Přehled zápasů tabulka

Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
oblastní soutěžMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín59:5603. 04. 2022 12.00
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -   Válečníci Děčín

59 : 56  (18 : 15, 20 : 17, 7 : 12, 14 : 12)

Úvod a průběh druhého utkání byl jiný. Naši hráči se od počátku vyvarovali laciných ztrát, zodpovědně bránili a dokázali se prosadit pod vlastním i soupeřovým košem. V průběhu celého utkání jsme stále vedli (s výjimkou 2.min. čtvrté čtvrtiny 47:48). I v dramatickém a napínavém závěru jsme udrželi soustředění a dokázali vždy odpovědět na soupeřův koš. A za tento výkon byli hráči odměněni cenou a překvapivou výhrou. Poděkování patří všem hráčům za předvedený výkon. A také divákům za důležitou podporu.

Body: Němec 12, Svatek, Boháček a Syrový po 10, Turánský 9, Hrabák, Zirm, Martínek a Kouba 2, Salvetr, Micinský a Heteš 0

Fauly: 20

Šestky: 14/9

MístoSH Kort, Liberec
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  Válečníci Děčín

25 : 70  (2:17, 6:19, 12:13, 5:21)

Ihned po utkání s libereckými hráči nás čekal opět těžký soupeř z Děčína. Tentokrát se nám nepodařilo zopakovat obětavý výkon z domácího utkání, i když výsledek je podobný (31 : 66). Velké množství zbytečných ztrát bylo důvodem vysoké porážky. Hráči spolu málo spolupracovali a individuální snaha neměla na dobře bránící tým naději na úspěch.

Body: Martínek a Šoller po 8, Mareš 3, Šindelář, Švarc a Čácha po 2

oblastní soutěžNejmladší mini U11TJ Slovan Varnsdorf mixVálečníci Děčín22:4115. 10. 2022 09.00
MístoZŠ Edisonova Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf mix - Válečníci Děčín U10

22 : 41   (8:8, 8:9, 6:8, 0:16)

V sobotu 15.10. sehrálo družstvo složené převážně z děvčat své první soutěžní utkání. Doplnili je chlapci ročník 2012, kteří již mají herní zkušenosti z týmu U12. Na děvčatech byla znát nervozita a očekávání, ale nakonec se s těmito pocity vypořádaly a bojovaly statečně. Kluci jim byli dobrou oporou. Válečníci strhli výrazné vítězstvi na svou stranu až v závěrečné části hry.

oblastní soutěžStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín47:5929. 01. 2023 09.30
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  Válečníci Děčín  47 : 59  (8 : 5, 8 : 33, 18 : 11, 13 : 10)

Po více než měsíční pauze (naposledy doma Roudnice 17.12.) jsme opět nastupovali k soutěžnímu zápasu, ovšem se soupeřem z nejsilnějších. V úvodní čtvrtině jsme i přes řadu ztrát dokázali svou bojovností získat malý náskok. Ve druhé části se ale hra našeho týmu sesypala jako domeček z karet. Měli jsme velké problémy vyrovnat se s těsnou obranou soupeře a po laciných ztrátách jsme již jen ztráceli. Malou náplastí pak může být výkon ve druhé půli utkání, kdy se nám podařilo snížit náskok soupeře z 22 bodů v poločase na přijatelnějších 12.

Body : Syrový 10, Vítek 8, Turánský 6, Hrabák 5, Pípa, Svatek a Zirm po 4, Martínek, Němec a Heteš po 2.

Popis

Jakoby hráči chtěli odčinit špatný výkon z druhé čtvrtiny prvního zápasu, když na ukazateli svítil v 6. minutě 1. čtvrtiny stav 11 : 0. Pak ale hosté dokázali po několika našich chybách bleskově zkorigovat. Vyrovnaný výsledek jsme ještě udrželi do 5. min. 2. čtvrtiny (21 : 20). Závěr, ale opět patřil hostům. Ve druhé půli jsme již nedokázali spolehlivě překonávat obranu soupeře a vytvářet si dobré střelecké příležitosti. A když už jsme vystřelili, tak ukvapeně a nepřesně. Chyb bylo příliš mnoho.

Body : Pípa 11, Turánský 6, Vítek a Syrový po 4, Hrabák 3, Martínek, Kouba, Svatek, Šnek a Heteš po 2.

oblastní přeborStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín16:6008. 12. 2023 16.00
Místotěl. Národní, Varnsdorf
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  Válečníci Děčín  A  16 : 60  (2 : 23, 10 : 19, 2 : 12, 2 : 6)

Hostující celek patří k nejlepším v republice a svými dovednostmi jsou daleko před námi. Naši hráči se ale snažili a bojovali až do konce utkání. Nechválím často, navíc po vysoké porážce, ale s výkonem v tomto utkání jsme byli spokojeni. Odpovídal našim možnostem.

Body: Šindelář 8, Čácha, Přerovský, Novák a Cechl T. po 2.

Popis

Také ve druhém utkání podali naši hráči snaživý výkon. Škoda jen zbytečného výpadku v poslední čtvrtině.

Body: Patóč 6, Šoller a Cechl L. po 4, Šindelář, Cechl T., Přerovský a Mach po 2.

oblastní přeborMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín6:15530. 09. 2023 14.00
MístoSportovní hala Kort, Liberec
Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Válečníci Děčín

6 : 155  (0:40, 2:37, 2:42, 2:36)

Proti soupeři z Děčína jsme věděli, že moc šancí nemáme, ale až poslední čtvrtina, kdy jsme se dostali do více příležitostí, snese přísnější měřítko. Bojovat se má za každého stavu.

Body: Švarc, Mach a Dzurko 2.

oblastní přeborNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín50:3616. 12. 2023 09.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Válečníci Děčín U10

50 : 36  (16:1116:58:610:14)

V soutěži nejmladších minižáků nastupují i začátečníci do 10 let. Naši hráči se utkali s takovým soupeřem z Děčína a bylo vidět, že proti němu po celou dobu hráli s radostí. V této kategorii si všichni víc věří a i zakončení těch, kteří nejsou tak úplně bodovými lídry, bylo pro trenéry i je samotně více než potěšující.

Body: Borecký 18, Stejskal 10, Svačina a Boháč 6, Čihák a Szöllösi 4, Hrabák 2.

Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Válečníci Děčín U10

68:48  (16:12, 23:6, 19:11, 10:19)

V prvním zápase jsme nastoupili proti soupeři z Děčína, se kterým jsme naposledy o chlup prohráli a měli jsem co vracet. Tentokrát jsme měli výhodu domácího prostředí a fanoušků a to nám velmi pomohlo. Už v poločase jsme se mohli těšit z vedení o 21 bodů, které jsem si s jistotou udrželi až do konce.

Body: Borecký 23, Boháč 10, Svačina 9, Dohnal a Stejskal po 8, Soběhrad 6, Kalina a Szöllösi po 2

oblastní soutěžNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B50:1812. 10. 2019 12.00
Místotěl. SOŠ, Liberec
Popis

V sobotu 12.10. sehrálo družstvo U11 složené z 6 dívek a 9 chlapců ročníků 2009 a 2010 dva zápasy v Liberci. Všichni hráči a hráčky zahráli bojovně, a přesto, že jsme dělali chyby v obraně, byli jsme v obou zápasech lepším týmem. Dalším hráčem na hřišti a výraznou podporou byla naše početná fanouškovská lavička rodičů a je jen dobře, že se děti svým týmovým výkonem rodičům odměnily.

TJ Slovan Varnsdorf  -   Válečníci Děčín B

50 :  18  (12:4, 13:6, 16:4, 9:4)

V tomto utkání jsme byli zkušenějším týmem a měli jsme i výškovou převahu.

Body: Buben 14, Turánský 8, Kuníková 6, Keslerová 4, Boháček 4, Pípa 4, Svatek 3, Jindrová 3, Syrový 2, Němec 2

nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B75:6015. 12. 2019 15.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Válečníci Děčín B 75:60

V neděli to bylo lepší, díky tomu, že jsme nechtěli prohrát i doma, asi. Skoro od začátku jsme je začali drtit a šlo to. Útoky sice ne vždy vypadaly tak, jak bychom chtěli, ale dávali jsmey a to je dobře. V obraně to taky vypadalo dobře a nejvíce ke konci u Vojty, ale doskoky tak někdy nebyly. Jinak až na to jak jsme chvíli hráli v 2. polovině, to vypadalo dobře a ta výhra byla zasloužená.

Za U17 Petr Brož

Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B

61 : 16 (24:4, 11:0, 16:2, 10:10)

V tomto utkání, kdy většina našich hráčů byla starší než soupeř, jsme měli převahu od začátku zápasu. První tři čtvrtiny jsme vyhráli, v té čtvrté se hrálo vyrovnaně. Naši hráči již nebyli tolik pozorní, nedobře bránili a dělali chyby v přihrávce. V zápase jsme využili výškovou převahu a dařilo se nám i dávat koše z rychlých protiútoků.

Body: Pípa 12, Turánský 12, Buben 10, Syrový 10, Jindrová 7, Boháček 4, Činková 2, Keslerová 2, Svatek 2, Salfická 0, Hugr 0, Heteš 0, Němec 0, Drančáková TH 2/0

TH  4/1

oblastní soutěžStarší minižáci U13TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B79:3008. 03. 2020 12.45
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B  79 : 30 (24:6, 14:11, 27:5, 14:8)

Ve skupině o 5.-8. místo jsme v prvním zápase narazili na rezervní tým děčínských válečníků. V úvodu utkání jsme zaskočili soupeře slušnou obranou a poměrně úspěšným zakončením. Ve druhé čtvrtině náš výkon již tak bezchybný nebyl a soupeř naše hráče dokázal několikrát přehrát. Ve druhé půli byl průběh utkání obdobný. Solidní výkon první pětky a nedůrazná obrana a časté chyby v závěrečné čtvrtině.

Body : Mauric 23, Vonderka 16, Svatek 15, Ziesemann 11, Bulejko 6, Buben 4, Kosejk a Šťáhlavský po 2, Mach, Pekárek, Kalvach a Platil 0.

Fauly : 12 : 12

Šestky : 17/3 : 10/6

Popis

TJ Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B  66 : 28 (12:15, 20:3, 13:7, 21:3)

Ve druhém utkání začínala druhá pětka, ale ta bohužel pokračovala ve svém matném výkonu z prvního zápasu. Slabé nasazení hráčů v obraně, chyby na rozehrávce a neúspěšná střelba. A soupeř se rázem dostal do vedení. Až výkon první pětky ve druhé čtvrtině přinesl obrat a poločasové vedení. Mírné zlepšení ve třetí části utkání již přineslo uklidnění a v pohodě hrající první pětka dovedla bezpečně zápas do konce. Pochvalu za výkon v obou zápasech zaslouží Víťa Mauric a Tonda Vonderka.

Body : Vonderka 18, Mauric 14, Svatek 9, Ziesemann 8, Buben 6, Platil a Kosejk 4, Bulejko 3, Mach, Šťáhlavský, Pekárek a Kalvach 0.

Fauly : 13 : 10

Šestky : 11/5 : 16/4

Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. Válečníci Děčín B

79:43 (23:11, 15:10, 24:14, 17:8)

V neděli k nám dorazil Děčín, který byl v podobném počtu hráčů jako my. Od úvodu jsme si vypracovali dostatečný náskok na to, aby si opět zahráli všichni hráči, včetně hráčů z mladšího týmu U15, kteří ukázali, že se ani u nás neztratí. Pochvalu si zaslouží Petr Brož za svou bojovnost, obranu i za tentokrát vstřelené body.

Body: Steško 23 (1x3), Brož 16, Luh 12, Svatek 10, Zdražil 7, Buben 4, Mauric 4, Ziesemann 3 (1x3), Petříček O

TH: 8/3 – 38%

F: 9

přípravná částNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B19:3316. 10. 2021 11.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf   -   Válečníci Děčín B

19  : 33  (6:8, 6:6, 4:10, 3:9)

Druhým naším soupeřem byli chlapci z Děčína. V tomto zápase již bylo patrné zlepšení zejména v obraně. Hráči a hráčky si o poznání lépe plnili svoje povinnosti v obraně a výsledkem byl téměř vyrovnaný stav v polovině utkání. Ve druhé části zápasu se děčínským hráčům podařilo několikrát šťastně skórovat a získali tak malý náskok, který udrželi až do konce. Našemu družstvu patří opět poděkování za snahu a bojovnost, ale také za znatelné zlepšení.

Za družstvo Slovanu Varnsdorf nastoupili : Martínek Vladislav, Šišuláková Julie, Šišuláková Monika, Svobodová Ema, Sedláček Miroslav, Ptáčková Veronika, Zajíc Jan, Švarc Matyáš, Činková Tereza, Pácha Jakub, Johan Ondřej, Kraus Adam, Dzurko Tadeáš, Cuřín Jakub, Weinhauer Michal a Endrizál Marek.

Popis

63 : 96  (17:29, 17:24, 17:19, 12:24)

Body: Petříček 16 (2x3), Jindra 11 (2x3), Pípa 10 (1x3), Ziesemann 10, Luh 6 (2x3), Mauric 4, Černý 3 (1x3), Karman 2, Svatek 1, Mejsnar 0

TH: 19/7 37%

Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  Válečníci Děčín B

18 : 33  (8 : 4, 0 : 13, 8 : 4, 2 : 12)

V dalším utkání hostili nejmladší minižáci soupeře z Děčína. Vstup do utkání vyšel lépe našim hráčům, kteří slušně bránili, dokázali kombinovat a několikrát úspěšně skórovali. Obdobně se dařilo této pětce i ve třetí čtvrtině. Ve druhém a ve čtvrtém úseku hry jsme se ale nedokázali vyrovnat s rychlostí a bojovností soupeře, a přestože jsme měli výškovou převahu, soupeř nás jasně přehrával. V těchto úsecích jsme vyšli naprázdno i střelecky.

oblastní soutěžMladší minižáci U12TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B70:2712. 11. 2022 09.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf  -  Válečníci Děčín B   70 : 27  (24:6, 17:10, 23:2, 6:9)

V poněkud neobvyklém herním systému se nyní třikrát potkáme s dalšími dvěma týmy, s Děčínem B a s Litoměřicemi. V prvním utkání jsme nastoupili proti soupeři, kterého jsme zatím neznali. Jeho hráči většinou věkem odpovídají této kategorii a navíc nás lehce převyšovali svým vzrůstem. Naší výhodou zase byla o něco lepší technika. V úvodu utkání jsme se trochu hledali, ale nakonec výsledek první čtvrtiny vyzněl jasně v náš prospěch. Druhá čtvrtina byla vyrovnanější, ale dokázali jsme svůj náskok ještě navýšit. Zásadní pro osud utkání byl výsledek třetí čtvrtiny. Závěrečná část se nám již tolik nepovedla. Děčínští hráči zdaleka nepůsobili tak odevzdaně, jak napovídá výsledek. Naopak, bojovali velmi udatně a pochvalu za výkon proti tomuto soupeři zaslouží všichni hráči. Střelecky se dařilo Pepínovi, který předvedl zatím svůj nejlepší výkon.

Body: Šindelář 29, Martínek 11, Cechl Lukáš 7, Čácha 6, Švarc a Patóč po 4, Weinhauer, Mareš a Beran po 4

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: