Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBK Baník Most92:4510. 11. 2018 15.45
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BK Baník Most

92:45 (24:11, 39:22, 62:32)

Moc povedený zápas, ještě by to chtělo dopilovat ty clony na hráče bez míče a handsoff. Vůbec nechápu, jak jsme s nimi mohli prohrát.

Za U15 Ondra Buben

nadregionální ligaStarší žáci U15BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf46:6811. 11. 2018 13.00
Místohala BK Real, Roudnice n.L.
Popis

BA 2006 Roudnice - TJ Slovan Varnsdorf

46:68 (11:22, 22:40, 41:58)

V neděli 11.11. 2018 se v Roudnici odehrál zápas mezi Varnsdorfem a Roudnicí. Na začátku zápasu dala první koš Roudnice. Ale  za nedlouho poté vedl Varnsdorf. I přes snahu Roudnice nakonec vyhrál Varnsdorf. Perfektní zápas to nebyl, ale oba týmy se snažily, jak jen to šlo.

Za U15 Petr Brož

nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfSokol Vyšehrad67:7024. 11. 2018 18.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Sokol Vyšehrad

67:70 (19:20, 15:22, 22:16, 11:12)

Zápas byl super. Hoši měli velmi velké nasazení. Výborná obrana i útok. Nemám co vytknout.. Škoda že to nevyšlo.

Za U15 Matyáš Ježek

nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfŠSK Slaný70:4125. 11. 2018 13.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - SŠK Slaný

70:41 (27:8, 15:12, 16:12, 12:9)

V neděli jsme měli zápas se Slaným. Od začátku zápasu jsme vedli s náskokem. Poté jsme však začali hrát zbrkle a jednoduché koše a dvojtakty jsme ve velkém počtu nedávali. Většinu našich košů nám zachránil rychlý protiútok, a tak jsme i nadále byli ve vedení. Nakonec jsme vyhráli 70:41. Kvůli zbytečným ztrátám, nedaným košům a zbrklým záhozům jsme však i po výhře odcházeli se sklopenou hlavou.

Za U15 Honza Kozák

nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfTJ Thermia Karlovy Vary 50:3908. 12. 2018 15.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - TJ Thermia Karlovy Vary

50:39 (14:4, 16:15, 14:12, 9:8)

V sobotu nás čekal zápas s Karlovými Vary. První čtvrtinu jsme ovládli s přehledem o deset bodů, hlavně díky rychlím protiútokům a trestným hodům. Druhá čtvrtina už ale neprobíhala podle našich představ, kdy nás porážely i velmi slabé clony a zbytečné střely, a také nedané nájezdy nám tuto čtvrtinu prohrály. Po poločase jsme hru uklidnili, začali hrát víc chytře a zkoušet některé akce. Ani to nás ale neposunulo o náskok větší než deset bodů. V poslední čtvrtině se první 4 minuty nepodařilo dát ani jednomu z týmů koš. Pak si týmy vyměňovaly body opět vyrovnaně, a proto jsme nakonec s 11-ti bodovým rozdílem ,,utrpěli" výhru 50:39. Rozhodně jsme měli vyhrát o víc.

Za U15 Jan Kozák

Body: Černý a Zdražil 13, Kozák 8, Ježek 5, Brož 4, Kučera 3, Kočí a Buben 2

TH: 16/10
nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBK Sokolov69:3509. 12. 2018 12.15
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BK Sokolov

69:35 (28:6, 18:8, 8:10, 15:11)

Dnes, tedy v neděli jsme hráli se Sokolovem. Na začátku jsme hráli velmi dobře. Druhou čtvrtinu jsme prohráli o 2 body, ale potom jsme se snažili, aby ta druhá čtvrtina nešla znát. Měli jsme více ztrát než získaných míčů a ty koše nedaný, to byl hřbitov. Ale hráli jsme dobře a vítězství o cca 40 bodů jsme si zasloužili.

Za U15 Lukáš Kočí

Body: Ježek 23, Zdražil 12, Černý, Brož a Valenta 8, Flemmer 4, Luh, Kuučera a Buben 2

TH:12/3

Popis

BA 2006 Roudnice nad Labem - TJ Slovan Varnsdorf
52:62 (16:24, 14:16, 11:8, 11:14)

V sobotu jsme hráli s Roudnicí nad Labem a vyhráli jsme o 10 bodů. Nejvíc zářil Máťa, ale taky to šlo Šakovi. Doskoky jsme zvládali vcelku dobře. Měli jsme je ale více brát na záda. Dostávali jsme koše z rychlého protiútoku.

Body: Ježek 18, Zdražil 12, Kučera 10, Brož 6, Luh 5, Buben a Valenta 4, Jelínek 3

TH: 20/6

Fauly: 14

nadregionální ligaStarší žáci U15BK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf73:9006. 01. 2019 11.00
MístoSportovní hala 2, Most
Popis

BK Baník Most - TJ Slovan Varnsdorf
73:90 (13:21, 15:26, 22:21, 23:22)

Nedělní zápas byl lepší. Sice jsme na začátku hráli jen v šesti, ale rozhodně to bylo lepší, než když nás bylo devět. V první polovině jsme je dobře drtili. V druhé polovině se to zhoršilo. Jinak nám dobře vycházelo clonění. Nedělní zápas byl lepší, ale chyby tam byly.

Body: Jelínek 23, Ježek 22, Brož 16, Kučera 12, Valenta 8, Zdražil 6, Buben 2, Kočí 1

TH: 24/12

Fauly: 14

nadregionální ligaStarší žáci U15ŠSK SlanýTJ Slovan Varnsdorf31:11519. 01. 2019 16.30
MístoVíceúčelová SH, Slaný
nadregionální ligaStarší žáci U15Sokol VyšehradTJ Slovan Varnsdorf86:8020. 01. 2019 15.45
Místosokolovna Vyšehrad, Praha 2
Popis
TJ Slovan Varnsdorf - TJ Thermia Karlovy Vary 70:59
Tento zápas jsme potřebovali vyhrát abychom mohli získat šanci na první místo. S chutí po vítězství jsme se pořádně rozcvičili a připravili se na zápas. První čtvrtinu jsme podle mého názoru nebyli my. Naše hra byla pomalá, nevěděli jsme, jak na ně. Do poločasu jsme se stáhli na rozdíl 6bodů. Ve 2. poločase jsme nastavili naše tempo hry. Začali jsme hrát do koše a zlepšili obranu. V poslední čtvrtině se soupeř fyzicky složil a my toho využili a dovedli tento zápas do vítězného konce.

Za U15 Vojta Kučera

Popis

TJ Slovan Varnsdorf  - BK Baník Most

77:37 (24:6, 12:8, 19:17, 22:6)

Už do první čtvrtiny jsme nastoupili s přehledem a díky rychlým protiútokům a většinou úspěšnému vypomáhání, jsme nad soupeřem vedli téměř o dvacet bodů. Co nám ale dělalo problém, bylo stíhání a zastavování rozehrávačů, a proto jsme také dostali několik laciných košů. Ve čtvrté čtvrtině jsme nasadili tempo v postupném útoku a zkoušeli jsme akce z tréninků. Nakonec se nám díky úspěšnému vypomáhání, hře 1v1, rychlému protiútoku a aktivitě v postupném útoku podařilo zvítězit 77:37 nad Mostem. Na druhou stranu jsme dostali pár zbytečných košů, kvůli nedostihnutí rozehrávače a nepozornosti v obraně, a proto to mohlo skončit o dost lépe.

Body: Ježek 17, Kolář 16, Brož a Zdražil 12, Kozák 10, Kučera 6, Kočí 4

TH: 10/3

Fauly: 10
nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.97:5103. 03. 2019 16.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L.
97:51 (20:15, 27:10, 27:14, 23:12)

Od první čtvrtiny úplně skvělý, ale měli bychom vylepšovat více rychlý vyhazovaní z autu. Chci pochválit tým, jak fandil. Skvěle jsme je drtili. Chci pochválit trenéry, hlavně Jana Hladíka.

Za U15 Josef Zdražil

Body: Ježek 26, Kolář 13, Kučera a Zdražil 11, Luh, Kozák a Brož 10, Valenta 4, Jelínek 2

TH: 10/6

Fauly: 20

Popis
TJ SLOVAN VARNSDORF - ŠSK SLANÝ 95:55 (26:20, 25:10, 20:12, 24:13)

Vyhráli jsme 95:55. Myslím si, že jsme je mohli porazit o více bodů. Měli jsme hodně ztrát a mohli jsme více doskakovat. V útoku jsme mohli více hrát spolu a mluvit na sebe. Naše obrana byla dobrá, ale mohla být lepší. Také bych zlepšil naše zakončování a nestřílet zbytečné střely. Můj výkon mohl být lepší. Zápas dopadl dobře, ale mohl být lepší. Myslím si, dobrá práce.

Za U15 Marek Valenta.

Body: Ježek 27, Kolář 20, Brož 16, Zdražil 12, Kočí, Jelínek, Buben a Flemmer 4, Valenta a Luh 2

TH: 10/3

Fauly 11
nadregionální ligaStarší žáci U15BK SokolovTJ Slovan Varnsdorf72:7731. 03. 2019 10.00
MístoSH ISŠTE Sokolov
Popis

Sokolov - Varnsdorf 72:77 (17:26, 21:12, 16:28, 18:13)

V neděli jsme hráli se Sokolem. Moc jsme byli unavený z dlouhé noci. Hráli jsme pomalou hru. Párkrát jsme dostali míč rychle do útoku a dali jsme rychlý koše. Dostávali jsme také lehké koše. Já jsem teda nebyl spokojený za zápas. A možná bych doporučil dřív spát.

Za U15 Petr Kolář

Body: Zdražil 22, Ježek 20, Kučera 11, Brož 10, Kolář 8, Kozák 4, Luh 2

TH: 13/5

Fauly: 9
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Sokol Vyšehrad 84:55
K tomuto zápasu směřovala všechna naše snaha. Už od první čtvrtiny jsme na soupeře nasadili tvrdou osobní obranu a v útoku jsme je překvapili dvěma odstoupenými hráči v bedně. Soupeř tedy ani nezačal zdvojovat a my jsme čtvrtinu zvítězili 23:12. Ve druhé čtvrtině jsme nasadili ještě větší tempo v doskocích a hrách 1v1 (46:24). Ve třetí čtvrtině jsme soupeři také nedali nic zadarmo, pořádně jsme bránili rozehrávače a kromě pár špatných clon nám nedělalo nic problém získat pětadvaceti bodový rozdíl (61:36). Poslední čtvrtinu jsme náskok udrželi no a JSME PRVNÍ V TABULCE!

nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Thermia Karlovy Vary TJ Slovan Varnsdorf73:8130. 03. 2019 16.00
MístoTělocvična ZŠ 1. máje
Popis

Karlovy Vary - Varnsdorf 73:81 (11:23, 16:17, 26:22, 20:19)

Přijeli jsme do Karlových Varů připraveni a s chutí vyhrát. Od začátku jsme nastoupili s rychlostí hrát do koše. Po 1. čtvrtině jsme si vytvořili mírný bodový náskok 12 bodů. Ale soupeř se nezalekl a snažil se vrátit do zápasu. Drželi jsme tempo a po poločase pořád vedli. Soupeř se začal bodově dotahovat ve 3 .čtvrtině, ale my jsme se nedali a dovedli tento zápas do vítězného konce.

Body: Ježek 22, Kolář 19, Zdražil 15, Kučera 10, Kozák 6, Brož 5, Valenta 4

TH: 22/12

Fauly: 18
nadregionální ligaStarší žáci U15BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf95:10112. 09. 2020 10.00
MístoSH Kort, Liberec
Popis

BA Lynx Liberec - TJ Slovan Varnsdorf

95 : 101  (18:18, 16:28, 25:20, 36:35)

V prvním mistrovském utkání jsme narazili na soupeře, se kterým jsme i loni odehráli vyrovnaná utkání a vítězství se nerodila snadno. Také tento zápas byl v úvodu vyrovnaný. Naši hráči se rozehrávali pomaleji a až šestibodovou šňůrou v závěru první čtvrtiny jsme srovnali skóre. Vstup do druhé půle se nám povedl a rychle jsme získali slušný náskok, který jsme do poločasu udrželi (34:46). Také úvod druhé půle vyšel lépe našim hráčům, když náskok narostl téměř na rozdíl dvaceti bodů (23. min. 36:54). Potom ale domácí celek začal využívat našich laciných chyb a ztrát při rozehrávce, které nás mimochodem provázeli celý zápas, a začal postupně náš náskok snižovat. Kritické chvíle přišly ve 38. min., kdy domácí snížili na rozdíl čtyř bodů (89:93). Naštěstí jsme v závěru utkání dokázali několikrát úspěšně zakončit a těsný náskok jsme udrželi. Velmi cenné vítězství, ale poučit bychom se měli z laciných ztrát po chybných přihrávkách, které nás srážely během celého utkání. Kladem byla v některých fázích zápasu solidní obrana.

Body: Mauric 33 (1x3), Ziesemann 27 (1x3), Vonderka 13, Svatek 10, Jindra 9, Bulejko 7 (1x3), Buben 2, Šťáhlavský, Kolář, Pípa a Platil 0.

Fauly: 21 : 21

Šestky: 20/5 : 29/14 - 48%

Trojky:  2 : 3

přátelský zápasStarší žáci U15Válečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf56:6609. 09. 2020 18.30
MístoSH Křešice
Popis

Válečníci Děčín B  -  Slovan Varnsdorf   56 : 66  (12:16, 8:20, 24:17, 12:13)

Poslední soutěžní zápas jsme odehráli 8. března a 20. června jsme se ještě zúčastnili turnaje v Děčíně. Potom následovala pauza vyplněná jen tréninky. Je proto pochopitelné, že úvod tohoto utkání provázela nervozita a někdy i zbytečné chyby. Hráče je však potřeba pochválit za bojovnost a snahu odvést co nejlepší výkon. Na nedostatcích budeme pracovat.

Body : Mauric 27, Ziesemann 14 (1x3), Svatek 10, Vonderka 6, Jindra 3, Kosejk, Platil a Bulejko po 2, Kolář, Karman, Šťáhlavský, Pípa, Pekárek a Kalvach 0.

Šestky : 28/11    39%

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: