Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
nejmladší minižactvo U11Nejmladší mini U11BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf A53:3430. 03. 2019 11.00
Místotěl. ZŠ Přemyslovců
Popis

BA 2006 Roudnice n.L. : TJ Slovan Varnsdorf

53 : 34 (11:4, 14:13, 7:14, 21:3)

První čtvrtina se nám nevydařila střelecky, měli jsme šance, ale neproměnili je. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná, začala se dařit i střelba a v poločase byl rozdíl 8 bodů. Třetí čtvrtinu odehrála naše pětka hráčů výborně, střelecky se chytil Matěj Buben a Eliška Jindrová výborně bránila hráče č.8. Stav před poslední čtvrtinou byl 32:31. Bohužel ve čtvrté části zápasu jsme ztratili několik míčů při vyhození z autu, kazili přihrávky a zápas nakonec výrazně prohráli. Plusem ale bylo, že jsme hráli kolektivně a bojovali.

Body: Buben 12, Kosejk 7, Bulejko 8, Oplištil 6, Koutecká 1, Kuníková 0, Drančáková 0, Jindrová 0, Syrový 0, Činková 0, Turanský 0

TH: 6/2

oblastní soutěžNejmladší mini U11BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf34:5211. 01. 2020 14.00
MístoZŠ Edisonova Varnsdorf
Popis

BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Slovan Varnsdorf

34 : 52 (2:22, 14:4, 6:16, 12:10)

Tento zápas rozhodla první čtvrtina, kterou jsme vyhráli 22:2. V této části hráli naši hráči kolektivně, Kuba Syrový a Míša Činková dobře ubránili soupeřovo vyšší hráče a střelecky se prosadil Tomáš Turánský. Ve druhé čtvrtině jsme o náskok málem přišli, nedařila se střelba, rychlá přihrávka či správné vyhození z autu. Třetí čtvrtina byla opět naše a v té poslední se naše druhá pětka zlepšila v obraně a chytla se i střelecky. Zaslouženě jsme vyhráli.

Body: Turánský 14, Syrový 10, Pípa 6, Buben 6, Svatek 6, Němec 4, Salfická 2, Činková 2, Heteš 2, Drančáková 0, Hugr 0, Jindrová 0, Boháček 0

TH: 6/2

Děkujeme všem rodičům, kteří se přišli podívat a povzbudit své děti.

Severočeská ligaMužiBA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf71:8121. 02. 2020 18.00
Místohala BK Real, Roudnice n.L.
Popis

BA 2006 Roudnice n. L. vs. TJ Slovan Varnsdorf

71:81 (18:27, 21:21, 18:23, 14:10)

Po domácí výhře nad BK Real Roudnice nad Labem z minulého týdne, jsme tento pátek zajížděli na palubovku městského rivala BA 2006 Roudnice nad Labem. Soupeř měl zatím v naší skupině nejhoší výsledky. Čekali jsme proto utkání, ve kterém dostanou příležitost všichni hráči (také díky dočasnému zranění s námi neodjel Schilling a díky vytížení Šišulák - oba zkušení matadoři). V prvních minutách se nám příliš nedařilo proměňovat jisté šance. Zlepšením v úspěšnosti střelby se nám do konce první desetiminutovky podařilo získat devítibodový rozdíl. To už jsme zapojovali rovnoměrně i hráče z lavičky. Nedařilo se nám ale získat výraznější bodový rozdíl. Ke konci druhé čtvrtiny se dokonce soupeř, tažený zkušeným Veselým a mladým Krištofem, přiblížil na rozdíl šesti bodů. Vždy jsme ale dokázali odskočit zpět a rozdíl ve skóre držet okolo dvouciferného vedení. V pětatřicáté minutě jsme vedení navýšili na 22 bodů. Pohodlně jsme prostřídali a věřili v klidný konec utkání. Soupeř se ale nemínil vzdát a naši lavičku za minutu a půl počastoval dvanácti body. Tři minuty před koncem tak byl rozdíl opět jen na deseti bodech. Vrátili jsme na palubovku více zkušeností a závěr utkání si už pohlídali.

81 bodů na palubovce ssoupeře není špatný útočný výsledek. Zapracovat musíme na zlepšení obrany a odstraňení zbrklosti v zakončení na útočné polovině.

Body Slovan: Lehroch V. 30 (4x3), Pasovský 20, Novák 9 (3x3), Beran 6 (1x3), Lehroch E. 5 (1x3), Doležal 4, Relich 3, Janoušek 2, Vašut 2, Polák a Kozák 0.

TH – 21/15 (71 %) : 22/12 (55 %), Fauly 17 : 19, Trojky 0 : 9

přípravná částNejmladší mini U11BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf46:3610. 10. 2020 15.45
Místotěl. ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.
Popis

BA 2006 Roudnice n.L. vs. TJ Slovan Varnsdorf

46 : 36 (12:9, 10:10, 14:7, 10:10)

První utkání této kategorie jsme odjeli odehrát do Ústí s dvanácti hráči a hráčkami, z toho pro dva chlapce to byl úplně první zápas. Po celou dobu jsme prohrávali o pár bodů, přesto to bylo vyrovnané. Poločas skončil 19:22. Až ve třetí části si soueř vytvořil desetibodový náskok, který jsme v závěru stáhli na čtyři body - 34:38. Poté jsme neproměnili několik nájezdů a naopak neubránili soupeře.

Pochvalu zaslouží Adam Němec, který vyvezl míč, dokázal správně nahrát a hlavně se vracel do obrany. Bojovně zahrála i obě děvčata Terka Činková a Adéla Kahounová.

Body: Schejbal 12,Heteš 7, Hrabák 6, Němec 4,Boháček 5,Kahounová 2

TH: 3/1

oblastní soutěžMladší minižáci U12BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf17:10505. 02. 2022 10.00
Místotělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
Popis

BA 2006 Roudnice n. L.  -  TJ Slovan Varnsdorf

17 : 105  (4 : 36, 2 : 22, 7 : 16, 4 : 31)

V posledních čtrnácti dnech jsme se potýkali s velkou absencí hráčů na trénincích. Karantény nebo i přímo onemocnění bylo příčinou nízké účasti hráčů na trénincích, kdy jsme improvizovali v přípravě. Dokonce jsme museli opětovně odložit zápasy s Brandýsem. Malý zázrak tak čekal na trenéry na pátečním tréninku, kdy se sešli hráči téměř v kompletní sestavě, která také odjela v sobotu do Roudnice.

Již domácí zápasy napověděly, že domácí tým by neměl být vážnou překážkou. Tento předpoklad se také potvrdil. Od prvních minut převzali naši hráči iniciativu a přehrávali domácí ve všech činnostech. Solidní obrana byla základem vysoké výhry.

Body: Hrabák 16, Turánský, Pípa, Svatek a Martínek po 12, Zirm 9, Vítek, Syrový a Němec po 6, Micinský, Boháček a Kouba po 4, Salvetr 2, Heteš 0.

Fauly: 4

Šestky: 9/1

Popis

23 : 105  (4 : 28, 4 : 22, 13 : 13, 2 : 42)

I ve druhém utkání si hráči udrželi chuť a vůli ubránit. Odměnou jim bylo mnoho rychlých protiútoků s úspěšnou koncovkou. Několikrát se hráči také blýskli nesobeckou přihrávkou spoluhráči, který byl ve výhodnější pozici a mohl snadněji skórovat. Pochvalu za předvedený výkon a bojovnost zaslouží všichni hráči. Poděkování patří také rodičům, kteří náš tým na zápasy doprovázejí a podporují.

Body: Syrový 24, Hrabák 19, Zirm 14, Turánský, Němec, Kouba a Boháček po 8, Vítek a Pípa po 6, Heteš a Martínek po 2, Salvetr a Micinský 0.

Fauly: 4

Šestky: 3/1

nadregionální ligaKadeti U17BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf101:6819. 02. 2022 15.30
Popis

BA 2006 Roudnice n. L.  - TJ Slovan Varnsdorf

101 : 68  (33:16, 30:17, 21:17, 17:18)

Proti prvnímu týmu tabulky jsme v sobotu odehráli jedno z našich povedených utkání. Druhý poločas jsme dokonce dkázali hrát s tímto týmem vyrovnaně. Každý hráč dostal dostatečný počet minut, které se tenotkrát každý snažil využít na maximum. Zápas se povedl zejména Filipovi Ziesemannovi a Laďovi Jindrovi, kteří nastříleli většinu bodů týmu.

Body: Ziesemann 34 (4x3), Jindra 14 (2x3), Petříček 5 (1x3), Buben a Mejsnar 4, Černý, Kosejk a Šťáhlavský 2, Pípa 1 a Svatek 0.

TH: 10/5  50%

Popis

62 : 29  (10 : 12, 18 : 0, 16 : 9, 18 : 8)

Roudnické smišené družstvo jasně přehrálo dívky z Děčína (77:26). Přesto se našim hráčům v první čtvrtině podařilo udržet vyrovnaný stav. Síla soupeře se projevila až v dalších částech utkání, kdy roudničtí využívali své zkušenosti, rychlosti a dravosti, a také měli efektivnější střelbu. Naši hráčům se nepodařilo zopakovat výkon z prvního utkání a zejména v obraně jsme mnohokrát "zaspali". Omluvou za předvedený výkon snad jen může být fakt, že proti nám nastoupilo družstvo, proti kterému hráli začátkem února kluci v soutěži U12.

oblastní soutěžStarší minižáci U13BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf18:10401. 10. 2022 10.00
Popis

BA 2006 Roudnice n. L.  -  TJ Slovan Varnsdorf  18 : 104  (4 : 24, 4 : 24, 0 : 26, 10 : 30)

První utkání sezóny po téměř dvouměsíční přípravě. A se soupeřem, se kterým jsme se střetli naposledy před více než půl rokem. Do Roudnice jsme odjížděli trochu s respektem s ohledem na jejich dvě vysoká vítězství nad hráči Lynxu Liberec v minulém kole. Ovšem již po několika minutách utkání se naše obavy rozplynuly. Kvalitní obrana našeho týmu byla základem velké herní převahy a vysokého vítězství. Shodou okolností jsme dosáhli podobného výsledku jako začátkem února ještě v minulé sezóně (17 : 105 a 23 : 105).

Body: Svatek 22, Syrový 18, Turánský a Zirm po 12, Šnek a Pípa po 8, Boháček, Heteš a Němec po 6, Kouba 4, Martínek 2, Nehonský, Salvetr, Kučera a Stejskal 0.

Popis

BA Roudnice n. L.  -  TJ Slovan Varnsdorf  18 : 105  (2 : 29, 6 : 20, 6 : 32, 4 : 24)

I ve druhém utkání jsme se mohli opřít o kvalitní obranu a rychlý protiútok. Domácí hráči měli velké problémy ohrozit náš koš. Podobný výkon jako v prvním utkání a tedy i podobný výsledek. Jedním si můžeme být ale jisti. Těžší zkoušky nás teprve čekají.

Body: Pípa 16, Turánský a Syrový po 14, Zirm 10, Salvetr 9, Němec, Šnek a Svatek po 8, Stejskal 6, Boháček a Martínek po 4, Kouba, Heteš a Kučera po 2, Nehonský 0.

přípravná částNejmladší mini U11 dívkyBA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf dívky61:1119. 02. 2023 11.30
Popis

BA Roudnice 2006 : TJ Slovan Varnsdorf

61 : 11     /18:0, 15:2, 12:4, 16:5/

Další přípravný turnaj kategorie U11 jsme odehráli v Ústí n.L. První utkání jsme podlehli celku převážně chlapců z Roudnice n.L. Již první půlka zápasu ukázala, že soupeř je zkušenější, bojovnější a techničtější. Navíc naši hráči a hráčky po prvních obdržených koších rezignovali, nebojovali o každý míč. Teprve ve 3. a  4. čtvrtině jsme dokázali soupeře ubránit, doskočit míč a nakonec se nám podařilo i dát pár bodů.

oblastní přeborMladší minižáci U12BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf29:8423. 04. 2023 14.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

V posledním utkání dostali příležitost všichni hráči. Výsledek tohoto utkání nemohl již nic na umístění změnit.

Body : Šindelář 22, Martínek 20, Patóč 12, Mareš 10, Šoller, Přerovský, Švarc a Čácha po 4, Horňák a Mach po 2.

Místohala UJEP, Ústí nad Labem
Popis

BA 2006 Roudnice n.L.   -   TJ Slovan Varnsdorf   26 : 69  (3 : 25, 10 : 4, 4 : 25, 9 : 15)

V závěru soutěže jsme se potkali se soupeři (Roudnice, Ústí), kteří mají podobně vyrovnanou bilanci výher a porážek jako naše družstvo. K prvnímu turnaji jsme cestovali do Ústí. Se soupeřem z Roudnice jsme se střetli zatím jednou - před rokem doma (5.3.2022), a odešli jsme poraženi (29:62). V tomto zápase jsme ale od začátku svého soupeře přehrávali. V první čtvrtině jsme získali bezpečný náskok, o který jsme trochu zbytečně zčásti přišli ve druhé části hry. Ovšem druhý poločas potvrdil naši převahu a jasnou výhru. Škoda jen celé řady neproměněných střeleckých pokusů a žalostných trestných hodů.

Body : Martínek 20, Šindelář 9, Mareš 8, Cechl T. 6, Weinhauer, Novák, Cechl L., Čácha, Šoller a Dzurko po 4, Patóč 2.

Šestky : 13/1

Popis

Začátek prvního zápasu byl vyrovnaný. Až těsně v závěru první čtvrtiny získali naši hráči menší náskok. Začátek druhé čtvrtiny vyšel lépe našim hráčům a stav 12 : 33 ve 3. minutě přinesl trochu uklidnění a snížení koncentrace, což se okamžitě projevilo na skóre, kdy jsme dovolili domácím několikrát skórovat po chybách v obraně. Ve třetí čtvrtině jsme kvalitně bránili a postupně jsme získávali dostatečný náskok, který se podařilo navýšit i v poslední čtvrtině. Zasloužené vítězství a pochvala hráčům za výkon. Šestky zůstaly opět slabinou.

Body: Martinek 29, Patóč 11, Cechl T. a Šindelář po 10, Mareš 9, Přerovský a Šoller po 8, Čácha 6, Cechl L. a Švarc po 4

Šestky: 20/7

přípravná částNejmladší mini U11BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf chlapci143:1115. 04. 2023 12.00
Popis

V sobotu se uskutečnil další příptavný turnaj kategorie U 11 nejml.mini.

Za Varnsdorf se zúčastnilo drižstvo chlapců a tým dívek doplněný 2 kluky.

1.utkání Varnsdorf  kluci : Varnsdorf  dívky bylo velmi vyrovnané.1.čtvrtinu vyhrála děvčata 15 : 10, ale ve druhé čtvrtině kluci zlepšili střelbu a v poloviné utkání byl rozdíl 2 body.

Ve 3.čtvrtině  si  děvčata vybudovala 6.bodový náskok .

Ale poslední úsek zápasu  patřil chlapcům, postupně stahovali náskok a nakonec zvítězili 40 : 35.

Oba týmy zaslouží pochvalu za bojovnost.

3.týmem turnaje byl klučičí tým 2006 Roudnice.

Tento tým vyhrál abě utkání proti varnsdorfským celkům.

Jde o tým zkušeňější, sehranější a tak jejich vítězství bylo drtivé.

oblastní přeborStarší minižáci U13BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf24:11608. 10. 2023 09.30
MístoSH Budyně nad Ohří
Popis

Naši hráči zahráli velmi dobře v obraně a snadno bodovali z rychlého protiútoku.

Body: Martínek 33, Šindelář 20, Patóč 18, Mareš 10, Šoller 8, Čácha 6, Švarc, Hartych, Mach a Novák po 4, Cechl T. 3, Cechl L. 2.

Fauly: 16

Šestky: 12/2

Popis

BA 2006 Roudnice n. L.  -  TJ Slovan Varnsdorf  11 : 87  (3 : 13, 0 :26, 4 : 20, 4 : 28)

Ve druhém utkání byla největším nedostatkem nepřesná střelba. Také obrana již nebyla na takové úrovni, jako v prvním zápase. Těžší zápasy nás teprve čekají.

Body: Martínek a Mareš po 16, Patóč a Šindelář po 12, Čácha 10, Přerovský 6, Cechl L. a Mach po 4, Šoller 3, Švarc a Dzurko po 2.

Fauly: 7

Šestky: 12/3

nadregionální ligaStarší žáci U15BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf53:7312. 11. 2023 11.00
Popis

Poněkud s obavou jsme odjížděli k zápasu v Roudnici resp. v Budyni nad Ohří, kde se zápas uskutečnil. Naše obavy byly zbytečné. Hráči předvedli soustředěný a téměř bezchybný výkon a od počátku určovali vývoj utkání. Velmi cenné vítězství na palubovce silného soupeře je o to cennější, že jsme se museli vypořádat s absencí několika hráčů, kteří chyběli pro nemoc či zranění.

Body: Šnek 21, Hrabák a Turánský po 18, Zirm 7, Svatek 6, Heteš 2, Kučera 1.

Fauly: 16

Šestky: 14/5

oblastní přeborMuži BBA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf76:5712. 01. 2024 20.00
Popis

Body: Jindra 10, Strnad 9 (2x3), Pípa 7, Beran 6, Vakulenko 5 (1x3), Lehroch E. 5, Činka 4, Kabát 4, Novák 3 (1x3), Houngbedji 2, Brož 2.

Místotěl. Národní, Varnsdorf
Popis

BA 2006 Roudnice n.L. – TJ Slovan Varnsdorf

77 : 39  (20:822:1317:518:13)

I druhý soupeř byl sehranější a překonával nás jednoduše hrou hoď a běž. Na to kluci neuměli reagovat a soupeř tak měl mnoho šancí ke skórování.

Body: Borecký 18, Dzurko 6, Tyla 5, Zajíc 4, Mach 2, Dohnal, Stejskal a Švarc po 1.

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: