Přehled zápasů tabulka

Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
přátelský zápasStarší žákyně U15TJ Slovan VarnsdorfASK Lovosice88:3406. 09. 2020 11.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf U15 vs. ASK Lovosice U14

88:34 (15:2, 29:8, 47:15, 56:22, 70:32)

Modelové utkání, hrané na šest čtvrtin, trvajících vždy 8 minut, bylo proti mladším žákyním z Lovosic možností v netréninkovém tempu procvičit kombinace jak v útoku, tak v obraně s cílem nabídnout všem hráčkám co největší porcí minut. Zčásti jsme vytyčený úkol splnili, pořád je ale co zlepšovat.

Body: Doležalová 21 (1/1), Palmeová 18 (3/0), Valíčková 14, Strnadová 10 (2/0), Bafiová 9 (2/1), Zirmová 8, Weberová 4, Kahounová 2, Vlčková 2, Venclová 0, Krátká 0, Krajzingerová 0

TH: 8/2 – 25%

F: 12

přípravná částNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfASK Lovosice27:5504. 12. 2021 14.00
MístoHala U Přívozu, Lovosice
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  ASK Lovosice

27 : 55   (0:14, 16:9, 0:24, 11:8)

Výkon obdobný jako v prvním zápase, ovšem soupeř silnější. První pětka se nedokázala svým výkonem vyrovnat soupeři a odešla ve svých čtvrtinách poražena. Druhá pětka sice své úseky vyhrála, ale na obrat to nestačilo. Opět pochvala Terezce a Adéle. K chlapcům jsou v tomto zápase výhrady větší a omluvou nemůže být absence několika spoluhráčů.

Severočeská ligaMuži BTJ Slovan VarnsdorfASK Lovosice56:7006. 10. 2023 17.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf „B“ – ASK Lovosice

56:70

Dlouhých sedm sezon čekal varnsdorfský basketbal na obnovení svého „Béčka“. Tým je složený z dravého stáří a mladých borců, kteří zatím nedosahují potřebných zkušeností pro tým „A“. V mých očích jde o tým, který by měl, po sehrání se, hrát o nejvyšší příčky v oblastním přeboru.

K prvnímu měření sil jsme přivítali tým Lovosic. V samotném utkání byla vidět veliká nesehranost a nesourodost našeho týmu. Hráči si přihrávali na kotníky, volili kostrbaté zakončení a nedokázali se svou vinou dostat tempa. Na hráčích byla všeobecně vidět určitá nervozita. Lovosice byli i díky tomu lepší prakticky v každém aspektu hry a zcela zaslouženě vyhráli.

Tým si teprve hledá svou identitu a bude chvilku trvat, než si na sebe hráči zvyknou. „Béčko“ má ale veliký kombinační a střelecký potenciál a věřím, že to ve zbytku sezony potvrdí.

Body: Vakulenko 12 (1x3), Novák 9 (3x3), Polák 7 (1x3), Jindra 7, Černý 5 (1x3), Beran a Sucharda 4, Doležal 3 (1x3), Houngbedji a Svoboda 2, Šišulák 1, Brož 0.

nadregionální ligaStarší žákyně U15TJ Slovan VarnsdorfASK Lovosice81:6009. 03. 2024 09.00
Popis

Body: Jägrová 25 (1x3), Činková T. 19 (2x3), Činková M. 14 (1x3), Kuníková 10, Keslerová 9, Pánková 4

nadregionální ligaStarší žákyně U15TJ Slovan VarnsdorfAŠ Mladá Boleslav79:4008. 10. 2023 10.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
nadregionální ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfAŠ Mladá Boleslav89:4004. 11. 2023 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  AŠ Mladá Boleslav  89 : 40  (29 : 12, 28 : 9, 21 : 11, 11 : 8)

Výrazné vítězství s mnoha neproměněnými podkošovými pokusy.

Body: Němec 18, Martínek 13, Zirm 12, Hrabák 10, Pípa a Boháček po 6, Šindelář 5. Heteš 5 (1x3), Kouba, Patóč a Kučera po 4, Čácha 2.

Fauly: 11

Šestky: 6/2

nadregionální ligaJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfAŠ Mladá Boleslav63:5328. 01. 2024 15.00
Popis

Body: Ziesemann 35 (6x3), Veroněk J. 8, Kozák 6, Jindra 6 (1x3), Svatek 4 (1x3), Bulejko 4

Popis

Body: Pípa 24, Hrabák 15, Němec 10, Zirm 9, Martínek 8, Kučera 7 (1x3), Mareš, Boháček a Čácha po 4, Šindelář 2.

Šestky: 26/13

Fauly: 25

Popis

Body: Ziesemann 21 (2x3), Svatek 10 (1x3), Pípa 6, Kozák 5, Veroněk J. 5, Jindra 3, Kosejk 3 (1x3), Podhorský 2, Veroněk D. 2

žákovská ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.64:5411. 10. 2015 10.00
Popis

Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L.

64 : 54  (13:14, 22:31, 40:39)

Body: Nechanický 15, Petrla 13, Effler 9, Maščuch 7, Kalivoda 6, Jarábek 4, Sembdner a Tlapák po 3, Jeřábek a Gerhát po 2.

V první čtvrtině vyrovnané utkání, když naši hráči jen v této části hry neproměnili šest trestných hodů. Chyby a nepřesná střelba pak také ovlivnila druhou čtvrtinu, kdy soupeř odskočil v 8. minutě až na rozdíl 11 bodů. Začátek druhého poločasu opět z naší strany špatný a rozdíl narostl ve prospěch hotujícího celku až na 13 bodů /3. min. 24:37/. Ve druhé části třetí čtvrtiny zlepšili domácí obranu a soupeř se dostal ke střelbě již jen z trestných hodů, které se mu naštěstí také příliš nedařily. Výsledkem bylo jednobodové vedení po 30 min. Nástup do poslední čtvrtiny se našim hráčům opět nevydařil a soupeř získal ve 33. min. náskok šesti bodů /40:46/. Poté přišlo opět zlepšení naší obrany a výsledkem byla třináctibodová šňůra ve 36.min. /53:46/. V dramatickém a bojovném závěru se podařilo našim hráčům náskok udržet a trojkou v poslední vteřině pečetili první cenné vítězství v soutěži.

Trojky: 1:1

Šestky: 27/9 : 38/17

Fauly: 25:20

KP střední ČechyKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.40:9315. 11. 2015 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf U17 - BA 2006 Roudnice n. L.

40:93 (11:27, 6:22, 14:25, 9:19)

Body Slovan: Kabát 9, Polák 6(1x3), Vuong 6, Kodytek 5(1x3), Strnad 4, Schmöhe 3, Vlk 3, Lehroch 2, Vladař 2, Novák 0

Fauly: 21-22, Šestky: 21/9 - 32/16, Trojky: 2-3

nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.54:7116. 10. 2016 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf : BA 2006 Roudnice nad Labem

86:67      (23:13)21:14(20:20)22:20

Nový tým, noví trenéři a nová soutěž.

První utkání jsme odehráli na domácí palubovce a naším soupeřem byl tým BA Roudnice nad Labem. Vstup do utkání se vydařil našemu týmu a první body zaznamenal Tonda Jeřábek. Postupem času jsme přidávali další body, a tak první čtvrtina vyzněla 23:13 v náš prospěch. I ve druhé čtvrtině se hrálo dle představ trenérů a skóre opět vyznělo v náš prospěch 21:14 (44:27). Do druhého poločasu jsme nastoupili dalším bodovým ziskem, ale najednou jsme snad usínali nadřazeností nad soupeřem a hráli jsme jinou hru než v první půli, čehož soupeř využil a druhý celý poločas hrál vyrovnanou hru a skóre tomu odpovídalo - 20:20 a 22:20. Musíme pochválit hráče za předvedenou hru v úvodním zápase a poučit se z našich chyb do budoucna. Je jen škoda, že tento tým nemá větší podporu z řad rodičů a dalších příznivců basketu. Věříme že i tohle se zlepší.

Body Slovan: Strnad – 20 (1x3), Jeřábek – 18 (3x3), Berger – 16, Maščuch – 11, Nechanický – 10, Pondělíček – 9 (1x3), Petrla T. – 2

TH: 15/11

Fauly: 22/14

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.53:5521. 10. 2017 16.00
Popis

TJ SLOVAN  VARNSDORF - BA 2006 ROUDNICE NAD LABEM

53:55 (10:16; 13:16; 14:12; 18:11)

V prvním domácím utkání předvedli naši hráči pěkný a bojovný výkon, který bohužel těsně nestačil k dotažení bodové ztráty z první poloviny utkání. Jediný koš tak rozhodl vítězství ve prospěch soupeře.

Body: Steško 24, Ježek 10, Brož 6, Kozák 5, Jelínek 4, Kočí a Zdražil 2

TH: 9/4

Fauly: 22

nadregionální soutěžJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.72:9006. 01. 2018 19.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA 2006 Roudnice N. L.

72:90 (18:19, 13:30, 24:23, 17:18)

Proti soupeři z Roudnice jsme začali nebojácně. Roudniční, kteří v letošním ročníku ještě nepoznali hořkost porážky, s námi hráli vyrovnanou partii až do šestnácté minuty, kdy jsme od stavu 30:32 nedokázali kvalitně zareagovat na změnu obrany. Naopak jsme se dopouštěli zbytečných ztrát a chyb. V poločase byl tak stav 31:49. Tyto čtyři minuty nám zápas definitivně prohrály. Druhá polovina už byla opět bodově vyrovnaná. Tristní bylo procento úspěšnosti trestných hodů z naší strany (pouhé tři body z TH), proti 28 úspěšným pokusům (ze 48!) soupeře. To byla také jedna z příčin první letošní porážky.

Body Slovan: Kabát 14, Polák 14 (1x3), Strnad 14 (2x3), Vuong 9, Petrla 6, Jeřábek 4 (1x3), Kodytek 4 (1x3), Lehroch 4, Kozák 2, Pondělíček 2, Berger, Čapek

TH: 13/3 (27 %), 48/28 (58 %), Trojky 5:2, Fauly 27:20

Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BA 2006 ROUDNICE NAD LABEM

53:63 (8:11, 16:14, 14:22, 15:16)

Do druhé části sezóny jsme nevkročili šťastně. Bojácný výkon a ztráta sebedůvěry zapříčinila naši porážku.

Body: Steško 16, Petrla 11, Ježek 8, Brož 6, Zdražil a Jelínek 4, Černý a Kozák 2

TH: 20/4

Fauly:21

Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA 2006 Roudnice nad Labem

104:61 (23:17)25:17(25:23)31:5

Poslední domácí zápas se odehrál již v pátek ve večerních hodinách a náš tým byl oslaben hned o dva hráče. Na druhou stranu jsme měli možnost, po dlouhé pauze zaviněné zraněním, napsat do zápisu o utkání Petra Kalivodu. Petře, vítej a ať se ti daří a jsi zdráv.

Do utkání jsme šli s předsevzetím, že chceme tento zápas vyhrát, a tím i poděkovat všem fanouškům za jejich podporu po celý rok. Soupeř byl ale jiného názoru a neustále se držel s domácím týmem v kontaktu, což dokazují výsledky jednotlivých herních úseků. Tedy až na ten poslední, kdy domácí hráči předvedli excelentní práci hlavně v útoku, možná i tím, že soupeř byl již fyzicky unaven. Bodový rozdíl postupně narůstal až na konečných 104:61.

Děkujeme všem našim příznivcům, rodičům a J. Novotné za spolupráci, podporu po celý rok, držte nám palce do posledních zápasů, které nás čekají již 14.4., 15.4. a 21.4.2018.

Body Slovan: Strnad 34 (2x3), Nechanický 21 (1x3), Maščuch 20 (2x3), Jeřábek 17 (1x3), Petrla 8 (1x3), Kozák 4

Fauly: 18/22

TH: 19/10

nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.77:5915. 09. 2018 10.00
Popis

(15:13, 15:18, 24:6, 23:22)

Naše první utkání v nové sezóně proběhlo v sobotu ve Varnsdorfu v rámci oslav 70. výročí basketbalu. Do hry jsme nastoupili v počtu sedmi hráčů proti Roudnici nad Labem. Do zápasu jsme vložili všechny síly a mohli se tak radovat z výhry.

Za U15 Ondra Luh

Body: Ježek 45, Brož 15, Kozák 8, Zdražil 7, Buben 2

Fauly: 19

TH: 22/11
OP severní ČechyStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.28:9729. 09. 2018 10.00
Popis

Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n. L.    28 : 97  (10:20, 16:50, 25:67)

Body : Kalivoda 8, Vonderka 5, Srb a Jindra po 4, Šťáhlavský, Ziesemann a Buben po 2, Oplištil 1.

Fauly : 24 : 12

Šestky : 12/8 : 28/15

Trojky : 0 : 0

Hostující celek již hraje několik let, navíc v loňském roce obsadil druhé místo v oblastním přeboru kategorie U12. Naopak pro naše hráče se jednalo o první mistrovské zápasy. Proto jsme viděli na palubovce od domácích hráčů kromě snahy i řadu zbytečných chyb, které zkušený soupeř dokázal potrestat. Přesto naši hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon a bojovnost.