Přehled zápasů tabulka

Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
přátelský zápasMladší minižákyně U12Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf46:4605. 04. 2019 16.00
MístoARMEX Sportcentrum, Děčín
Popis

Válečnice Děčín vs. TJ Slovan Varnsdorf

46 : 46 (6:8, 20:9, 7:22, 11:9)

Zápas dle pravidel hry U14 a na větším hřišti proti staršímu a robustnějšímu soupeři, který hraje o jednu kategorii výše, což odpovídá věku našich hráček ročníků 2006. Opět jsme se, a to především v prvním poločase potýkali s tím, že jsme byli všude o něco později a z toho dnes vyplývaly především fauly než obdržené koše. Naštěstí domácí nebyli příliš úspěšnými exekutory trestných hodů, a tak jsme se drželi na dostřel. Po změně stran jsme překvapili soupeře aktivitou a ujali se vedení. Domácí ale nacvičeným uvolňováním pod košem, na které jsme naším, ještě spíše živelným basketem nedokázali reagovat, opět tři minuty před koncem dokázal překlopit vedení na svou stranu. V poslední minutě se nám vyplatilo faulovat, když Děčín nedal čtyři šestky, a my jsme jedním trestným hodem Weberové a košem s klaksonem Kabátové dokázali alespoň vyrovnat.

Body: Valíčková 15 (4/3), Kabátová 9 (4/1), Bafiová 8, Strnadová 6 (3/0), Weberová 3 (2/1), Palmeová 2 (2/0), Zirmová 2, Venclová 1 (2/1), Kahounová 0, Jindrová 0, Vlčková 0, Kuníková 0, Malinová 0

TH 17/6

přátelský zápasStarší žákyně U15Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf31:5115. 06. 2020 17.30
Popis

31:51 (9:22, 11:11, 11:18)

První utkání po vynucené koronavirové pauze, hrané na tři čtvrtiny, odehrála děvčata, působící v nedokončené sezóně v lize U14 proti svým vrstevnicím z Děčíně. V dresu domácích se objevily i tři hráčky, které loni hostovaly do našeho týmu. Od úvodních minut se nám dařilo uvolňovat se bez míče a vytvářet si tak příležitosti k zakončení. Těch jsme však mohli proměnit mnohem více. I obrana mohla být více kontaktní, nechaly jsme postupem času Válečnice rozehrát, a tak se ze slibně rozehraného zápasu stal zápas vyrovnaný. Nadějnou práci v útoku pod košem odvedla Zirmová a zaslouženě se stala druhou nejlepší střelkyní týmu.

Body: Valíčková 20 (4/2), Zirmová 15 (7/3), Doležalová 10 (9/4), Bafiová 4, Weberová 2, Palmeová 0 (2/0), Strnadová 0 (2/0), Kahounová 0, Vlčková 0, Kutová 0

TH: 24/9 – 38%

F: 24

MístoSH Křešice
Popis

50:40 (17:9, 25:16, 42:24)

První přípravné utkání v Děčíně přineslo mnoho nepřesností a zmařených příležitostí, včetně té výsledkové. Lepší utkání nás, doufejme, čekají.

Body: Doležalová 10 (10/2), Strnadová 7 (4/1), Zirmová 5 (2/1), Valíčková 4 (4/2), Palmeová 4 (2/0), Bafiová 4, Venclová 4, Weberová 2,  Kahounová 0, Vlčková 0, Krátká 0, Krajzingerová 0

TH: 22/6 – 27%

F: 9

Popis

Válečnice Děčín - TJ Slovan Varnsdorf

44 : 22

Po dlouhé pauze první sehrané přátelské utkání, a pro čtyří hráčky z nově vytvořeného družstva vůbec první zápas v životě. Naopak některé hráčky, které by měly být oporami, zklamaly. Chtělo by se říct nevadí, věříme, že se hráčky poučily, nabraly zkušenosti a budou chtít více a pilně trénovat.

přátelský zápasStarší minižákyně U13Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf37:3501. 09. 2021 16.00
Popis

Výsledek, kterým byla prohra o 2 body, pro nás tentokrát není důležizý. Šlo nám o poměření sil a zahrát si.

oblastní soutěžStarší minižákyně U13Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf37:4022. 12. 2021 15.00
Popis

37 : 40 (9:8, 6:8, 16:6, 6:18)

První utkání bylo vyrovnané do poloviny utkání. Naše hráčky dělaly spoustu chyb ze zbrklosti, z nepozornosti. Když ve 3. čtvrtině nedokázaly ubránit hráčku č. 8, která dala dvanáct bodů ze celkem šestnácti, vypadal zápas ztracený. V poslední čtvrtině však děvčata zabojovala, stáhla náskok a nakonec v dramatickém závěru dokázala mírné vedení udržet.

Body: Činková T. 10, Keslerová 6, Hájková 6, Činková M. 6, Kalvachová 4, Šišuláková 4, Kahounová 2, Drančákocá 2, Jägrová 0, Javůrková 0

TH: 5/0

Popis

55  :  28  (13: 6, 9:6, 19:8, 14:8)

Druhé utkání již bylo v režii Děčína. Soupeř nám utekl hned v první čtvrtině, když jsme koncentraci na zápas překvapivě nechali v šatně. Potom nám již došly jednak fyzické síly, jednak odhodlání bojovat a výsledek zvrátit. Stále děláme spoustu chyb v obraně a nedokážeme například přesně a ve správnou chvíli přihrát.

Body: Činková M. 10, Drančáková 6, Kalvachová 4, Šišuláková 4, Keslerová 2, Kahounová 2, Činková T. 0, Jägrová 0, Javůrková 0, Hájková 0

TH: 9/2

Festival U12 dívkyMladší minižákyně U12Válečnice DěčínBK Klatovy65:3606. 05. 2022 17.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
Festival U12 dívkyMladší minižákyně U12Válečnice DěčínSokol Nusle46:6707. 05. 2022 15.00
přátelský zápasKadetky U17Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf83:4416. 05. 2022 18.00
Popis

Příprava na kvalifikaci nesplnila očekávání. Jeden z nejslabších výkonů družstva. Zbytečné ztráty, opakující se chyby, pomalý pohyb, špatné přihrávky a hlavně ukázněnost ve smyslu neplnění pokynů trenéra.

Body: Doležalová 11, Bafiová 8, Palmeová 6, Weberová 6, Zirmová 4, Venclová 4, Strnadová 2, Šišuláková 2

TH: 16/2

přípravný turnajStarší minižákyně U13Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice31:3811. 06. 2022 16.00
Popis

V letošní sezóně nastupuje družstvo dívek ročníku 2008 a mladších vzhledem k rozpětí ročníků a počtu v soutěži starších minižaček. V utkání byl od začátku znát rozdíl v technice a dovednostech, samozřejmě i výšce hráček, který vedl k postupnému navýšení rozdílu ve skóre.

Body: Jägrová 14, Šišuláková 12, Činková M. 8, Drančáková a Keslerová 7, Kuníková a Hájková 6, Činková T. 4, Kalvachová 2, Javůrková a Balabánová 0.

Popis

Druhé utkání se neslo v podobném duchu, jen se zpočátku nedařilo vstřelit koš, a tak první čtvrtina skončila 6:4 v náš prospěch. Pak ale naše vyšší hráčky pod košem dokázaly doskočit a proměňit neúspěšné střely ostatních a skóre se postupně ustálilo na podobné podobě jako jsme jej zaznamenali v prvním zápase. Rezervy kromě zmiňované úspěšnosti střely jsou v těsné obraně soupeře.

Body: Jägrová 14, Šišuláková 10, Kuníková 8, Činková M. 6, Keslerová 5, Drančáková, Javůrková a Kalvachová po 4, Hájková a Činková T. po 2, Balabánová 0.

nadregionální ligaStarší žákyně U15Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf45:4923. 09. 2023 13.00
nadregionální ligaJuniorky U19Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf65:5714. 01. 2024 16.45
oblastní přeborMladší minižákyně U12Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf85:1107. 04. 2024 09.45
Popis

Válečnice Děčín  :  TJ Slovan Varnsdorf

85 : 11  (27 : 0, 22 : 4 , 20 : 4 , 16 : 3)

Oba zápasy byly v režii děčínských válečnic, nedokázaly jsme s nimi držet krok ani jednu čtvrtinu. Stále se nedokážeme uvolnit pro přihrávku, přihrávku správně načasova, uplatnit prvky, které trénujeme. Také v obraně jsme příliš měkké a často nepozorné.

Body: Šišuláková 5,Cejnarová 4,Tremlová 2

TH : 5  / 1

Popis

Válečnice Děčín :  TJ Slovan Varnsdorf

128 : 7   (37 :  4, 29 : 0,  26 : 0 ,36 : 3)

Body: Šišuláková  3, Pretschová  2, Pánková 1,Brtinská 1

TH :  10/ 2

Severočeská ligaMuži AUSK Slavia LiberecTJ Slovan Varnsdorf68:7507. 10. 2016 19.30
Místosportovní hala USK, Liberec
Popis

VSK Slavia Liberec vs. TJ Slovan Varnsdorf A

68:75 (14:15, 19:21, 20:12, 15:27)

První zápas v nové sezóně, ve které budeme po roce opět nastupovat v Severočeské lize, nás zavál do Liberce. K utkání jsme odjeli v plné sestavě, pouze bez absentujícího Činky. Početní převahu jsme tak měli na hřišti, ale díky skvělým divákům také v hledišti. První polovina utkání byla bodově vyrovnaná. Byť jsme byli, především pak v prním dějství, lepším týmem, nedolkázali jsme proměnit několik podkošových šancí a přetahovali jsme se tak s vysokoškoláky o vedení. Poločas jsme "utrhli" na konci druhé čtvrtiny trojkou Lehrocha. Do třetí části jsme tak nastupovali s tříbodovým vedením.  Bohužel výpadek v útočné fázi a především nepozornost v obraně, znamenala pro Liberec od čtvrté minuty do konce třetí čtvrtiny dílčí výhru 18:5 (4x3!). Do posledního hracího období jsme tak šli za stavu 53:48 pro domácí. Za další tři minuty jsme ale soupeři povolili pouze jeden koš. Šnůrou, na trestných hodech téměř neomylných Voráčka (8/8) a Šišuláka (8/7), jsme soupeře bodově dotáhli a předstihli pěti body Lehrocha v řadě. Minutu před koncem byl ale stav 67:69. Výhru jsme si však již nenechali uniknout a zkušeně si došli pro dva body do tabulky.

Až na výpadek ve třetí čtvrtině lze velmi dobře ohodnotit kolektivní obranu.

Body Slovan: Voráček 27 (1x3), Lehroch 16 (2x3), Šišulák 9, Houngbedji 6, Buben 5 (1x3), Zamrzla 5, Beran 2, Relich 2, Schilling 2, Doležal 1

Body VSK: Vonička 17 (1x3), Plášil 13 (2x3), Buchar 10 (2x3), Zmeškal 10 (1x3), ...

TH: 28/17 (61 %), 23/18 (78 %), Trojky: 7:4, Fauly 20 (1xTCH) : 23

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: