Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
OP severní ČechyMuži BTJ Slovan Varnsdorf BBK Horejsek Děčín C87:7419. 09. 2015 19.30
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" - BK Horejsek Děčín "C"
87:74 (30:23, 19:20, 18:19, 20:12)

Body Slovan: Ježek Š. 24 (6x3), Pasovský 14, Beran 12 (1x3), Houngbedji 9, Šolc 8, Šímák M. 7 (1x3), Lukeš 6, Zamrzla 6, Lukačovič 1

Šestky: 9/20 (45%) - 19/36 (53%) Fauly: 27 - 14 Trojky: 8 - 2

OP severní ČechyMuži BTJ Slovan Varnsdorf BASK Lovosice75:8326. 09. 2015 19.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" - ASK Lovosice
75:83 (23:19, 17:15, 21:25, 14:24)

Body Slovan: Ježek Š. 22 (3x3), Pasovský 20, Beran 14 (2x3), Šimák M. 10, Poláček 4, Janoušek 4, Šolc 1

Šestky: 10/26 (38%) - 20/37 (54%) Fauly: 30 - 21 Trojky: 5 - 0

OP severní ČechyMuži BTJ Slovan Varnsdorf BBK Česká Lípa59:7412. 12. 2015 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" - BK Česká Lípa
59:74 (10:21, 17:16, 17:21,15:16)

Body Slovan: Ježek Š. 16 (3x3), Zamrzla David 9 (2x3), Ježek M. 7, Pasovský 6, Houngbedji 6, Janoušek 6, Beran 4, Lukačovič 2, Šolc 2, Lukeš 1

Fauly: 26 - 13, šestky: 4/8 (50%) - 12/22 (54%) Trojky: 5 - 0

OP severní ČechyMuži BTJ Slovan Varnsdorf BASK Lovosice69:8810. 12. 2016 19.15
Popis

TJ Slovan Varnsdorf B vs. ASK Lovosice

69:88 (18:24, 16:20, 14:25, 21:19)

Podobně jako našemu Áčku, nevyšla nám především první čtvrtina. V sedmé minutě bylo skóre 3:18. Naštěstí jsme zlepšili obranu i útok a do konce čtvrtiny stáhli na rozdíl šesti bodů. Soupeř byl však zkušenější. Postupně navyšoval své vedení až na 21 bodů. V poslední čtvtině jsme ještě dokázali stáhnout na rozdíl deseti bodů. To bylo ale z naší strany vše. Soupeř poté dokázal své vedení znovu navýšit.

Body Slovan: Lukeš 18 (1x3), Ježek 15 (1x3), Pasovský 15 (1x3), Janoušek 7 (1x3), Zamrzla 6, Houngbedji 4, Kubíček 3 (1x3), Vašut 1

Fauly: 17:14, Šestky: 21/12 (57 %) : 18/11 (61 %), Trojky 5:4

Severočeská ligaMuži BTJ Slovan Varnsdorf BBK Horejsek Děčín B61:7911. 02. 2017 17.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" vs. BK Horejsek Děčín "B"

79:61 (6:28, 21:23, 15:12, 19:16)

V děčínském kádru působí několik hráčů, kteří v uplynulé sezóně nastupovali za druholigové "Áčko". Po vysoké prohře z děčínské palubovky jsme očekávali těžký zápas. Právě přecenění soupeře a jakési zaleknutí se podepsalo především na první desetiminutovce. Soupeř nám po sérii několika rychlých protiútoků odskočil na fatální rozdíl 22 bodů. Zbytek zápasu měl vyrovnaný průběh a dopadl v náš prospěch. Bohužel ztrátu z první čtvrtiny už jsme nedokázali vymazat.

Body: Ježek Š. 20 (4x3), Vašut 13, Lehroch 12, Pasovský 8, Kubíček 3 (1x3), Zamrzla 3, Doležal M. 2, Čelko 0, Janoušek 0, Šolc 0

Fauly - 15:14, TH - 13/10 (77 %) : 20/7 (35 %), Trojky - 5:5

OP severní ČechyMuži BTJ Slovan Varnsdorf BBA Roudnice n.L.85:6125. 02. 2017 17.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" vs. BA Roudnice n. L.

85:61 (27:15, 14:15, 23:17, 21:14)

V sobotním utkání jsme chtěli Roudnici vrátit porážku z podzimního klání. Na pomalejší sestavu hostí platila naše rychlost. Tu jsme uplatňovali především v první a ve třetí čtvrtině. Závěr zápasu jsme měli již plně pod kontrolou. Po dobrém kolektivním výkonu, za střelecky významného přispění Lehrocha s Houngbedjim, jsme uhráli cenné vítězství.

Body Slovan: Lehroch 34 (3x3), Houngbedji 16, Ježek Š. 10 (2x3), Zamrzla 8, Doležal M. 6, Lukeš 6, Janoušek 3, Ježek M. 2, Čelko 0

TH: 11/7 (64 %), 25/14 (56 %), Trojky 5:3, Fauly 20:10

Severočeská ligaMuži BTJ Slovan Varnsdorf BBA Roudnice n.L.84:7725. 03. 2017 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "B" vs. BA Roudnice nad Labem

84:77 (17:13, 25:28, 18:19, 24:17)

Sobotní zápas s Roudnicí jsme začali nebojácně. Brzké vedení 17:5 slibovalo klidný zápas. Jenže soupeř se nevzdal. Naopak my jsme začali kupit chyby v útoku i v obraně. Výsledkem byl stav 18:28 ve čtvrté minutě druhé čtvrtiny. Pak jsme několikrát úspěšně zakončili a šňůrou bodů jsme se dostali na 31:30. Poločasové skóre 42:41. Třetí čtvrtinu jsme prohráli o bod a tak jsme šli do poslední desetiminutovky za stavu 60:60. Celé období mělo vyrovnaný průběh. Když Ježek trefil 14 vteřin před koncem tříbodovou střelu, vedli jsme o tři body. Podařilo se nám ubránit. Lukeš si vykoledoval úmyslný faul. Úspěšnými šestkami a povedenou poslední střelou Pasovského jsme soupeře z Roudnice porazili o 7 bodů. Velké problémy nám činila obrana hostujícího "štírka" Martináska, který nám nasázel 21 bodů. Dvaceti body přispěl také roudnický Fafejta.

Body: Lehroch 31 (1x3), Houngbedji 14, Ježek Š. 12 (3x3), Janoušek 10 (2x6), Pasovský 9, Lukeš 6, Doležal M. 2, Ježek M. 0, Kubíček F. 0

TH: 16/8 (50 %), 23/16 (70 %), Trojky 6:7, Fauly 19:15

OP severní ČechyMuži BTJ Slovan Varnsdorf BBK Levharti Chomutov85:7001. 04. 2017 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf „B“ - BK Levharti Chomutov

85:70 (13:25, 22:17, 19:13, 31:15)

V odvetném utkání o 5.-7. místo a posledním domácím v této sezoně, jsme potřebovali porazit Chomutov alespoň o 4 body a vrátit mu nedávnou tak trochu zvláštní prohru z jeho palubovky. Začátek zápasu se nesl v duchu totálního podcenění soupeře a umožnění náskoku 0:10 již po dvou minutách hry, v tu chvíli skončila veškerá sranda. Po timeoutu jsme přitvrdili, ale vedlo to pouze ke stavu koš za koš. Během druhého dějství jsme přistoupili k zónové obraně, která zafungovala jen částečně, jelikož hráči byli líní, neměli zvedlé ruce a nedobíhali do pozic, do kterých měli. Ještě štěstí, že nás nezkušený soupeř nevytrestal ještě více. V poločase jsme tak zaostávali o sedm bodů. Celý druhý poločas byl ovšem zcela v naší režii. Přitvrdili jsme v obraně, zjednodušili kombinace v útoku a trestali i sebemenší zaváhaní soupeře. Rozdíl konečných 15ti bodů byl dostačující a zcela zasloužený. Jistě povedená domácí rozlučka.

Škoda kaňky, kdy hostující Sedláček zcela zbytečně rasisticky urážel našeho spoluhráče Alexe Houngbedjiho. Mladý kapitán hostujícího celku se snad chytne za nos a a nebude se jeho chování opakovat. Toto chování do sportu a do života prostě nepatří!!!

Body Slovan: Lehroch 27 (4x3), Pasovský 21, Hougbedji 19, Lukeš 8, Vašut 6, Ježek Š. 4, Kubíček 0, Janoušek 0, Doležal M. 0

Fauly:  21-16, Šestky: 15/11-25/21, Trojky: 4-9.

Diváci: 70

přípravný zápasMužiTJ Slovan Varnsdorf BGörlitzer BC Squirrels80:6417. 09. 2023 14.00
Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ABasket Academy Louny68:7121. 01. 2017 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf A vs. Basket Academy Louny

68:71 (16:16, 17:23, 21:19, 14:13)

Odložený zápas šestého kola Severočeské ligy jsme odehráli tuto sobotu. Soupeř z Loun přijel v kompletní sestavě. Po jasném vítězství z minulého týdne nad druhou Slunetou byli hráči Loun natěšeni na jasný výsledek. Naše týmová hra a kvalitní obrana byla však proti. První období naznačilo vyrovnaný duel. Po deseti minutách svítilo na tabuli skóre 16:16. Až v poslední minutě druhé čtvrtiny se hosté utrhli na šestibodový rozdíl. Nedali jsme však svou kůži lacino. S vyhranou třetí čtvrtinou jsme šli do poslední desetiminutovky s -3 body. Dvě minuty před koncem, po dvou úspěšných trojkových pokusech, byl rozdíl ve skóre o tři body v náš prospěch. Bohužel třikráte selhala naše obrana i útok a tak místo vedení o 5-7 bodů jsme prohrávali – patnáct vteřin před koncem – o tři body. Poslední střela na vyrovnání nám bohužel nevyšla, a tak si Lounští odvážejí plný počet bodů. Dlužno však dodat, že po vyrovnaném a tuhém boji.

Body Slovan: Buben 18 (2x3), Lehroch 12 (1x3), Šišulák 11 (1x3), Zamrzla 10 (1x3), Schilling 6 (2x3), Beran 4, Relich 3, Doležal T. 2, Lukeš 2, Vašut 0

Fauly: 25:12, Šestky: 13/8 (62 %) : 30/16 (53 %), Trojky 7:3

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf AUSK Slavia Liberec92:7128. 01. 2017 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "A" vs. VSK Slavia TU Liberec

92:71 (30:19, 19:13, 23:29, 20:10)

V prvním kole jsme si z Liberce odvezli dva body za výhru. Liberec byl před tímto víkendem o skóre pod námi. Po kvalitním výkonu proti BA Louny jsme věřili ve výhru. První čtvrtina dopadla jasně v náš prospěch. Vybudovali jsme si v ní rozhodující náskok, který jsme do poločasu ještě zvýšili na 15 bodů. Bohužel nám nevyšla třetí čtvrtina a úvod posledního dějství. Ve třicáté třetí minutě utkání soupeř stáhnul náš náskok na jednociferný rozdíl. Změnou obrany a úspěšným zakončováním nájezdů a střel jsme stanovili konečný rozdíl na 21 bodů.

Zápas se vyznačoval výborným týmovým výkonem v útoku i v obraně – s výjimkou třetí čtvrtiny. Výrazněji se prosadili dvojciferní střelci Šišulák, Lehroch a Buben.

Body Slovan: Šišulák 21 (3x3), Lehroch 19, Buben 15 (1x3), Beran 9, Vakulenko 8, Relich 7 (1x3), Schilling 6, Lukeš 4, Doležal T. 3

Fauly: 22:14, Šestky: 16/9 (56 %) : 28/18 (64 %), Trojky 5:7

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ASlavoj BK Litoměřice C75:8404. 03. 2017 17.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "A" vs. Slavoj BK Litoměřice

75:84 (21:14, 15:25, 16:23, 23:22)

V sobotu zavítalo na naši palubovku pouze 6 hostí z Litoměřic. Vydařil se nám nástup do první čtvrtiny utkání. Po úvodní desetiminutovce jsme vedli 21:14 a vše nasvědčovalo tomu, že si v klidu dojdeme pro dva body do tabulky. Bohužel se nám fatálně nedařilo ve druhé a třetí části hry. Špatným útokem a laxní obranou jsme dali soupeři šanci k návratu do utkání. O to horší je fakt, že soupeř měl v poslední čtvrtine již 3 hráče se čtyřmi fauly. Ani tak se nám nepodařilo získat vedení zpět na svou stranu. Nervozita a zbytečná nevraživost mezi našimi hráči, lenost přistupovat k těsnější obraně protihráčů a špatná střelecká bilance. Příliš mnoho "hloupých" faulů trestal soupeř vysokým procentem střelby TH. Bohužel jedno z nejhorších utkání za poslední sezóny.

Body: Šišulák 23 (1x3), Lehroch 17 (1x3), Doležal T. 7 (1x3), Beran 6, Buben 6, Relich 5, Vakulenko 4, Schilling 3, Houngbedji 2, Lukeš 2

TH: 24/16 (67 %), 43/34! (79 %), Trojky 3:6, Fauly 31:18

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ABK Horejsek Děčín A74:6218. 03. 2017 19.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf "A" vs. BK Horejsek Děčín

74:62 (19:11, 23:17, 23:20, 9:14)

Sobotní utkání proti Děčínu jsme zahájili dobrým útokem. Soupeř hrozil pouze z trojkového oblouku. Celistvost naší obrany se snažil narušovat četnými nájezdy zkušený Důra. Ale to bylo ze strany hostí víceméně vše. V poslední čtvrtině jsme výsledek jen kontrolovali. Podali jsme kolektivní výkon, který nám zajistil dva body do tabulky. Střelecky se dařilo Šišulákovi s Činkou.

Body: Šišulák 19 (4x3), Činka 15 (2x3), Pasovský 9, Vakulenko 8, Lehroch 6, Houngbedji 5 (1x3), Relich 5 (1x3), Schilling 5, Doležal T. 2, Lukeš 0, Zamrzla 0 (DCH)

TH: 20/12 (60 %), 18/10 (56 %), Trojky 8:10, Fauly 18:18

Severočeská ligaMuži ATJ Slovan Varnsdorf ABA Lynx Liberec66:8508. 04. 2017 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA LYNX Liberec

66:85 (19:28, 22:19, 9:15, 16:23)

Poslední zápas sezóny jsme hostili jistého vítěze Severočeské ligy BA LYNX Liberec. Soupeř přijel potvrdit roli favorita. Úvodní desetiminutovku utkání vyhrál o devět bodů. Druhá čtvrtina však patřila nám. Několikrát jsme se k libereckým přiblížili na rozdíl dvou bodů. Po polovině utkání byl rozdíl ve skóre "pouhých" šest bodů. Bohužel nám fatálně nevyšla třetí čtvrtina. V té jsme za sedm minut zaznamenali pouhé dva body a soupeř tak odskočil na rozdíl 15 bodů. Závěr utkání si už hosté zkušeně pohlídali.

Body: Lehroch 14 (2x3), Voráček 14, Beran 8, Vakulenko 7 (1x3), Buben 6, Houngbedji 6, Šišulák 6, Schilling 4, Doležal T. 1

TH: 14/11 (79 %), 22/13 (59 %), Trojky 3:6, Fauly 21:18

Závěrem je třeba poděkovat Jiřímu Voráčkovi a Petrovi Bubnovi, kteří se rozhodli ukončit hráčskou kariéru. Kluci, děkujeme za skvělé roky společně strávené při té nejlepší hře.

Dále chceme poděkovat divákům, kteří jsou stále těmi nejlepšími v celé lize.

A v neposlední řadě děkujeme naší skvělé zapisovatelce Jarce Novotné.

oblastní soutěžNejmladší mini U11TJ Slovan Varnsdorf ABA Lynx Liberec25:3013. 10. 2018 10.00
MístoZŠ Edisonova Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf A vs.  BA LYNX Liberec

25  :  30

Utkání bylo velmi vyrovnané, když první čtvrtinu jsme vyhráli 8:5, druhou část prohráli 6:9 a třetí skončila rozdílem 1 bodu v náš prospěch. Takže před poslední čtvrtinou bylo na tabuli skore 23:22. Bojovali jsme, ale přestali jsme se soustředit a neubránili jsme liberecké hráče č. 3  a 4, kteří nám dali všech 8 bodů. Sice jsme prohráli, ale celý tým zaslouží pochvalu, protože pro většinu týmu to bylo vůbec první utkání v soutěžmí atmosféře. Chyby v obraně se budeme snažit odstraňovat a střelbu zlepšovat.

body: Vejvančický 9 b., Jindrová 6, Keslerová 4, Koutecká 2, Mach 2, Syrový 2

TH:  6/3

nejmladší minižactvo U11Nejmladší mini U11TJ Slovan Varnsdorf ABK Teplice19:7210. 11. 2018 12.00
MístoSokolovna na Letné
Popis

TJ Slovan Varnsdorf : BK Teplice

19 : 72 (7:13, 2:20, 2:18, 8:21)

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti zkušenějšímu týmu,1.čtvrtina byla ještě poměrně vyrovnaná (7:13), ale ve druhé čtvrtině se nám pár věcí nepovedlo, kazili jsme přihrávky, začali zmatkovat a nesoustředili se plně na hru. Soupeř nám utekl a zaslouženě zvítězil.

Body: Bulejko 5, Kosejk 4, Oplištil 4, Vejvančický 4, Turanský 2

TH : 2/0

nejmladší minižactvo U11Nejmladší mini U11TJ Slovan Varnsdorf ASluneta USK Ústí n.L.22:5009. 12. 2018 11.00
MístoZŠ Slovanka, Česká Lípa
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. Sluneta Ústí n.L . D

22 : 50 (9:16, 4:9, 5:17, 4:8)

V tomto utkání jsme se soupeře zalekli, špatně jsme bránili a byli jsme daleko méně dravější než ústecká děvčata. Také se nám příliš nedařilo střelecky. Spoustu práce udělal pod košem Matěj Buben, ale ostatní hráči a hráčky nepodali své nejlepší výkony. Nevadí, zlepšíme se!!

Body: Kristián Bulejko 10, Adam Svatek, Kája Keslerová, Jakub Syrový, Bára Koutecká, Matěj Oplištil, Matěj Buben po 2

TH:  6/2

nejmladší minižactvo U11Nejmladší mini U11TJ Slovan Varnsdorf ABA 2006 Roudnice n.L.23:6503. 03. 2019 09.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA 2006 Roudnice n.L.

23 : 65 (4:13, 7:14, 9:19, 3:19)

Našim problémem je stále pomalý a měkký driblink, nepřesné přihrávky, uspěchanost. Z toho pramení, že se těžko dostáváme do rychlého protiútoku a při hře 1 na 1 se neprosadíme. Zároveň nejsme důslední v obraně. Pochvalu za bojovnost zaslouží Matěj Buben, Kája Keslerová a Eliška Jindrová. Dobře zahráli i kluci Adam Němec, Tomáš Boháček a Lukáš Pípa.

Body: Buben 10, Bulejko 4, Kosejk 4, Keslerová 3, Pípa 2

nejmladší minižactvo U11Nejmladší mini U11TJ Slovan Varnsdorf ABA Tygři Louny58:2230. 03. 2019 13.00
Místotěl. ZŠ Přemyslovců
Popis

TJ Slovan Varnsdorf : BA Tygři Louny

58 : 22 (10:3, 8:6, 27:4, 13:9)

Soupeř nepostavil několik hráčů z minulých utkání a my využili nabídnuté šance. Svojí bojovností, týmovou hrou a radostí ze hry jsme zaslouženě vyhráli. Bylo nás 11 hráčů a opravdu každý nechal na hřišti vše. Vyhráli jsme všechny čtvrtiny, ale utkání rozhodla hlavně třetí čtvrtina, kterou jsme vyhráli rozdílem 23 bodů.

Body: Buben 24, Bulejko 10, Kosejk 7, Oplištil 6, Syrový 4, Činková 3, Jindrová 2, Turanský 2, Kuníková 0, Drančáková 0, Koutecká 0

TH 4/2

přípravný zápasMužiTJ Slovan Varnsdorf ATJ Slovan Varnsdorf B92:5815. 09. 2023 19.30

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: