Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf „A“ vs. TJ Sokol Kbely

60:76 (20:22, 20:13, 9:24, 11:17)

Do sobotního zápasu jsme vstoupili nebojácně. To se nám také vyplatilo, a když v první půli skvěle hrající Lehroch zaznamenal 21 bodů, z našich poločasových 40-ti, a Buben v závěru trefil tříbodový pokus s klaksonem, šli jsme do šaten s pětibodovým náskokem. Bohužel jsme ve třetí čtvrtině nedokázali bodově navázat. Odešla střelba z dálky. Soupeř si pod svým košem většinu míčů doskočil a z rychlých protiútoků nejprve vymazal náš náskok a poté překlopil vedení na svou stranu. Rovněž jsme v tomto období vytvořili několik ztrát. Po třetí čtvrtině tak svítilo na tabuli skóre 49:59. V posledním hracím období jsme se ještě dokázali na malou chvíli nadechnout, ale zkušeně hrající Kbely už vedení z rukou nepustily. V posledních minutách jsme se ještě pomocí faulů snažili dostat do těsnějšího kontaktu. Bohužel se nám nepovedlo proměnit několik závěrečných pokusů a soupeř pak pomocí šestek upravil konečný rozdíl na 16 bodů. Škoda nízkého procenta při střelbě trestných hodů. Vždyť jen touto činností námi měl soupeř ze Sokola navrch o celých 12 bodů.

Body Slovan: Lehroch 22 (2x3), Novotný 12, Buben 9 (2x3), Schilling 8, Šišulák 3, Vašut 3 (1x3), Vakulenko 2, Zamrzla 1

TH: 21/7(33%) : 36/19 (53%), Trojky: 5–3, Fauly: 30:24

přípravný turnajMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Kbely26:1409. 06. 2023 18.00
MístoZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Sokol Kbely  26 : 14   (13 : 0, 5 : 6, 4 : 6, 0 : 2)

Podstatný byl pro výsledek utkání začátek, kdy jsme získali solidní náskok. Ve zbytku zápasu byl již průběh vyrovnaný, bojovali jsme, ale střelecky se nám nedařilo.

Body: Šindelář 9, Martínek 8, Čácha, Cechl T., Heteš a Patóč po 2, Přerovský 1.

nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Kbely93:5109. 03. 2024 11.00
Popis

Body: Turánský 23 (1x3), Svatek 13 (1x3), Šnek 13, Zirm 12, Pípa 10, Hrabák 10, Němec 4, Vítek 4, Breuer 2, Syrový 2

nadregionální ligaKadetky U17TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Kladno48:10010. 04. 2022 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. TJ Sokol Kladno

48:100

V neděli jsme odehráli na domácí palubovce poslední utkání letošního ročníku. I přes oslabenou sestavu bylo naším cílem podat co nejlepší možný výkon, zápas si hlavně užít a dbát na herní pokyny. Poslední zmíněný bod se nám dařilo plnit vcelku solidně první čtvrtinu. Ve druhé čtvrtině jsme v tomto ohledu velmi polevili, což jednoznačně odrážel výsledek v poločase a reakce trenéra. Druhá polovina utkání, jak už to bývá naším zvykem, byla ta lepší. Z druhé čtvrtiny jsme se oklepali a hru zlepšili. Na kvality soupeře to ovšem nestačilo. Holkám patří dík za bojovnost a nasazení v průběhu celého utkání.

Body: Bafiová 16, Doležalová 13, Zirmová 8, Strnadová 4, Palmeová 3, Kahounová 2, Venclová 2, Kutová 0

oblastní soutěžStarší minižákyně U13TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Kladno105:815. 10. 2022 15.00
Popis

V zápasech se středočeským Kladnem, který kategorii U13 hraje díky početné základně v obou oblastech najednou, děvčata využila svých dovedností a soupeře snadno přehrála.

Body: Činková T. 18, Keslerová 16, Jägrová 14, Kuníková 13, Kalvachová a Hájková po 10, Drančáková a Šišuláková po 8, Balabánová a Činková M. po 4, Kahounová, Javůrková a Blechová 0.

Popis

Druhý zápas se stejným soupeřem byl v podstatě kopií zápasu prvního.

Body: Činková T. 24, Činková M. a Jägrová po 16, Keslerová 14, Kalvachová a Kuníková po 12, Šišuláková 8, Javůrková a Drančáková po 6, Hájková 4, Balabánová, Kahounová a Blechová 0.

oblastní soutěžStarší minižákyně U13TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Kladno26. 03. 2023 13.30
MístoSportovní hala Kort, Liberec
oblastní přeborStarší minižákyně U13TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Kladno76:3530. 04. 2023 15.15
MístoHala 5. ZŠ, Kladno
nadregionální ligaKadetky U17TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Toužim60:3203. 12. 2022 17.00
Popis

Před druhou adventní nedělí nás čekal v sobotu poslední domácí zápas letošního roku, kdy jsme na naší palubovce přivítali soupeře v letošní sezóně pro nás nejvzdálenějšího, a to Toužim. Hned od začátku zápasu jsme se dostali do vedení, které jsme ani na jeden moment během utkání už nepustili. Je pravdou, že soupeřova obrana v podobě zóny nám dělala především v prvním poločase problémy, ale po návratu ze šatny se nám podařilo hru na útočné polovině zlepšit a došli jsme si nakonec pro důležité vítězství.

Body: Doležalová 25 (2x3), Bafiová 13 (1x3), Zirmová 8, Palmeová 8, Petráková 4, Stráníková 2

TH: 6/1 (17%)

Popis

Začátek nedělního zápasu s týmem, který už známe, a který se pohybuje na konci tabulky, byl nepříjemným překvapením. Soupeř nasadil zónovou obranu, na kterou se nám těžko hledala odpověď. Obrana z naší strany byla velmi dobrá, ale přesun do útoku byl pomalý a soupeř vždy opět stihnul postavit obranu, kterou systemaicky ucpával vymezený prostor. Únava postupně opadala a chuť ukázat soupeři, že se jen tak nevzdáme, zvítězila. Celý zápas jsme dotahovali náskok soupeře, v poslední minutě se podařilo vyrovnat a přidat navíc rozhodující koš. Velká pochvala celému týmu !

Body: Doležalová 18, Bafiová 8, Palmeová 5, Stráníková a Weberová po 4, Petráková 2, Strnadová 1

TH: 17/12 (71%)

nadregionální ligaJuniorky U19TJ Slovan VarnsdorfTJ Sokol Toužim75:4402. 12. 2023 13.00
KP střední ČechyKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfTJ Tatran Kostelec n.Č.L.148:2808. 11. 2015 14.15
Popis

TJ Slovan Varnsdorf U17 - TJ Tatran Kostelec n. Č. l. U17

148:28 (34:3, 39:10, 39:5, 36:10)

Body Slovan: Polák 49(2x3), Strnad 36, Kabát 17, Kodytek 14, Lehroch 12,  Vuong 12, Kocek 6, Vladař 2

Fauly: 17-15, Šestky: 25/10 - 9/4, Trojky: 2-0

nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfTJ Tatran Kostelec n.Č.L.139:3229. 10. 2016 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Kostelec nad Č. l.

139:32 (40:17, 38:7, 25:2, 36:6)

První víkendový zápas jsme hostili outsidera soutěže - Kostelec. Konečný výsledek tomu i napovídá. Předvedená hra už nikoli. Naši hráči nedokázali plnit útočné pokyny, v obraně byli nepozorní a lehkomyslní. Možná tomu napomohla vidina lehkého vítězství a možnost „vytáhnout se před holkama na tribuně“. S výkonem, nikoli s výsledkem, proto nemohu být spokojen.

Body Slovan: Polák 38 (1x3), Kabát 26 (1x3), Strnad 26, Vlk 14, Kala 9 (1x3), Petrla 8, Schmohe 8, Vuong 6, Lehroch 2, Berger 2.

Fauly: 19-20, Šestky: 20/8-19/8, Trojky: 3-0

Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Kostelec n. Č. L.

140:42 (32:14, 47:12, 34:6, 27:10)

Druhý zápas o 5.-7. místo jsme hostili Kostelec, kterému jsme nedali vůbec šanci a v pohodovém tempu si dokráčeli pro snadné vítězství. Naši hráči předváděli pohledné kombinace a prakticky celý první poločas hráli bez driblinku. Je ovšem nutno podotknout, že jsme Kosteckým svou laxní obranou povolili pro ně letošních rekordní 42 bodů, za což hoši určitě nebudou pochváleni.

Body Slovan: Polák 35 (1x3), Strnad 29, Berger 18, Kabát 16, Vuong 15, Jeřábek 14, Kala 8, Lehroch 5.

Fauly: 7-17, Šestky: 22/11-10/2, Trojky: 2-0.

nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfTJ Thermia Karlovy Vary 50:3908. 12. 2018 15.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - TJ Thermia Karlovy Vary

50:39 (14:4, 16:15, 14:12, 9:8)

V sobotu nás čekal zápas s Karlovými Vary. První čtvrtinu jsme ovládli s přehledem o deset bodů, hlavně díky rychlím protiútokům a trestným hodům. Druhá čtvrtina už ale neprobíhala podle našich představ, kdy nás porážely i velmi slabé clony a zbytečné střely, a také nedané nájezdy nám tuto čtvrtinu prohrály. Po poločase jsme hru uklidnili, začali hrát víc chytře a zkoušet některé akce. Ani to nás ale neposunulo o náskok větší než deset bodů. V poslední čtvrtině se první 4 minuty nepodařilo dát ani jednomu z týmů koš. Pak si týmy vyměňovaly body opět vyrovnaně, a proto jsme nakonec s 11-ti bodovým rozdílem ,,utrpěli" výhru 50:39. Rozhodně jsme měli vyhrát o víc.

Za U15 Jan Kozák

Body: Černý a Zdražil 13, Kozák 8, Ježek 5, Brož 4, Kučera 3, Kočí a Buben 2

TH: 16/10
Popis
TJ Slovan Varnsdorf - TJ Thermia Karlovy Vary 70:59
Tento zápas jsme potřebovali vyhrát abychom mohli získat šanci na první místo. S chutí po vítězství jsme se pořádně rozcvičili a připravili se na zápas. První čtvrtinu jsme podle mého názoru nebyli my. Naše hra byla pomalá, nevěděli jsme, jak na ně. Do poločasu jsme se stáhli na rozdíl 6bodů. Ve 2. poločase jsme nastavili naše tempo hry. Začali jsme hrát do koše a zlepšili obranu. V poslední čtvrtině se soupeř fyzicky složil a my toho využili a dovedli tento zápas do vítězného konce.

Za U15 Vojta Kučera

vánoční turnajpříchozíVánočníturnaj25. 12. 2022 08.00
přípravný turnajMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfUSC Leipzig24:4710. 06. 2023 12.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  USC Leipzig  24 : 47   (6 : 15, 4 : 16, 8 : 8, 6 : 8)

V zápase o první místo v tabulce jsme nezačali dobře. Soupeř nás přehrával v bojovnosti, důrazu v obraně a zejména v rychlosti svých protiútoků, kterým jsme nedokázali čelit. Hru jsme vyrovnali až ve druhé půli, ale to již nestačilo

Body: Šindlář a Martínek po 6, Heteš a Šoller po 5, Hartych 2.

Po odehrání zápasů ve skupině jsme skončili na 2. místě a v systému turnaje nás nyní čekalo utkání, jehož výsledek rozhodoval o tom, zda budeme hrát ve skupině o 1. až 4. místo v případě výhry nebo o 5. až 8. místo, to v případě prohry. Našim dalším soupeřem byli Jižní Supi Praha.

žákovská ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfUSK Praha20:7210. 10. 2015 17.30
Popis

Slovan Varnsdorf - USK Praha

20 : 72  (4:16, 8:38, 13:60)

Body: Jarábek 8, Effler 4, Nechanický 3, Sembdner a Gerhát po 2, Petrla 1.

Po Liberci další těžký soupeř prověřil síly našeho družstva. Předností hostujícího celku byla kvalitní obrana, na kterou naši hráči nenalezli za celý zápas účinný recept. Když už jsme se dostali do výhodné střelecké pozice, bylo procento úspěšnosti velmi nízké. Obdobné to bylo i ze šestek.

V některých momentech jsme také nebojovali s náležitým odhodláním.

74:52 (14:13, 19:14, 9:16, 25:5)

Sobotní zápas s družstvem, které zatím neprohrálo, probíhal ve vyrovnaném duchu, před poslední čtvrtinou byl stav 42:43 v náš neprospěch. Výbornou obranou
a i produktivitou v útoku děvčata vyhrála poslední čtvrtinu o 20 bodů a zaslouženě zvítězila.

Body: Čmejrková 17, Jirchářová L. 13, Jirchářová K. 12, Juricová a Zirmová 9, Bendová 6 a Haiblíková 1