Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
2. liga ženŽenyBaK PlzeňTJ Slovan Varnsdorf57:3520. 01. 2017 18.45
Místotěl. 25. ZŠ, Plzeň
Popis

BaK Plzeň – TJ Slovan Varnsdorf

57:35 (14:9, 27:14, 39:27)

Den předem narychlo dohodnutý termín dohrávky, a tak opět v malém počtu, ale odjeli jsme odehrát odloženou partii do Plzně. Co je ale podstatné, soupeř na tom byl podobně a stejně jako nám, nedařilo se střelecky podle představ ani domácím hráčkám, které v úvodu hrozivě míjely jednu střelu za druhou. My jsme toho, bohužel nedokázali využít. Utkání nabralo pro domácí ten správný směr v druhé části, kdy jsme zaškobrtli úplně a dali pouze dvojku Hrabákové a trojku Ekrtové, a navíc vyrobili několik zbytečných zcela nevynucených ztrát. Ani poločasových třináct bodů se však nezdálo nedostižných a dokonce třemi trojkami v třetí části podpořily chvilkovou naději na fakt, že bychom snad mohli s utkáním něco udělat. To se ale nakonec v klidu dohrávalo v režii domácích, když jsme si další slabou pětiminutovku bez bodu vybrali hned vzápětí, mezi 31. a 36. minutou zápasu.

Body: Keslerová 10 (2x3), Stodůlková 7 (1x3), Ekrtová 7 (1x3), Chlanová 7 (1x3), Hrabáková 4, Beytlerová 0, Škvorová 0

TH: 7/4 - 57%

Trojky: 5

Fauly: 9

nadregionální ligaKadetky U17BA Tygřice LounyTJ Slovan Varnsdorf68:4326. 11. 2022 11.00
Místotěl. ZŠ Přemyslovců
Popis

V sobotu jsme zavítali na půdu dosud neporaženého celku naší soutěže v tomto ročníku, a to do Loun. Do první poloviny druhé čtvrtiny se nám dařilo se soupeřem držet krok, a možná jsme Tygřice naším výkonem i trochu zaskočily, když se nám v krátkém úseku ve druhé čtvrtině podařilo dostat dokonce do vedení. Zkušený protivník ovšem neponechal nic náhodě a do konce poločasu se mu podařilo získat náskok zpět, a následně se dostat do dvouciferného odskoku. Do šaten se šlo za stavu 36:22. Ve druhém poločase si Tygřice už jen kontrolovaly vedení a nedovolily žádné zbytečné drama.

Body: Zirmová 9, Bafiová a Doležalová 8, Stráníková (1x3) a Palmeová 7, Strnadová 4

Popis

V neděli jsme sehráli utkání s Tygřicemi z Loun, které byly v tomto ročníku takřka bezchybné, když měly na svém kontě před utkáním pouze jednu prohru. Tak to zůstalo i po našem vzájemném střetu. Zatímco první čtvrtina byla vyrovnaná a dokázali jsme s oslabeným soupeřem, který nastoupil pouze se 7 hráčkami, držet krok, od druhé části už bylo vše jinak. Tygřice ukázaly svou sílu, a také proč jsou právem na první příčce soutěže. Do šaten jsme šli v poločase se ztrátou jedenácti bodů. Ve třetí čtvrtině na nás soupeř nasadil zónovou obranu, ve které jsme dělali mnoho chyb v přenosu míče a v přihrávkách, čímž jsme prakticky dávali soupeři do rukou jednoduché body z rychlých protiútoků. Opět nás trápilo proměňování jednoduchým šancí, podkošových příležitostí a šestek. Zápas se prakticky od poloviny třetí čtvrtiny nesl ve stejném duchu dohrání zápasu a s přibližně stejným bodovým rozdílem, který svítil na tabuli i po konci utkání.

Doležalová 14, Bafiová 13, Stráníková 6, Palmeová 5. Weberová 3, Zirmová a
Strnadová po 2

TH 22/5 - 23%

nadregionální ligaKadeti U17BA Tygři Louny BTJ Slovan Varnsdorf41:8910. 12. 2022 12.00
Popis

Stoupající formu jsme potvrdii odvetou proti Lounům. První utkání na domácím hřišti jsme prohráli po vyrovnaném souboji o 6 bodů.

Dnešní utkání mělo zcela odlišný průběh. Náš nepovedený vstup do zápasu se viditelně podepsal na skóre, kdy jsme náš první koš dali až v šesté minutě hry a museli jsme dohánět manko 10:0. Skóre se nám povedlo překlopit na svou stranu někdy v průběhu druhé čtvrtiny, kdy jsme zlepšili zakončení a uklidnili naši hru. Do druhé poločasu jsme vlétli v úplně jiném tempu, soustředěli jsme se na obranu, hezky kombinovali v útoku, kdy jsme se herními kombinacemi dostali několikrát do úplně jednoduchého zakončení zpod koše. Důkazem toho je i poměr bodů druhého poločasu, který jsme vyhráli jasně 62:21!

Pochvalu si zaslouží všichni hráči, kteří se dokázali tentokrát skvěle zapojit do utkání. Tým se dokázal vzchopit z úvodního trápení, překonal i absenci našeho klíčového hráče Rádi Pípy, zraněného v počátku zápasu. Do utkání se také poprvé a hned platně zapojila naše podkošová posila Tomáš Randýsek.

Body: Zisemann 29 (1x3), Jindra 11 (1x3), Karman 11, Bulejko 9, Kosejk a Randýsek 8, Černý 7, Šťáhlavský 4, Svatek 2, Pípa, Nývlt 0.

TH: 25/13 52%

Popis

Utkání rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme se slabším soupeřem nehráli to co jsme měli, nebránili jsme a převážně jsme se snažili hrát pouze 1 na 1, což nám vůbec nevycházelo. Také tomu odpovídal výsledek v poločase, kdy jsme prohrávali jasně 37:20. Druhý poločas byl úplně o nečem jiném, na soupeře jsme vlétli  důraznější obranou a týmovou hrou, která nám nakonec přinesla otočení skóre v náš prospěch.

Body: Ziesemann 28, Jindra 15, Bulejko 6, Pípa a Kosejk 4, Šťáhlavský 3 (1x3), Randýsek 2, Mejsnar, Karman, Nývlt a Veroněk 0.

TH: 11/7 63%

OP severní ČechyMladší minižákyně U12BA Tygři LounyTJ Slovan Varnsdorf33:4905. 03. 2017 14.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BA TYGŘI LOUNY

49:33

Po prohře z Loun jsme v domácím prostředí nastoupili s odhodláním Tygry porazit, což se nám od začátku zápasu dařilo. Dobrou hrou na obou polovinách hřiště jsme si s jistotou budovali dostatečný bodový rozdíl, abychom lehce vypjatý závěr utkání, dohrávaného za bouřlivé divácké kulisy, zvládli s klidem a soupeře z Loun tak porazili. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za pěkné výkony a děkujeme také všem fandům a fanynkám, kteří nás přišli podpořit.

Body: Steško 14, Zdražil 7, Brož 6, Ježek 5, Jelínek 4, Kočí, Záleský, Jeřábek, Vonderka, Luh a Buben po 2

MístoSokol. Na Letné, Teplice
Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BA Tygři Louny 47:46

První utkání nabídlo napínavou podívanou až do konce. Lounští Tygři se v úvodu zápasu ujali těsného vedení, které se jim, především vinou našich nevynucených chyb, dařilo držet až do poslední čtvrtiny. V posledním hracím období však dokázali naši borci zlepšit hru na obranné polovině, od 4. minuty nedovolili soupeři skórovat, a v poslední minutě zvrátit stav utkání ve svůj prospěch.

Body: Ježek 16, Steško a Luh 8, Jelínek 7, Zdražil 4, Buben a Černý 2

nejmladší minižactvo U11Nejmladší mini U11BA Tygři LounyTJ Slovan Varnsdorf98:1520. 01. 2019 11.00
Místohala BK Real, Roudnice n.L.
Popis

BA Tygři Louny vs. TJ Slovan Varnsdorf

98 : 15  (26:3, 24:7, 14:2, 34:3)

Již podle celkového výsledku a průběžných výsledků ve všech čtvrtinách je jasné, že tentokrát nás soupeř přehrál ve všech dovednostech. Náš tým si nedokázal přihrát, nesprávně bránil a nehrál kolektivně. Nezabránili jsme soupeři rychlý přechod ke koši a sami jsme nedokázali rychle přejít na útočnou polovinu. Problémy jsme měli vyhodit z autu.

Body: Buben 5 (2/1), Bulejko 7 (11/3), Kosejk 2 (3/0), Svatek 1 (4/1), Nožičková 0 (2/0), Jindrová 0, Keslerová 0, Kuníková 0, Činková 0, Turanský 0, Koutecká 0, Oplištil 0, Vejvančický 0

Fauly 23/23

TH 22/5

nejmladší minižactvo U11Nejmladší mini U11BA Tygři LounyTJ Slovan Varnsdorf A97:1503. 03. 2019 12.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

BA Tygři Louny vs. TJSlovan Varnsdorf

97 : 15 (26:2, 21:2, 24:5, 26:6)

Z výsledku je patrné, že lounský tým byl lepší ve všech směrech a přehrál nás ve všech čtvrtinách. Hráči hráli jednoduše hoď a běž, zatímco my jsme se trápili. Nedokázali jsme si přesně a účelně přihrát, byli jsme stále nepozorní při obraně. Ve druhém poločase jsme snad více bojovali o míč, přibylo i pár dobrých přihrávek, ale střelba byla nepřesná.

Body: Buben 5, Bulejko 4, Vejvančický 2, Jindrová 2, Kosejk 2

starší minižáci U13Starší minižáci U13BA Tygři LounyTJ Slovan Varnsdorf61:3416. 03. 2019 10.00
Popis

BA Tygři Louny - TJ Slovan Varnsdorf

61 : 34 (14:10, 26:20, 43:24)

V prvním utkání podali naši hráči zejména v úvodu snaživý a nebojácný výkon, výsledkem byl lichotivý stav v polovině utkání. Škoda, že hráči nevydrželi v tomto trendu i ve druhé části.

Body: Buben, Ziesemann a Srb po 6, Jindra a Šťáhlavský po 4, Vonderka, Karman, Mauric a Kalvach po 2.

Fauly: 9 : 17

Šestky: 13/7 : 8/2

Popis

89 : 21 (15:8, 37:10, 57:11)

Za snahu a bojovnost v tomto utkání - až na výjimky - opravdu naši hráči nezaslouží chválu. Toto utkání odehráli bez zájmu a vůle po lepším výsledku a domácí hráči si tak mohli otevřít "střelnici".

Body: Srb 6, Šťáhlavský a Svatek po 4, Buben, Vonderka a Jindra po 2, Bulejko 1.

Fauly: 9 : 6

Šestky: 8/5 : 13/3

kvalifikace o liguKadeti U17BA Tygři LounyTJ Slovan Varnsdorf128:4001. 06. 2019 13.00
oblastní soutěžNejmladší mini U11BA Tygři LounyTJ Slovan Varnsdorf26:5925. 01. 2020 10.45
Popis

26 : 59 (5:14, 16:24, 20:44)

První sobotní utkání jsme hráli s týmem z Loun. První čtvrtinu jsme vyhráli zásluhou dvojice Kuníková-Činková, které se chytly střelecky a využily výškové převahy. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná, špatně jsme bránili a soupeř ji vyhrál o 1 bod. Třetí již byla v naší režii, několikrát jsme využili správné vyhození z autu a náskok navýšili na na 24 bodů. V poslední části jsme již nezaváhali, přidali několik dobrých přihrávek a zaslouženě jsme vyhráli. Vzhledem k tomu, že jsme nastoupili bez několika stabilních hráčů tohoto týmu, jsme rádi, jak ostatní tuto skutečnost zvládli.

Body: Kuníková 18, Turánský 12, Činková 8, Kalvachová 4, Nožičková 4, Heteš 4, Drančáková 3, Goldammer 2, Boháček 2, Salfická 2

TH: 3/1

přípravný turnajMladší minižákyně U12BA Tygři LounyTJ Slovan Varnsdorf64:4905. 06. 2021 10.00
MístoKalich aréna, Litoměřice
Popis

Turnaj dívek 5.6. LITOMĚŘICE aréna Kalich.
Po několikaměsíční pauze jsme sehráli dvě utkání stejné kategorie. Na turnaj ovšem odjelo pouze sedm statečných, protože tři hráčky jsou v karanténě a jedna je zraněná. Na první zápas s Tygřicemi z Loun nám proto domácí Litoměřice zapůjčily tři šikovné hráčky. Byl to vyrovnaný boj, vítězství nakonec vybojovaly lounské hráčky. Druhé utkání jsme již hráli pouze v sedmi a jasně jej prohráli. Litoměřická děvčata byla rychlejší, pozornější a hlavně bojovnější. Přesto našce hráčky zaslouží pochvalu.

Místotěl. 4.ZŠ Louny
Popis

58:48/13:13,24:27,41:33/

Miniturnaj  v Lounech

V neděli 20.6. jsme jeli opět poměřit síly s týmy z Litoměřic a Loun.

Druhý zápas byl proti dévčatům z Loun.Ten jsme po dvou vyrovnaných čtvrtinách , v druhé půlce otočili, zlepšili obranu a vyhráli o 10 bodů.

Zpáteční cestu jsme si zpříjemnili výbornou zmrzlinou a vykoupáňim v chmelařském rybníku u Úštěku.

nadregionální ligaMladší žáci U14BA Tygři LounyTJ Slovan Varnsdorf48:6019. 11. 2023 12.00
Popis

BA Tygři Louny  -  TJ Slovan Varnsdorf U14   48 : 60  (14 : 9, 26 : 26, 38 : 41)

Vydřené vítězství v důležitém utkání, ale s nezvykle velkým množstvím chyb a špatných rozhodnutí. Dík za podporu rodičům, kteří nás doprovázeli.

Body: Zirm 16 (1x3), Hrabák 13, Pípa 12 (2x3), Martínek 8 (2x3), Němec 4, Kučera, Boháček a Mareš po 2, Heteš 1.

Šestky: 14/5   35,7%

Fauly: 16

Popis

BA Tygři Louny - TJ Slovan Varnsdorf  38 : 85  (22 : 14, 6 : 24, 5 : 29, 5 : 18)

V téměř domácím prostředí, které nám vytvořili doprovázející rodiče, jsme nekompletní tým domácích jasně přehráli a upevnili si tím první místo v tabulce.

Body: Zirm 23 (1x3), Pípa 21, Hrabák 19, Heteš 9, Němec 7 (1x3), Martínek, Šindelář a Kouba po 2.

Šestky: 36 : 11

Fauly. 10

kvalifikace o liguStarší žáci U15BA SpartaTJ Slovan Varnsdorf113:4426. 05. 2018 09.00
Místohala BA Sparta
Popis

BA Sparta - TJ Slovan Varnsdorf

113:44 (31:11, 26:10, 30:11, 26:12)

První kvalifikační utkání jasně ovládli domácí.

100:53 (31:10, 33:15, 19:14, 17:14)

Nedělní utkání na půdě vedoucího celku tabulky jsme začali ospale. Soupeř si tak vybudoval pohodlný náskok, když se mu náramně dařilo střelecky, především za tři body. Ve druhém poločase jsme už hráli vyrovnanější duel. Především za bojovnost a zlepšenou disciplínu ve druhé půli si naši hráči zaslouží drobnou pochvalu.

Body Slovan: Pondělíček 12, Vomáčka 12 (2x3), Kodytek 9 (2x3), Strnad 8, Vuong 6, Kabát 2, Kozák 2, Novák 2, Bašta 0, Lehroch 0, Kalivoda 0

TH: 13/8 (62 %) : 13/7 (54 %), Trojky 14:2, Fauly 14:12

celostátní ligaJunioři U19BA SpartaTJ Slovan Varnsdorf99:5830. 03. 2019 10.00
Popis

Začátek zápasu nám ukázal, kde budeme mít se Spartou nejvíce starostí, a to v obraně. Velmi dobrým řešením ve hře 1na1 nás soupeř porážel každým útokem a do poločasu si vytvořil náskok 20 bodů. Třetí čtvrtina byla velice vyrovnaná, díky zlepšení obrany Slovanu a zrychlením přechodu do útočné fáze. Poslední herní období se nám opět nepovedlo, díky přesné střelbě soupeře za 3 body a špatným pohybem v útoku Slovanu.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: