky 2 : 3

kvalifikace o liguStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBA Sparta66:6318. 05. 2024 17.00
MístoHala Kuncova
OP severní ČechyMladší minižákyně U12TJ Slovan VarnsdorfBA Tygři Louny50:7219. 02. 2017 14.00
Místotěl. ZŠ Přemyslovců
Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BA TYGŘI LOUNY

50:72

I druhý zápas začal lépe pro nás, vedení z první čtvrtiny zápasu jsme však do poločasu ztratili a náskok si vybudoval soupeř. V druhé půli zápasu jsme již neměli dostatek sil soupeřovo vedení ohrozit, i když všichni hráči předvedli dobré výkony a k vidění byl pěkný basket na obou stranách, vítězství si nakonec připsali Tygři.

Těšíme se na příští střetnutí 5.3. v domácí sokolovně, kam všechny zveme a věříme, že jim porážku oplatíme :)

Body: Ježek 15, Steško 10, Jelínek a Vonderka 6, Kozák a Zdražil 4,  Luh a Kalivoda 2, Kočí 1

starší minižáci U13Starší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfBA Tygři Louny34:8005. 01. 2019 10.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  BA Tygři Louny

34 : 80  (10:24, 20:41, 29:59)

V dalších zápasech soutěže starších minižáků jsme hostili ve skupině o 5. - 8. místo družstvo Loun. Naše družstvo výrazně zaostalo za výkonem v předvánočních zápasech proti libereckému družstvu.

Body: Jindra 8, Buben 6, Kalvach a Ziesemann po 4, Vonderka, Šťáhlavský, Platil, Svatek a Kosejk po 2, Pípa a Bulejko 1.

Fauly: 17 : 17

Šestky: 26/10 : 19/4

Trojky: 0 : 0

Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA Tygři Louny

29 : 69  (6:17, 20:39, 20:51)

Ani ve druhém zápase nenašli v sobě hráči chuť porvat se o lepší výsledek. Zmar dokumentuje 3. čtvrtina, kdy jsme nezaznamenali ani bod.

Body: Jindra 13, Svatek 5, Ziesemann 4, Vonderka, Buben a Šťáhlavský po 2, Bulejko 1.

Fauly: 15 : 16

Šestky: 15/5 : 25/7

nejmladší minižactvo U11Nejmladší mini U11TJ Slovan Varnsdorf ABA Tygři Louny58:2230. 03. 2019 13.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf : BA Tygři Louny

58 : 22 (10:3, 8:6, 27:4, 13:9)

Soupeř nepostavil několik hráčů z minulých utkání a my využili nabídnuté šance. Svojí bojovností, týmovou hrou a radostí ze hry jsme zaslouženě vyhráli. Bylo nás 11 hráčů a opravdu každý nechal na hřišti vše. Vyhráli jsme všechny čtvrtiny, ale utkání rozhodla hlavně třetí čtvrtina, kterou jsme vyhráli rozdílem 23 bodů.

Body: Buben 24, Bulejko 10, Kosejk 7, Oplištil 6, Syrový 4, Činková 3, Jindrová 2, Turanský 2, Kuníková 0, Drančáková 0, Koutecká 0

TH 4/2

kvalifikace o liguKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA Tygři Louny53:10002. 06. 2019 13.00
nadregionální ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBA Tygři Louny60:3930. 09. 2023 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  BA Tygři Louny  60 : 39  (20 : 18, 11 : 12, 14 : 7, 15 : 2)

V zápase dosud neporažených týmů jsme přivítali celek Loun, se kterým jsme se dosud nestřetli. Od úvodního rozskoku bojovala obě družstva s maximálním úsilím. Po vyrovnaném úvodu se hosté dostali v 6.minutě do menšího náskoku (8:14). Ten se ale našim hráčům podařilo do konce první čtvrtiny srovnat. Průběh druhé čtvrtiny byl již vyrovnaný, žádný tým nezískal větší náskok. V poločase jsme tak vedli tím nejtěsnějším rozdílem. Také na začátku třetí čtvrtiny, i přes velkou snahu obou týmů, bylo skóre vyrovnané. Až v samotném závěru této čtvrtiny se našim hráčům podařilo několikrát soupeře ubránit a po úspěšných útocích jsme získali nadějný náskok (45:37). Ve zlepšeném výkonu v obraně pokračovali domácí hráči i v poslední části utkání a soupeře jsme již k ohrožení vlastního koše prakticky nepustili. Cenné vítězství po kvalitním výkonu.

Body: Pípa 17, Hrabák a Zirm po 13, Němec 11, Salvetr, Martínek a Mareš po 2.

Šestky:  18/10    55%

Fauly: 11

Popis

Body: Hrabák 16, Pípa 14 (1x3), Zirm 13, Boháček 10, Šindelář a Heteš po 8, Martínek 6, Kučera 5 (1x3), Kouba 2.

Šestky: 13/4

Fauly: 4

nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA Tygři Louny B61:6709. 10. 2022 10.00
Popis

Úvod zápasu nám vyšel na výbornou, když jsme dokázali soupeři odskočit až na 12 bodů. Bohužel vlastními chybami a nekoncentrací jsme o náskok brzy přišli. Naopak soupeř si pak dokázal vybudovat náskok, který jsme již nedokázali otočit ve svůj prospěch.

Soupeř byl pro nás určitě hratelný a jen vlastní hrou jsme si tento zápas prohráli.

Body: Ziesemann 18 (2x3), Jindra 16, Pípa 13 (2x3), Kosejk 9, Svatek 5 (1x3), Karman, Bulejko, Mejsnar, Šťáhlavský, Nývlt a Veroněk 0

Popis

Poslední utkání v této jsem si chtěli na domácí palubovce užít jako tým. To se nám v rámci možností i povedlo. Hráli jsme dost týmově a obstojně si vyzkoušeli vše co v poslední době trénujeme. Hráči se navzájem podporovali a viděli jsme v našem utkání opět i smeč!

Body: Ziesemann 26 (5x3), Jindra 16 (3x3), Svatek 12, Bulejko 9, Kosejk 6, Černý, Pípa a Randýsek 4, Karman a Veroněk 0.

TH: 8/5 63%

nadregionální ligaKadetky U17TJ Slovan VarnsdorfBA Tygřice Louny46:8223. 10. 2022 12.15
Popis

V neděli jsme hostili tým z Loun. Louny byli posledním týmem, se kterým jsme tuto sezónu ještě nepoměřili síly, a zároveň prvním týmem tabulky bez jediné porážky. Od prvních minut nám také soupeř ukázal, proč tomu tak je. Ze hry Tygřic vyzařovala větší zkušenost, lepší návyky a znalost svého systému, podpořena velmi dobrou střelbou. V poločase jsme šli do šatny se ztrátou osmnácti bodů za stavu 29:47. Úkol pro druhý poločas byl jasný. Začít stahovat soupeře a dostat se na dostřel pod 10 bodů. První tři minuty ve třetí čtvrtině se nám tento úkol skutečně dařilo plnit. Následně však soupeř přešel kvůli problém s fauly do zónové obrany, na kterou se nám nepodařilo zareagovat a propast ve skóre se opět začala prohlubovat až na samotný konečný výsledek.

Za celý víkend bychom chtěli mockrát poděkovat všem fanouškům, kteří si na nás našli čas, ať už návštěvou samotného utkání v hale, a nebo sledováním našeho týmu skrze platformu YouTube. Moc si Vaší podpory vážíme. Děkujeme!

Body: Doležalová 15, Zirmová 10, Palmeová 8, Petráková 7, Bafiová 6

Popis

V sobotu nás čekal tým Loun, který držel první místo v tabulce po celou dobu soutěže bez většího zaváhání. Úkolem hráček bylo do utkání vstoupit sebevědomě, plnit pokyny trenéra a zkusit překvapit soupeře. První čtvrtina se však vůbec nevydařila a děvčata z Loun nám bodově odskočila. Nejvydařenější byla druhá čtvrtina, kterou se podařilo sehrát vyrovnaně. Po poločase se ale bohužel nepodařilo navázat na úspěšnou druhou část. Ke konci utkání se ještě dívky dokázaly vzepřít, bohužel soupeř nasadil zónovou obranu, na kterou se nám těžko hledá odpověď.

Body: Doležalová 21, Bafiová a Palmeová po 6, Weberová 2, Stráníková 1

TH: 14/11 86%

2. liga ženŽenyTJ Slovan VarnsdorfBaK Plzeň52:8309. 10. 2016 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf – BaK Plzeň

52:83 (14:18, 29:44, 38:63)

Opět jen v některých úsecích zápasu umíme být opravdovým soupeřem, co se týče herního projevu a úspěšného zakončení. Tentokrát ani domácí prostředí nevybudilo hráčky k tomu, aby na hřišti nechaly vše, nebo alespoň vše potřebné pro soustředěný kolektivní výkon a naše typická bojovnost, která nám v těžkých chvílích vždy pomáhala, byla po většinu zápasu taky mimo palubovku. Samozřejmě, že počítáme s tím, že hra žen je odlišná od mládežnických kategorií, ale my jsme se hostům nevyrovnali ani v rychlosti, komunikaci či základních dovednostech jednotlivkyň. Pokud jsme ubránili, chybovali jsme často vzápětí v útoku a inkasovali snadný koš. Sbírání zkušeností tak pokračuje.

Body: Hrabáková 19 (1x3), Stodůlková 11 (2x3), Keslerová 6 (2x3), Chlanová 5 (1x3), Martinovská 4, Grobarčíková 4, Ekrtová 2, Beytlerová 1, Škvorová 0, Pejšková 0

TH: 12/8 - 67%

Trojky: 6

Fauly: 10

OP severní ČechyMladší žákyně U14TJ Slovan VarnsdorfBasket Academy Louny33:4814. 02. 2016 14.30
MístoARMEX Sportcentrum, Děčín
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA Louny

33 : 48

Za zápasy do Děčína jsme se rozjely s malým počtem hráček a to celkem 8, holčičí tým byl zasažen chřipkou. Soupeř byl v plném počtu a navíc jeho hráčky byly vyšší, naše děvčata se však nevzdávala a první polovinu dokázala nad soupeřkami vyhrávat. V druhé polovině našim hráčkám už nestačily síly na početnou soupisku soupeřek.

Body: Mísařová 15, Zirmová 8, Michalinová 6, Ešnerová a Horňáková po 2 bodech.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: