Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
oblastní přeborMuži BASK LovosiceTJ Slovan Varnsdorf B68:5105. 01. 2024 19.30
MístoHala U Přívozu, Lovosice
Popis

Body: Šišulák 14, Jindra 9, Polák 7 (1x3), Beran 6, Houngbedji 5, Veroněk 5 (1x3), Činka 3, Brož 2, Kabát 0

nadregionální ligaStarší žákyně U15ASK LovosiceTJ Slovan Varnsdorf64:8512. 11. 2023 10.00
Popis
ASK Lovosice : Slovan Varnsdorf

65 : 85  (13:20, 11:26, 21:16, 19:23)

Fauly 18/ 12

Zápas v Lovosicích měli naše hráčky pod kontrolou od prvních minut. Dúraznou obranou si vytvořily dostatečný bodový náskok a do hry se mohly zapojit i hráčky z lavičky. Hráčky obou týmů hodně faulovaly a hra byla ovlivněna emocemi.

Body: Činková T. 20 , Keslerová 16 , Kuníková 16, Jägrová 15, Činková M. 12, Hájková, Šišuláková a Kalvachová po 2 bodech.
nadregionální ligaMladší žáci U14AŠ Mladá BoleslavTJ Slovan Varnsdorf26:7717. 09. 2023 10.00
MístoIX. ZŠ, Mladá Boleslav
Popis

AŠ Mladá Boleslav   -   TJ Slovan Varnsdorf  26 : 77  (5 : 21, 9 : 16, 4 : 21, 8 : 19)

S domácím týmem jsme se zatím nepotkali. Vstup do utkání vyšel našim hráčům tentokrát lépe. Od úvodních minut jsme soupeře přehrávali a brzy jsme získali dostatečný náskok. Snad jen úspěšnost střelby v úvodu mohla být lepší. I v dalším průběhu utkání jsme byli lepším týmem a několikrát se nám podařilo skórovat po zdařilých kombinacích. Opět chválíme hráče za předvedený výkon. Jen střelba trestných hodů mohla být v obou utkáních lepší.

Body : Pípa 19, Hrabák a Zirm po 12, Němec 11, Martínek 9, Kučera a Heteš po 4, Kouba a Čácha po 2, Šindelář a Mareš po 1.

Fauly: 20

Šestky: 22/8   36%

nadregionální ligaJunioři U19AŠ Mladá BoleslavTJ Slovan Varnsdorf84:5102. 12. 2023 13.00
MístoSH Mladá Boleslav
Popis

TJ AŠ Mladá Boleslav  -  TJ Slovan Varnsdorf  27 : 110  (4 : 26, 6 : 35, 7 : 24, 10 : 25)

Naši hráči od prvních minut určovali vývoj utkání.

Body: Hrabák 24 (1x3), Zirm a Němec po 18, Martínek 13, Šindelář 10, Heteš 8, Boháček 7, Mareš a Kučera po 4, Salvetr a Čácha po 2.

Šestky: 17/5   29,4%

Fauly: 14

nadregionální ligaStarší žákyně U15AŠ Mladá BoleslavTJ Slovan Varnsdorf23:10827. 01. 2024 13.00
Popis

Body: Keslerová 26 (1x3), Činková T. 22, Kuníková 19, Jägrová 19, Balabanová 10, Šišuláová 6, Kahounová 2, Kalvachová 2, Javůrková 2

Popis

Body: Kozák 16 (4x3), Pípa 7 (1x3), Veroněk J. 5, Svatek 4, Ziesemann 4, Kosejk 4, Buben 3, Mejsnar 3 (1x3), Bulejko 2

žákovská ligaStarší žáci U15BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf75:5520. 02. 2016 15.00
Místotěl. SOŠ a SOU, Roudnice n.L.
Popis

BA 2006 Roudnice n. L.  -  TJ Slovan Varnsdorf

75 : 55 (19:10, 40:30, 56:34)

Body: Maščuch 20 /4x3/, Effler 15, Nechanický 14 /1x3/, Sembdner 4, Petrla 2

K utkání se soupeřem, kterého jsme dokázali v domácím prostředí porazit, jsme odjížděli opět oslabeni (chyběl Petr, Tonda, Ríša a Adam). Již v první čtvrtině získali domácí desetibodový náskok a ten si i přes snahu našeho družstva udrželi do poločasu. Rozhodující byl pro výsledek utkání průběh třetí čtvrtiny, kdy jsme museli v sestavě improvizovat a domácí zvýšili svůj náskok až na 26 bodů. V poslední čtvrtině se našim hráčům podařilo náskok domácích snížit na přijatelný rozdíl. Střelecky se výrazněji prosadili pouze tři hráči.

Trojky   2 : 5

TH  15/11  :  4/2

Fauly  9  :  17

KP střední ČechyKadeti U17BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf85:3120. 02. 2016 17.00
Popis

BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Slovan Varnsdorf U17

85:31 (17:11, 22:8, 30:10, 16:2)

Body Slovan: Polák 9 (1x3), Novák 5, Strnad 5, Vuong 4, Kabát 4, Lehroch 2, Kodytek 2

Fauly: 22-17, Šestky: 12/7(58 %) - 17/4(24 %), Trojky: 2-1

OP severní ČechyMuži BBA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf B103:8725. 11. 2016 19.00
Místohala BK Real, Roudnice n.L.
Popis

BK Real Roudnice vs. TJ Slovan Varnsdorf "B"

103:87 (20:32, 31:12, 29:14, 23:29)

Zápas jsme začali velice dobrou trojkovou střelbou. Během první čtvrtiny jsme nastříleli 7 úspěšných pokusů z této vzdálenosti. Bohužel jsme byli příliš laxní v obraně. Pomalé nohy a zbytečné řešení úniků soupeře fauly. Zkušený tým z Roudnice hrál pouze jednoduché kombinace, které jsme nebyli schopni zastavovat. Bohužel nám ve druhé a třetí čtvrtině odešla střelba. Poslední čtvrtinu jsme už hráli vabank. Období jsme sice vyhráli, ale náskok domácích byl bohužel dostačující.

Na výškovou a váhovou převahu i zkušenosti na straně soupeře jsme tentokrát bohužel nedokázali najít recept.

Body: Pasovský 20 (2x3), Vašut 17 (2x3), Ježek 15 (4x3), Lukeš 10 (2x3), Zamrzla 9 (3x3 + 1xTCH), Janoušek 8, Šolc 6 (1x3), Čelko 2, Hajdu 0, Kubíček 0, Unger 0

Fauly: 19-24, Šestky 30/14(47%), 14/6 (43%), Trojky: 2:14(!)

nadregionální soutěžKadeti U17BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf66:5510. 12. 2016 16.00
Popis

BA 2006 Roudnice n. L. - TJ Slovan Varnsdorf

66:55 (21:11, 4:14, 23:13, 18:17)

Vinou zranění a nemocí se k bitvě s favorizovanou Roudnicí vydalo pouze sedm bojovníků. Ke zraněným hráčům se přidal již při rozcvičce i Kabát, který si podvrtnul kotník a odehrál tak se sebezapřením pouze část zápasu. Soupeř na nás „vlítnul“ od začátku celoplošným presinkem, který se nám zprvu nedařilo překonat a tak nám roudničtí utekli na deset bodů. Do druhé části jsme tedy změnili přechodovou fázi a snáz tak překonávali nepříjemně napadající obránce. V obraně nám nezbylo nic jiného než změnit na zónu, tím jsme soupeře dokonale zaskočili a dovolili mu ve druhém dějství pouze 4 body. V poločase tedy remíza. Na začátku druhého poločasu se soupeři podařilo vstřelit dvě „náhodné“ trojky o desku a dostal se tak do mírného vedení, které i vinou ubývajících sil a tím pádem kupících se chyb v naší obraně, postupně navyšoval. V posledním dějství přišel poslední vzdor, kdy jsme se dostali na dostřel šesti bodů. To bylo ale z naší strany vše. Prostě došla šťáva.

Všichni naši hráči si zaslouží pochvalu za nasazení, bojovnost a touhu nedat svou kůži lacino. Skvělým výkonem na hranici obětování dokázali favorita potrápit. Škoda jen, že nepřálo více štěstí, nechybělo mnoho a velmi cenné vítězství bylo na světě.

Body Slovan: Polák 13, Vuong 10, Schmohe 10, Kabát 7, Petrla 6, Strnad 4, Lehroch 3.

Fauly: 13-17, Šestky: 19/5-13/9, Trojky: 5-0.

nadregionální soutěžJunioři U19BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf77:4514. 10. 2017 15.00
Popis

BA 2006 Roudnice n. L. vs. TJ Slovan Varnsdorf U19

77:45 (23:10, 19:11, 17:13, 18:11)

Soupeř z Roudnice byl od začátku utkání nad naše síly. Kvalitní obranou, dobrým pohybem a vyhranými osobními souboji překonával naše hráče až příliš snadno. Bohužel se neopakoval týmový výkon z utkání se Sokolovem. Hráči se snažili vyniknout hlavně individuálně. Proti takto vyspělému soupeři však neměli šanci. Špatná střelba z dálky a nedodržování taktických pokynů, to byly příčiny takto vysoké prohry.

Body Slovan: Kabát 9, Strnad 9, Jeřábek 6, Berger 4, Čapek 4, Petrla T. 4, Polák 4, Kodytek 3, Vuong 2, Kozák

TH: 22/14 (64 %), 17:6 (35 %), Trojky 3:1, Fauly 22:21

žákovská ligaMladší žáci U14BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf51:7003. 12. 2017 13.00
Popis

BA 2006 ROUDNICE NAD LABEM - TJ SLOVAN VARNSDORF

51:70 (15:20, 19:11, 13:17, 4:22)

Poslední utkání základní skupiny ligové soutěže mladších žáků se soupeřem z Roudnice nad Labem bylo od počátku vyrovnané, ovšem pouze do začátku poslední čtvrtiny. V tomto herním období převládla naše odhodlanost k prvnímu letošnímu vítězství, soupeři jsme dovolili skórovat pouze dvakrát a díky obrannému tlaku jsme dokázali lacino zakončovat. Konec utkání jsme tak mohli v klidu dohrát a radovat se z vítězství!

Body: Steško 26, Petrla 15, Jažek 13, Záleský, Černý a Zdražil 4, Brož 3, Buben 1

TH: 16/6

Fauly: 18

Popis

BA 2006 Roudnice nad Labem - TJ Slovan Varnsdorf

55:59 (11:16, 14:13, 21:14, 9:16)

Zasloužené vítězství vybojovalo naše družstvo pěkným výkonem na palubovce v Roudnici.

Body: Steško 24, Ježek 16, Brož 8, Zdražil 6, Kozák 3, Luh 2

Fauly: 16

TH: 22/13

oblastní soutěžStarší minižáci U13BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf131:1810. 11. 2018 14.00
Popis

131 : 18  (20:8, 56:10, 81:14)

Body: Jindra, Svatek a Kalivoda po 4, Karman, Buben a Pípa po 2.

Fauly: 8 : 24

Šestky: 31/10 : 4/0

Trojka: 3 : 0

V první čtvrtině se naši hráči dokázali vyrovnat se silou domácího družstva a nalézali cestu do soupeřova koše. V dalším průběhu utkání se vytrácela ochota plnit taktické pokyny a opakováním stejných chyb jsme dovolili domácímu družstvu snadno skórovat.

Popis

BA 2006 Roudnice n. L.  -  TJ Slovan Varnsdorf  118 : 18

(31:8, 55:10, 86:13)

Body: Kalivoda 5 (1x3), Svatek 4, Srb 3, Vonderka, Jindra a Ziesemann po 2.

Fauly: 2 : 17

Šestky: 21/6 : 2/1

Trojka: 0 : 1

V tomto utkání se našim hráčům občas podařilo překonat těsnou osobní obranu domácích, ovšem s přihrávkami jsme měli opět po celé utkání velké problémy. Kladem tohoto druhého zápasu snad může být poněkud vyšší bojovnost našeho družstva.

nadregionální ligaStarší žáci U15BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf46:6811. 11. 2018 13.00
Popis

BA 2006 Roudnice - TJ Slovan Varnsdorf

46:68 (11:22, 22:40, 41:58)

V neděli 11.11. 2018 se v Roudnici odehrál zápas mezi Varnsdorfem a Roudnicí. Na začátku zápasu dala první koš Roudnice. Ale  za nedlouho poté vedl Varnsdorf. I přes snahu Roudnice nakonec vyhrál Varnsdorf. Perfektní zápas to nebyl, ale oba týmy se snažily, jak jen to šlo.

Za U15 Petr Brož

celostátní ligaJunioři U19BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf105:5008. 12. 2018 18.00
Popis

BA 2006 Roudnice nad Labem vs. TJ Slovan Varnsdorf

105:50 (25:2, 16:16, 30:18, 34:14)

Tragický začátek utkání znamenal ztrátu šancí hned po úvodní desetiminutovce. Hrubé neplnění pokynů a nedisciplína byly hlavními příčinami neúspěchu. Druhé období jsme dokázali hrát se soupeřem vyrovnanou partii. Bohužel jsme na tento výkon nedokázali v dalším průběhu navázat.

Body Slovan: Vomáčka 11 (1x3), Novák 8 (2x3), Strnad 8, Kodytek 7 (1x3), Pondělíček 6, Vuong 5 (1x3), Kozák 4, Lehroch 1, Bašta 0, Kabát 0, Kalivoda 0

TH: 34/20 (59 %) : 9/1 (11 %), Trojky 4:5, Fauly 17:24

Popis

52:62 (16:24, 14:16, 11:8, 11:14)

V sobotu jsme hráli s Roudnicí nad Labem a vyhráli jsme o 10 bodů. Nejvíc zářil Máťa, ale taky to šlo Šakovi. Doskoky jsme zvládali vcelku dobře. Měli jsme je ale více brát na záda. Dostávali jsme koše z rychlého protiútoku.

Za U15 Lukáš Kočí

Body: Ježek 18, Zdražil 12, Kučera 10, Brož 6, Luh 5, Buben a Valenta 4, Jelínek 3

TH: 20/6

Fauly: 14

Popis

2006 BA Roudnice nad Labem vs. TJ Slovan Varnsdorf

108:76 (29:28, 31:12, 24:22, 26:14)

Utkání v Roudnici jsme začali povedenou první čtvrtinou, ve které jsme favorita potrápili. I v dalším průběhu utkání jsme hráli pohledný basketbal, i když na skóre se to příliš neodrazilo. Některé naše akce ocenili i domácí fanoušci, kterých přišlo do haly Pod Lipou několik desítek. Vytvořili tak bouřlivou atmosféru, ve které jsme sice podlehli soupeři, ale předvedený výkon nebyl špatný.

Body Slovan: Novák 20 (3x3), Polák 15 (1x3), Strnad 10, Jeřábek 9 (1x3), Kozák 7, Pondělíček 7, Vomáčka 5 (1x3), Bašta 2, Lehroch 1, Frič 0, Kalivoda 0, Sembdner 0

TH: 31/14 (45 %) : 9/6 (67 %), Fauly 11:26, Trojky 4:6

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: