Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
žákovská ligaMladší žáci U14BK Sluneta Ústí n.L.TJ Slovan Varnsdorf97:3308. 10. 2017 09.00
Místohala UJEP, Ústí nad Labem
Popis

BK SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM : TJ SLOVAN VARNSDORF

97:33 (27:9; 22:11; 29:11; 19:2)

Brzký čas utkání se projevil na výkonu družstva, který byl, až na výjimky, po většinu času ospalý. Za úspěch však lze považovat udržení soupeře pod hranicí 100 bodů.

Body: Steško a Kozák 7, Brož 4, Luh 4, Ježek 3, Záleský Jelínek a Zdražil po 2

TH: 21/7

Fauly: 17

žákovská ligaMladší žáci U14Slavoj BK LitoměřiceTJ Slovan Varnsdorf106:4207. 10. 2017 13.00
MístoHala 6. ZŠ, Litoměřice
Popis

SLAVOJ BK LITOMĚŘICE : TJ SLOVAN VARNSDORF

106:42 (22:6; 22:17; 23:13; 39:6)

Skóre zápasu na palubovce Slavoje skončilo vysokým rozdílem pro domácí především kvůli zbytečným ztrátám míče, zkaženým přihrávkám a nepřesnému zakončení, na což se musíme v tréninku zaměřit.

Body: Ježek a Steško 10, Kozák 9, Buben 6, Brož 4, Luh 2, Zdražil 1

TH: 8/4

Fauly: 13

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBA 2006 Roudnice n.L.53:5521. 10. 2017 16.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ SLOVAN  VARNSDORF - BA 2006 ROUDNICE NAD LABEM

53:55 (10:16; 13:16; 14:12; 18:11)

V prvním domácím utkání předvedli naši hráči pěkný a bojovný výkon, který bohužel těsně nestačil k dotažení bodové ztráty z první poloviny utkání. Jediný koš tak rozhodl vítězství ve prospěch soupeře.

Body: Steško 24, Ježek 10, Brož 6, Kozák 5, Jelínek 4, Kočí a Zdražil 2

TH: 9/4

Fauly: 22

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBŠ - Tygři Praha43:13722. 10. 2017 14.30
Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BŠ TYGŘI PRAHA

43:137 (5:38; 15:33; 7:36; 16:30)

Nedělnímu utkání ve sportovní hale od začátku kraloval soupeř z hlavního města, kterému jsme jen místy byli soupeřem.

Body: Steško 21, Ježek 7, Kozák a Zdražil 6, Brož 3

TH: 19/5

Fauly: 11

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfTJ AŠ Mladá Boleslav36:8704. 11. 2017 15.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - TJ AŠ Mladá Boleslav

36:87 (14:13; 4:31; 12:22; 6:21)

Po vítězné první čtvrtině jsme nedokázali v tempu zápasu pokračovat a hloupě podlehli soupeři.

Body: Steško 12, Ježek 7, Brož 6, Zdražil 5, Kozák, Jelínek a Záleský 2

TH: 12/5

Fauly: 15

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBK Kondoři Liberec24:12105. 11. 2017 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Kondoři Liberec

24:121 (6:24, 10:38, 6:31, 2:28)

Ustrašený výkon v průběhu zápasu zapříčinil naši vysokou porážku.

Body: Steško 8, Kozák; Brož a Ježek 4, Jindra a Zdražil 2

TH: 13/4

Fauly: 13

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBK Horejsek Děčín36:12017. 11. 2017 14.00
Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BK HOREJSEK DĚČÍN

36:120 (10:45, 11:20, 10:25, 5:30)

První ze tří po sobě jdoucích domácích utkání se odehrálo nezvykle v pátek a soupeř ho jasně ovládl. Již v první čtvrtině utkání hosté získali výrazný bodový náskok. Naše hráče naštěstí bodový rozdíl neodradil, i když skóre bylo vysoké, bojovali do konce utkání.

Body: Steško 11, Jelínek, Brož, Ježek a Kozák 4, Zdražil 3, Jeřábek, Buben a Černý 2

TH: 7/6

Fauly: 12

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBK Sluneta Ústí n.L.34:10718. 11. 2017 14.45
Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BK SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM

34:107 (12:22, 4:25, 6:30, 12:30)

V utkání se soupeřem z Ústí se nám dařilo, především v průběhu prvního herního dějství, úspěšně zakončovat trénované herní kombinace. Ani ve zbytku zápasu naši hráči nepolevovali, na výraznější bodové ohrožení soupeře to však nestačilo.

Body: Ježek 12, Jelínek 6, Steško a Luh 4, Zdražil, Záleský, Brož a Kozák 2

TH: 8/2

Fauly: 18

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfSlavoj BK Litoměřice48:7519. 11. 2017 10.00
Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - SLAVOJ BK LITOMĚŘICE

48:75 (12:15, 11:18, 8:22, 17:20)

Nejvyrovnanější z duelů tohoto víkendu rozhodl začátek druhého poločasu, do kterého jsme nastoupili jen s desetibodovým mankem na soupeře a do té doby hráli vyrovnané utkání. Ve třetí čtvrtině se nám však nedařilo zakončení, a tak ani snaha v závěru utkání o zvrat nebyla úspěšná. Hráči si i přes to zaslouží pochvalu za své výkony v průběhu celého, prodlouženého víkendu.

Body: Ježek 14, Steško 11, Zdražil 7, Jelínek a Brož 4, Kozák a Luh 3, Kalivoda 2

TH: 15/8

Fauly: 13

žákovská ligaMladší žáci U14BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf51:7003. 12. 2017 13.00
Místohala BK Real, Roudnice n.L.
Popis

BA 2006 ROUDNICE NAD LABEM - TJ SLOVAN VARNSDORF

51:70 (15:20, 19:11, 13:17, 4:22)

Poslední utkání základní skupiny ligové soutěže mladších žáků se soupeřem z Roudnice nad Labem bylo od počátku vyrovnané, ovšem pouze do začátku poslední čtvrtiny. V tomto herním období převládla naše odhodlanost k prvnímu letošnímu vítězství, soupeři jsme dovolili skórovat pouze dvakrát a díky obrannému tlaku jsme dokázali lacino zakončovat. Konec utkání jsme tak mohli v klidu dohrát a radovat se z vítězství!

Body: Steško 26, Petrla 15, Jažek 13, Záleský, Černý a Zdražil 4, Brož 3, Buben 1

TH: 16/6

Fauly: 18

žákovská ligaMladší žáci U14BŠ - Tygři PrahaTJ Slovan Varnsdorf130:3902. 12. 2017 12.30
MístoSportovní hala Jeneč
Popis

BŠ TYGŘI PRAHA - TJ SLOVAN VARNSDORF

130:39 (42:4, 35:12, 28:15, 25:8)

Utkání odehrané v Praze bylo zkouškou psychické odolnosti, vzhledem ke kvalitám soupeře, který většinu zápasu měl hru pod svou kontrolou.

Body: Petrla 18, Steško 17, Zdražil a Ježek 2

TH: 6/3

Fauly: 15

Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BA 2006 ROUDNICE NAD LABEM

53:63 (8:11, 16:14, 14:22, 15:16)

Do druhé části sezóny jsme nevkročili šťastně. Bojácný výkon a ztráta sebedůvěry zapříčinila naši porážku.

Body: Steško 16, Petrla 11, Ježek 8, Brož 6, Zdražil a Jelínek 4, Černý a Kozák 2

TH: 20/4

Fauly:21

žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBK Kladno51:7714. 01. 2018 12.15
Popis

TJ SLOVAN VARNSDORF - BK KLADNO

51:77 (7:21, 8:30, 17:10, 19:16)

Velký bodový rozdíl, kterým jsme prohráli první polovinu utkání, jsme zlepšeným výkonem v druhém poločase nedokázali vyrovnat. Hráči předvedli dobrý výkon, na výhru to však nestačilo.

Body: Steško 11, Petrla 10, Zdražil, Ježek a Brož 6, Kozák a Jelínek 4, Kočí a Buben 2

TH:17/3

Fauly: 23

Popis

V domácím utkání naše družstvo, chvílemi hrající pěkný basketbal, podlehlo soupeři z Ústí.

Body: Steško 21, Zdražil 8, Jelínek 5, Kozák a Brož 4, Kočí 2, Buben 1

TH: 14/5

Fauly: 15

žákovská ligaMladší žáci U14TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Slovan Varnsdorf57:4030. 01. 2018 18.00
MístoSH Mladá Boleslav
Popis

AŠ Mladá Boleslav - TJ Slovan Varnsdorf

57 : 40  (12:9, 16:8, 14:10, 15:13)

V od počátku vyrovnaném utkání jsme bohužel nedokázali zařadit vyšší rychlost a dali tím soupeři šanci na vítězství.

58:79 (15:22, 10:22, 12:13, 21:22)

První poločas zápasu na domácí palubovce skončil 19-ti bodovým rozdílem ve prospěch soupeře, který jsme i přes zlepšený herní výkon v druhé půli nedokázali smazat.

Body: Ježek 18, Kozák 9, Brož 8, Steško 7, Luh 6, Jelínek Zdražil 4, Záleský 2

TH: 17/6

Fauly: 14

žákovská ligaMladší žáci U14BK KladnoTJ Slovan Varnsdorf133:5010. 03. 2018 13.00
MístoHala 5. ZŠ, Kladno
Popis

Utkání, jež jsme odjeli odehrát do Kladna, bohužel naše družstvo, oslabené o nemocné hráče, prohrálo vysokým bodovým rozdílem.

Body: Steško 16, Kozák 13, Brož 8, Zdražil 7, Jelínek 4, Buben 2

TH:12/6

Fauly: 17

Popis

Slavoj BK Litoměřice -  TJ Slovan Varnsdorf

61:33 (20:13, 35:21, 49:29)

K ligovému utkání s Litoměřicemi jsme vyráželi před sedmou hodinou ranní z Varnsdorfu. Po důsledném rozcvičení nastoupil náš tým do zápasu s odhodláním podat co nejlepší výkon proti kompletní sestavě soupeře. V dynamické hře s pěknými basketbalovými momenty na obou stranách, nakonec, i díky přesnějšímu zakončení a menšímu počtu ztrát, zvítězil domácí celek 61:33.

Body: Steško 10, Ježek 10, Kozák 8, Brož a Zdražil po 2, Buben 1

Popis

BA 2006 Roudnice nad Labem - TJ Slovan Varnsdorf

55:59 (11:16, 14:13, 21:14, 9:16)

Zasloužené vítězství vybojovalo naše družstvo pěkným výkonem na palubovce v Roudnici.

Body: Steško 24, Ježek 16, Brož 8, Zdražil 6, Kozák 3, Luh 2