Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
kvalifikace o liguKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfKrálovští Sokoli54:10325. 05. 2024 16.30
MístoMondi Arena, Roudnice n. L.
Popis

Body: Hrabák 12 (2x3), Bulejko 12 (1x3), Turánský 10 (1x3), Svatek 9, Podhorský 8 (2x3), Šnek 2, Mejsnar 1, Breuer, Volšička a Vítek 0

oblastní přeborMladší minižákyně U12TJ Slovan VarnsdorfBK Česká Lípa22. 09. 2024 09.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfSokol Žižkov83:3615. 09. 2024 10.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

Body: Martínek 30, Šindelář 23, Mareš 10 (1x3), Patóč 9, Čácha 4, Švarc 3 (1x3), Weinhauer 2, Novák 2, Dzurko a Mach 0

TH: 16/7

celostátní ligaKadetky U17TJ Slovan VarnsdorfDBaK22. 09. 2024 09.30
nadregionální ligaJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.18. 10. 2024 18.30
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBA Sparta Praha22. 09. 2024 11.45
oblastní přeborStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfSLUNETA Ústí n. L.28. 09. 2024 13.00
MístoSluneta 2 - hlavní kurt
nadregionální ligaJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBA LYNX Liberecko28. 09. 2024 14.00
nadregionální ligaJuniorky U19TJ Slovan VarnsdorfBC Kolín28. 09. 2024 12.00
nadregionální ligaJuniorky U19TJ Slovan VarnsdorfBK Brandýs n.L.29. 09. 2024 15.00
oblastní přeborMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfBA LYNX Liberecko05. 10. 2024 10.00
celostátní ligaKadetky U17TJ Slovan VarnsdorfBK Lvice Litoměřice05. 10. 2024 14.30
celostátní ligaKadetky U17TJ Slovan VarnsdorfBC Slaný06. 10. 2024 12.30
MístoSH SOŠOŘ, Jablonec nad Nisou
Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ABasket Academy Louny68:7121. 01. 2017 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf A vs. Basket Academy Louny

68:71 (16:16, 17:23, 21:19, 14:13)

Odložený zápas šestého kola Severočeské ligy jsme odehráli tuto sobotu. Soupeř z Loun přijel v kompletní sestavě. Po jasném vítězství z minulého týdne nad druhou Slunetou byli hráči Loun natěšeni na jasný výsledek. Naše týmová hra a kvalitní obrana byla však proti. První období naznačilo vyrovnaný duel. Po deseti minutách svítilo na tabuli skóre 16:16. Až v poslední minutě druhé čtvrtiny se hosté utrhli na šestibodový rozdíl. Nedali jsme však svou kůži lacino. S vyhranou třetí čtvrtinou jsme šli do poslední desetiminutovky s -3 body. Dvě minuty před koncem, po dvou úspěšných trojkových pokusech, byl rozdíl ve skóre o tři body v náš prospěch. Bohužel třikráte selhala naše obrana i útok a tak místo vedení o 5-7 bodů jsme prohrávali – patnáct vteřin před koncem – o tři body. Poslední střela na vyrovnání nám bohužel nevyšla, a tak si Lounští odvážejí plný počet bodů. Dlužno však dodat, že po vyrovnaném a tuhém boji.

Body Slovan: Buben 18 (2x3), Lehroch 12 (1x3), Šišulák 11 (1x3), Zamrzla 10 (1x3), Schilling 6 (2x3), Beran 4, Relich 3, Doležal T. 2, Lukeš 2, Vašut 0

Fauly: 25:12, Šestky: 13/8 (62 %) : 30/16 (53 %), Trojky 7:3

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf AUSK Slavia Liberec92:7128. 01. 2017 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "A" vs. VSK Slavia TU Liberec

92:71 (30:19, 19:13, 23:29, 20:10)

V prvním kole jsme si z Liberce odvezli dva body za výhru. Liberec byl před tímto víkendem o skóre pod námi. Po kvalitním výkonu proti BA Louny jsme věřili ve výhru. První čtvrtina dopadla jasně v náš prospěch. Vybudovali jsme si v ní rozhodující náskok, který jsme do poločasu ještě zvýšili na 15 bodů. Bohužel nám nevyšla třetí čtvrtina a úvod posledního dějství. Ve třicáté třetí minutě utkání soupeř stáhnul náš náskok na jednociferný rozdíl. Změnou obrany a úspěšným zakončováním nájezdů a střel jsme stanovili konečný rozdíl na 21 bodů.

Zápas se vyznačoval výborným týmovým výkonem v útoku i v obraně – s výjimkou třetí čtvrtiny. Výrazněji se prosadili dvojciferní střelci Šišulák, Lehroch a Buben.

Body Slovan: Šišulák 21 (3x3), Lehroch 19, Buben 15 (1x3), Beran 9, Vakulenko 8, Relich 7 (1x3), Schilling 6, Lukeš 4, Doležal T. 3

Fauly: 22:14, Šestky: 16/9 (56 %) : 28/18 (64 %), Trojky 5:7

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ASlavoj BK Litoměřice C75:8404. 03. 2017 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "A" vs. Slavoj BK Litoměřice

75:84 (21:14, 15:25, 16:23, 23:22)

V sobotu zavítalo na naši palubovku pouze 6 hostí z Litoměřic. Vydařil se nám nástup do první čtvrtiny utkání. Po úvodní desetiminutovce jsme vedli 21:14 a vše nasvědčovalo tomu, že si v klidu dojdeme pro dva body do tabulky. Bohužel se nám fatálně nedařilo ve druhé a třetí části hry. Špatným útokem a laxní obranou jsme dali soupeři šanci k návratu do utkání. O to horší je fakt, že soupeř měl v poslední čtvrtine již 3 hráče se čtyřmi fauly. Ani tak se nám nepodařilo získat vedení zpět na svou stranu. Nervozita a zbytečná nevraživost mezi našimi hráči, lenost přistupovat k těsnější obraně protihráčů a špatná střelecká bilance. Příliš mnoho "hloupých" faulů trestal soupeř vysokým procentem střelby TH. Bohužel jedno z nejhorších utkání za poslední sezóny.

Body: Šišulák 23 (1x3), Lehroch 17 (1x3), Doležal T. 7 (1x3), Beran 6, Buben 6, Relich 5, Vakulenko 4, Schilling 3, Houngbedji 2, Lukeš 2

TH: 24/16 (67 %), 43/34! (79 %), Trojky 3:6, Fauly 31:18

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ABK Horejsek Děčín A74:6218. 03. 2017 19.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "A" vs. BK Horejsek Děčín

74:62 (19:11, 23:17, 23:20, 9:14)

Sobotní utkání proti Děčínu jsme zahájili dobrým útokem. Soupeř hrozil pouze z trojkového oblouku. Celistvost naší obrany se snažil narušovat četnými nájezdy zkušený Důra. Ale to bylo ze strany hostí víceméně vše. V poslední čtvrtině jsme výsledek jen kontrolovali. Podali jsme kolektivní výkon, který nám zajistil dva body do tabulky. Střelecky se dařilo Šišulákovi s Činkou.

Body: Šišulák 19 (4x3), Činka 15 (2x3), Pasovský 9, Vakulenko 8, Lehroch 6, Houngbedji 5 (1x3), Relich 5 (1x3), Schilling 5, Doležal T. 2, Lukeš 0, Zamrzla 0 (DCH)

TH: 20/12 (60 %), 18/10 (56 %), Trojky 8:10, Fauly 18:18

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ABA Lynx Liberec66:8508. 04. 2017 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA LYNX Liberec

66:85 (19:28, 22:19, 9:15, 16:23)

Poslední zápas sezóny jsme hostili jistého vítěze Severočeské ligy BA LYNX Liberec. Soupeř přijel potvrdit roli favorita. Úvodní desetiminutovku utkání vyhrál o devět bodů. Druhá čtvrtina však patřila nám. Několikrát jsme se k libereckým přiblížili na rozdíl dvou bodů. Po polovině utkání byl rozdíl ve skóre "pouhých" šest bodů. Bohužel nám fatálně nevyšla třetí čtvrtina. V té jsme za sedm minut zaznamenali pouhé dva body a soupeř tak odskočil na rozdíl 15 bodů. Závěr utkání si už hosté zkušeně pohlídali.

Body: Lehroch 14 (2x3), Voráček 14, Beran 8, Vakulenko 7 (1x3), Buben 6, Houngbedji 6, Šišulák 6, Schilling 4, Doležal T. 1

TH: 14/11 (79 %), 22/13 (59 %), Trojky 3:6, Fauly 21:18

Závěrem je třeba poděkovat Jiřímu Voráčkovi a Petrovi Bubnovi, kteří se rozhodli ukončit hráčskou kariéru. Kluci, děkujeme za skvělé roky společně strávené při té nejlepší hře.

Dále chceme poděkovat divákům, kteří jsou stále těmi nejlepšími v celé lize.

A v neposlední řadě děkujeme naší skvělé zapisovatelce Jarce Novotné.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: