Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
oblastní přeborMladší minižáci U12BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf45:2730. 09. 2023 12.30
MístoSportovní hala Kort, Liberec
Popis

BA Lynx Liberec - TJ Slovan Varnsdorf

45 : 27  (8:12, 12:4, 12:4, 16:7)

První zápas v této kategorii zahájili kluci nebojácně, rychle sbírali míče, přihrávali si a dobře zakončovali. Ujali se tak vedení 12:3. Pak se ale domácí probudili a pomalu získali průběh pod svou kontrolu. Druhá pětka už rychlostně nestačila a i další průběh zápasu nebyl z toho pohledu ideální.

Body: Borecký 8, Švarc 7 (2/1), Dzurko a Čihák 4, Mach a Szöllosi 2.

přípravný zápasJunioři U19BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf75:4812. 09. 2023 19.15
Popis

Přípravné utkání před nadcházející sezónou, které skvělé posloužilo jako test pro nové hráče, kteří se musí zapojit do našeho týmu. Také jsme si mohli vyzkoušet po delší pauze zápasové tempo a systém hry, který chceme hrát.

oblastní přeborNejmladší mini U11BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf70:2221. 10. 2023 09.30
MístoSH Kort, Liberec
Popis

BA Lynx Liberec – TJ Slovan Varnsdorf

70 : 22  (6:115:236:174:24)

Většina týmu U12 patří ještě do kategorie U11 a tak se spolu s mladšími spoluhráči a třemi děvčaty zúčastnili prvního turnaje, opět v Liberci. Pomalu nasbírané zkušenosti tak mohou prodat se svými vrstevníky a pomoci jim v rozkoukání se na hřišti při opravdových zápasech. Tým Liberce byl zatím nad naše síly.

Body: Čihák 8, Borecký 6, Dohnal 4, Stejskal a Eliáš po 2.

nadregionální ligaJunioři U19BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf74:7507. 12. 2023 19.45
Popis

Body: Ziesemann 22 (1x3), Buben 20, Veroněk 9, Kozák 9 (1x3), Bulejko 7 (1x3), Kosejk a Pípa 3, Jindra a Svatek 1

oblastní přeborStarší minižáci U13BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf17:5425. 11. 2023 09.00
Popis

BA Lynx Liberec  -  TJ Slovan Varnsdorf  17 : 54  (6 : 8, 4 : 13, 2 : 17, 5 : 16)

Vstup do utkání byl z naší strany velmi pasivní. Hráči velmi špatně a nedůrazně bránili. Až postupem času tuto činnost zlepšili. Škoda jen celé řady neproměněných střeleckých pokusů.

Body: Šindelář 11, Mareš 8, Přerovský a Šoller po 6, Čácha 5, Cechl L., Mach, a Ha po 4, Novák, Cechl T. a Patóč po 2.

Fauly: 12

Šestky:  12/4

Popis

Ve druhém utkání jsme si již začátek pohlídali. Zlepšená obrana a přesnější střelba byly základem kvalitnějšího výkonu v tomto utkání. Pochvalu zaslouží hráči za zlepšený výkon.

Body: Šindelář 15, Čácha 14, Patóč 12, Cechl L. 10, Přerovský 8, Šoller 6, Mareš 5 (1x3), Mach 4, Hartych, Cechl T. a Novák po 2.

Fauly: 13

Šestky: 6/1

Popis

BA Lynx Liberec - TJ Slovan Varnsdorf

52 : 34  (20:0, 13:16, 11:6, 8:12)

V utkání s Lynx jsme v první čtvrtině měli výpadek, soupeř nás zaskočil svou dravostí po balonu a to rozhodlo o výsledku zápasu. Ve zbylých čtvrtinách se nám podařilo hrát vyrovnaný a místy napínavý basketbal.

Body: Borecký 16, Dohnal 12, Stejskal, Jenciaková a Eliáš po 2

oblastní přeborMladší minižákyně U12BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf55:2220. 01. 2024 10.00
Popis

BA Lynx Liberec  :  TJ Slovan Varnsdorf

55 : 22  /  24 : 4, 5 : 9, 17 : 1 , 9 : 8 /

Liberecké hráčky měly výškovou převahu, ale přesto,že výsledek byl o 33 bodů v náš neprospěch, držela děvčata se soupeřem krok. Neproměnili jsme nějaké šance, ale byla vidět chuť ze hry a veliká bojovnost.

body: Pánková 10, Brtinská 6, Holá 4, Majkutová 1, Jelenčáková 1

TH : 10 /2
Popis
BA Lynx Liberec   :    TJ Slovan Varnsdorf

36  :  44   / 5 : 11 ,9 : 9,  10 : 16 Třetí čtvrtinu dokázala děvčata náskok navýšit ,12 : 8  /

Ve druhém utkání se projevila obrovská vůle po vítězství, hráčkám se podařilo odskočit hned v první čtvrtině. Soupeřky tím byly trochu zaskočené.. Druhá čtvtina skončila  9 : 9 a tak poločas byl stále 6 bodů v náš  prospěch. Třetí část  naše hráčky navýšily náskok o dalších 6 bodů. Poslední čtvrtina byla velmí  napínavá, Liberec stahnul náskok na pouhé 2 body, ale naše hráčky svojí bojovností překonaly střelecké nezdary a během chvíle nastřílely 6 bodů a to již rozhodlo,že naše děvčata celé utkání vyhrály a připsaly si první vítězství v soutěži. Pochvalu zaslouží všech 12 hráček, protože opravdu každá se podílela na této výhře.

26 : 75  (4:20, 4:17, 10:19, 8:19)

V druhém zápase jsme nastoupili proti trochu slabšímu soupeři, se kterým jsme si bez potíží poradili. Tempo zápasu jsme od začátku určovali my, i když se Libereckým nedá upřít jejích velká bojovnost a chuť se prát o každý míč až do konce. Důkazem je velké množství rozskoků, které se během zápasu udály.

Body: Borecký 25, Stejskal 17, Boháč a Dohnal po 6, Salač a Soběhrad po 4, Szöllösi 3, Kalina, Hofman, Slavík, Svačina, Kopecký po 2

kvalifikace o liguJunioři U19BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf61:6518. 05. 2024 11.00
MístoSH Plzeň
Popis

Body: Ziesemann 35 (4x3), Pípa 8, Bulejko 7, Jindra 6, Veroněk 6, Randýsek 2, Mejsnar 1, Svatek M, Volšička, Podhorský, Kosejk a Svatek A 0

kvalifikace o liguStarší žáci U15BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf59:7919. 05. 2024 09.00
MístoHala Kuncova
Severočeská ligaMužiBA LounyTJ Slovan Varnsdorf75:6330. 11. 2018 19.30
Místotěl. ZŠ Přemyslovců
Popis

BA Louny vs. TJ Slovan Varnsdorf

75:63 (23:24, 25:12, 18:5, 9:22)

První desetiminutovku jsme v Lounech dokázali o bod vyhrát. Hosté posilněni o dva podkošové hráče ale drželi krok. Ve druhé části přišel z naší strany bodový výpadek a soupeř nám do poločasu odskočil. Ve třetí čtvrtině jsme nedokázali s klidem zakončit. Soupeř nám místy odskočil až na 25 bodů.
V posledním dějství jsme ještě dokázali zvednout hlavu, ale na méně než 12 bodový rozdíl už jsme se nepřiblížili.

Body Slovan: Lehroch 18 (3x3), Beran 17 (2x3), Zamrzla 10, Schilling 8 (2x3), Sucharda 4, Vakulenko 4, Šišulák 2, Janoušek 0

TH: 16/11 (69 %) : 15/11 (73 %), Trojky 4:7, Fauly 15:21

přípravný turnajStarší minižákyně U13BA LounyTJ Slovan Varnsdorf24:6905. 09. 2021 10.00
MístoHala 6. ZŠ, Litoměřice
Popis

Děvčata se nezalekla, od začátku bojovala a dařila se střelba z rychlých protiútoků.

přípravný turnajStarší minižákyně U13BA LounyVálečnice Děčín18:5211. 06. 2022 13.30
MístoSH Západní, Varnsdorf
Severočeská ligaMuži ABA LounyTJ Slovan Varnsdorf77:7909. 02. 2024 20.00
Popis

Body: Maščuch 25 (5x3), Schilling 20 (4x3), Janoušek 14 (2x3), Strnad 8 (2x3), Buben P. 5, Lehroch V. 4, Lehroch E. 2, Ziesemann 1

kvalifikace o liguJunioři U19BA Grizzlies PlzeňTJ Slovan Varnsdorf100:6719. 05. 2024 09.00
Popis

Body: Ziesemann 30 (2x3), Pípa 10 (2x3), Kosejk 9 (1x3), Jindra 6, Randýsek 4, Svatek M 4 (1x3), Veroněk 2, Bulejko 1, Svatek A 1, Volšička, Podhorský a Mejsnar 0

nadregionální soutěžKadeti U17BA 2006 Roudnice n.L. BTJ Slovan Varnsdorf49:10016. 12. 2017 17.30
Místohala BK Real, Roudnice n.L.
Popis

BA 2006 Roudnice nad Labem vs. TJ Slovan Varnsdorf

49:100  (7:25) 15:24 (9:21) 18:30

K poslednímu utkání v roce 2017 zajížděl  náš tým s mírnou obavou do Roudnice nad Labem. Čekala nás cesta se zimní nástrahou, ale hlavně tým, který doposud okusil jen tři prohry. Cesta tam byla bez závad, a tak snad i předurčila vývoj zápasu, do kterého jsme vstoupili odvážně, a hned v prvním hracím období jsme si udělali osmnáctibodový náskok. V druhé čtvrtině jsme však záhadně na několik minut vypustili nasazení a soupeř nás začal trestat. Což se projevilo ve snížení našeho náskoku. Do hry se musel vrátit Pepa Nechanický, který zahrál velmi povedené utkání po všech stránkách, a když se k němu přidal nejlepší střelec první části hry D. Pondělíček, byl výsledek po 20 minutách 22:49. Do druhé části utkání se rozehrál a střelecky prosadil Tonda Jeřábek, který střelecky vystřídal Dominika Pondělíčka, a stal se nejlepším střelcem utkání s 31 body. Utkání se hrálo pod taktovkou našich kluků v pohodě a je jen škoda diskvalifikační osobní chyby Davida Strnada ve 31 minutě utkání. Do zápasu se zapojila celá hráčská lavička a doplnila bodové plusové skóre a osmou výhru v soutěži U17.

Body Slovan: T. Jeřábek - 31 (4x3), D. Pondělíček - 29, J. Nechanický - 15 (1x3), D. Strnad - 12,  D. Maščuch - 5, T. Petrla - 4 (1x3), O. Sembdner a J. Berger po 2