Přehled zápasů tabulka

Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
Festival U12 dívkyMladší minižákyně U12HB Basket PrahaVálečnice Děčín78:3507. 05. 2022 11.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
přípravný turnajStarší minižákyně U13TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín34:1911. 06. 2022 09.00
přípravný turnajStarší minižákyně U13BA LounyVálečnice Děčín18:5211. 06. 2022 13.30
přátelský zápasMladší žákyně U14TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín45:4131. 08. 2022 18.00
otevřená soutěžStarší minižákyně U13TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín74:4415. 01. 2023 09.00
Popis

"Při prvním zápase nám chvilku trvalo než jsme se vzbudili a začali pořádně hrát, ale myslím si, že poté jsme hráli dobře a snažili se až do konce."

Body: Kuníková 20, Hájková 12, Drančáková a Činková M. po 10, Činková T. 8, Balabánová 4, Jägrová a Šišuláková po 3, Kalvachová 2

Popis

"Druhý zápas byl horší. Udělali jsme spoustu zbytečných chyb, přestali hrát a doskakovat. Což se odrazilo i v konečném skóre zápasu."

Body: Kuníková 16, Činková M. 11, Drančáková, Jägrová a šišuláková po 6, Hájková a Činková T. po 4, Javůrková a Balabánová po 2

oblastní přeborMladší minižákyně U12TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín3:12509. 12. 2023 09.00
MístoZŠ Edisonova Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  :    Válečnice Děčín

125 : 3    /  1 : 39 , 0 : 30, 2 : 38, 0 : 18 /

Poslední letošní dvojutkání jsme sehráli doma s děčínským týmem válečnic. Děčínské hráčky byly jednak zkušenější, jednakbtechničtější a také  vyšší. Problém nám dělalo správné načasování přihrávky , důrazné uvolnění. V obraně se naše hráčky snažily ,ale často  nebyly plně soustředěné a zapomněly ,který koš brání.  Škoda, že nedokážeme udělat to, co stále trénujeme.

Naše jediné 3 body dala Julie ŠIšuláková

Popis

TJ Slovan Varnsdorf   :  Válečnice Děčín

17 : 118       / 7  : 37 ,4  :   18,  2 : 45, 4  : 18  /

I druhé utkání jsme  sice prohráli, ale děvčata hrála  bojovněji a dokázala  dát více bodů.

Body : Pretschová 2,Brtinská 4, Pánková 3, Cejnarová 4,  Tremlová 2, Šišuláková 2

nadregionální ligaStarší žákyně U15TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín71:5413. 01. 2024 14.00
nadregionální ligaJuniorky U19TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín75:5913. 01. 2024 16.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
Popis

Body: Činková T. 15 (1x3), Jägrová 12, Keslerová 9, Kalvachová 9 (1x3), Kuníková 7, Činková M. 6, Kahounová 5 (1x3), Balabanová 4

Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín77:6618. 01. 2019 20.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. Válečníci Děčín

77:66 (12:19, 21:17, 32:12, 12:18)

Utkání s Válečníky jsme chtěli zvládnout a posunout se tak blíže k play-off. Nabuzený tým hostí se netajil ambicemi na výhru. Úvod utkání se nesl v duchu koš za koš. V koncovce první desetiminutovky jsme se ale přestali hýbat v útoku. Hosté tak vyhráli tento úsek o sedm bodů. Druhou desetiminutovku jsme začali sérií sedmi bodů v řadě a smazali jsme tak předešlé manko. V poločase se šlo do šaten za stavu 36:33 pro děčínské. Základ úspěchu se zrodil ve třetí čtvrtině, kdy jsme využili nízké koncetrace soupeře na utkání. Toto období jsme vyhráli o dvacet bodů. V poslední desetiminutovce jsme si drželi nervózního soupeře nad rozdílem 12 bodů a pohlídali si tak další domácí výhru.

Body Slovan: Lehroch 30 (2x3), Beran 16 (1x3), Schilling 10 (2x3), Vakulenko 8, Zamrzla 5, Pasovský 4, Šišulák 3 (1x3), Doležal 1, Janoušek 0, Novák 0.

TH: 29/13 (45 %) : 22/10 (45 %)

Trojky 6:6

Fauly 23:22

celostátní ligaJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín65:9017. 03. 2019 10.00
Popis

65:90 (19:26, 12:22, 14:25, 20:17)

Utkání s Děčínem nám vůbec nevyšlo podle představ. Všude jako bychom byli o krok později. Nedokázali jsme zachytit rychlé protiútoky hostí. Procento střelby jsme měli horší než soupeř. Při nepřítomnosti některých hráčů ze základní pětice dobře zahráli hráči z lavičky Lehroch, Sembdner a Kalivoda.

Body Slovan: Strnad 12, Bouška 10 (2x3), Schumskyy 9 (1x3), Kozák 8, Lehroch 8, Sembdner 8, Kalivoda 4 (1x3), Šmíd 4, Frič 2, Petrla 0.

TH 19/7 (37 %) : 19/17 (89 %), Trojky 4 : 5, Fauly 24 : 20

oblastní soutěžStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín36:6710. 11. 2019 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín

36:67  (8:10, 4:22, 16:16, 8:19)

V utkání o první místo v tabulce ve skupině se naši hráči střetli s celkem, který má za sebou daleko více zápasů a herních zkušeností. Hostující hráči trénují mnohem delší dobu a na jejich hře to bylo patrné. Našim hráčům se v některých úsecích zápasu dařilo a byli rovnocenným soupeřem, ale vzápětí byli schopni zbytečně a opakovaně chybovat a hostující hráči mohli po těchto chybách snadno skórovat.

Body: Vonderka 14, Mauric 6, Ziesemann 5, Svatek 3, Šťáhlavský, Karman, Pípa a Buben po 2, Kolář, Bulejko, Mach, Kosejk, Pekárek, Kalvach 0.

Fauly: 12 : 17

Šestky: 9/0 : 9/1

Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  Válečníci Děčín

44 : 83  (16:26, 13:14, 6:27, 9:16)

Průběh druhého utkání byl obdobný. Úseky, které snesou přísnější hodnocení, ale pak opět laciné chyby a snadné koše soupeře. Ve druhém poločase snad také ztráta vůle porvat se o lepší výsledek a možná i trochu nedostatek sil. Pochvalu za bojovnost v obou zápasech zaslouží Tonda Vonderka a Víťa Mauric. Ve druhém zápase zabojoval Kristián Bulejko.

Body: Vonderka 14, Bulejko 11, Mauric 6, Ziesemann 5, Svatek 4, Pípa a Kosejk po 2, Kolář, Karman, Buben, Mach, Šťáhlavský, Pekárek a Kalvach 0.

Fauly:  19:19

Šestky: 12/5:25/7

ODLOŽENOMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín17. 10. 2020 12.00
ODLOŽENOMužiTJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín16. 10. 2020 19.45
přátelský zápasStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín35:7109. 06. 2021 16.45
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín75:6621. 01. 2022 19.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf „A“ - Válečníci Děčín

75:66 (18:19, 21:15,17:18,19:14)

Do derby s děčínskými Válečníky jsme vstupovali s respektem k síle soupeře a vědomím, že se jedná o trojkařsky zdatného protivníka. Do deváté minuty druhé čtvrtiny se hrálo prakticky koš za koš. V poslední minutě poločasu proměnil dva trojkové pokusy mladý Petr Steško. Druhý, k velké radosti publika, po dobré asistenci Vojty Lehrocha, se závěrečným klaksonem. Tím jsme odskočili na rozdíl pěti bodů. Tento bodový náskok jsme pak drželi až do začátku posledního dějství. Bylo tedy zaděláno na drama. Do poslední čtvrtiny jsme vstoupili lépe. Soupeř rychle sbíral fauly a posílal nás na čáru trestného hodu, kde jsme byli úspěšní. Rychle jsme tedy vedli devět bodů. Následovala nervoznější část, kdy se oba týmy dopustily mnoha ztrát. Trestali ovšem pouze Válečníci. Stáhli na tři body. To ovšem bylo to poslední, na co se soupeř zmohl. Zbytek utkání totiž proměnil ve svou „show“ veterán Petr Buben, ten vsítil rozhodujících deset bodů našeho celku v závěru a výrazně tak napomohl k velice cenné výhře nad nepříjemným soupeřem.

Tým je třeba pochválit jako celek. Ze všech hráčů, již od rozcvičení bylo cítit odhodlání a vysoká koncentrace. Věděl jsem, že tento zápas nemůžeme prohrát.

Poděkovat je třeba i divákům tribuně, kteří pro nás vytvořili skvělou a bouřlivou atmosféru, hodnou zápasů v play-off. Toto derby prostě mělo vše.

Body: Maščuch 17 (2x3), Lehroch V. 16 (1x3), Buben 12 (1x3), Schilling 11 (3x3), Steško 7 (2x3), Šišulák 4, Kenney 4, Beran 4, Novák 0, Vakulenko 0, Svoboda 0.

Trojky: 9-3

TH: 23/14-17/10

Fauly: 21-21

Diváci: 160

oblastní soutěžMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín42:7103. 04. 2022 10.00
Popis

42 : 71  (9 : 14, 12 : 22, 15 : 14, 6 : 21)

Hostující tým patří dlouhodobě v kategorii minižáků ke špičce v republice. Účast na Národním finále v minulé sezóně v kategorii U11, a mnoho odehraných zápasů na různých turnajích přináší jeho hráčům mnoho zkušeností, které naši kluci postupně sbírají až v letošní sezóně. Úvod utkání byl poznamenán několika zbytečnými chybami a ztrátami. Soupeř byl rychlejší, pohotovější a důraznější při získávání míčů v soubojích. Laciné chyby v obraně a špatné přihrávky dovolily hostujícím hráčům snadno skórovat. Nakrátko ve třetí čtvrtině svitla naděje, že se průběh utkání podaří změnit, ale v závěrečné čtvrtině jsme se k chybám opět vrátili.

Body: Turánský 16, Syrový 8, Němec 5, Svatek a Boháček po 4, Hrabák a Zirm po 2, Heteš 1, Martínek, Salvetr, Micinský a Kouba 0