Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
celostátní ligaKadetky U17BK Sluneta Ústí n.L.Basket Severočesko74:5220. 10. 2018 10.00
MístoSPŠ spojů, Ústí nad Labem
Popis

BK Sluneta Ústí nad Labem - Basket Severočesko 74:52 (14:8, 10:12, 27:16, 23:16)

Další zápas a opět plno nepřesností a individuálních chyb. V první polovině se holky ještě držely na dostřel, ale ve druhém poločase se nedokázaly vyrovnat s agresivní obranou a ztrácely spousty míčů (celkem 39 ztrát!).

Body: Jirchářová L. 27 (14 doskoků!), Čmejrková 10, Bendová 5, Novotná 4, Dvořáková, Jirchářová K. a Mísařová 2

Fauly: 21

TH: 9/6

celostátní ligaKadetky U17TJ Slovan LitoměřiceBasket Severočesko37:3921. 10. 2018 11.00
MístoHala 6. ZŠ, Litoměřice
Popis

Slovan Litoměřice - Basket Severočesko 37:39 (7:16, 6:4, 10:11, 14:8)

První čtvrtina zápasu byla podle představ trenérů - skvělá obrana a koše po dobrých akcích. Od druhé čtvrtiny se však do útoku vrátila nervozita a nepřesnost a jen díky obraně byl zápas stále vyrovnaný. Střelou 10 vteřin před koncem utkání rozhodla o prvním vítězství v sezóně Daniela Mísařová.

Body: Mísařová 15, Jirchářová L. 14 (19 doskoků!), Bendová 4, Čmejrková a Novotná 3

Fauly: 19

TH: 13/9

celostátní ligaKadetky U17Basket Pastelka MBBasket Severočesko68:6218. 11. 2018 15.00
MístoIX. ZŠ, Mladá Boleslav
Popis

Basket Pastelka MB - Basket Severočesko

68:62 (19:10, 13:16, 15:21, 21:15)

Nedělní zápas probíhal v opačném duchu než ten sobotní. Soupeř na nás vlétl jako uragán a první čtvrtinu děvčata prohrála o 9 bodů. Od druhé čtvrtiny se hra vyrovnala a do poslední desetiminutovky se šlo za vyrovnaného stavu 47:47. Její průběh byl sice nadějný, ale vzhledem k nepřesnosti střelbě, celkovému počtu ztrát (27) a několika sporných rozhodnutí rozhodčích v posledních dvou minutách nakonec k obratu nedošlo.

Body: Jirchářová L. 18, Juricová 11, Novotná 10, Jirchářová K. a Zirmová 7, Mísařová 5, Bendová 2, Čmejrková a Samková po 1

Fauly: 27

TH: 13/5

celostátní ligaKadetky U17BK Brandýs n.L.Basket Severočesko57:3702. 12. 2018 12.00
MístoZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
Popis

BK Brandýs nad Labem - Basket Severočesko 57:37 (13:18, 9:10, 16:6, 19:3)

V první polovině kolektivní hra na výbornou, ale v druhé se vše mávnutím proutku vytratilo... Nepřesná střelba (51x) a mnoho ztrát (23x) k jinému výsledku vést nemohlo...

Body: Jirchářová L. 15, Zrmová 10, Bendová, Čmejrková, Divišová, Juricová, Mísařová a Novotná 2

Fauly: 21

TH: 8/3

celostátní ligaKadetky U17BK Kralupy JuniorBasket Severočesko60:5026. 01. 2019 17.00
MístoSH Kralupy nad Vltavou
Popis

BK Kralupy Junior - Basket Severočesko

60:50 (14:6, 10:12, 24:16, 12:16)

Špatná hra s velmi špatnou střelbou, kdy jsme nebyli schopni dát koš ani ze samostatného nájezdu. Střelba (19/64) a ztráty (25x).

Body: Novotná 17, Jirchářová K. a Mísařová 7, Jirchářová L. 6, Juricová 5, Zirmová 4, Dvořáková a Polachová 2

(14:17, 13:12, 16:23, 24:7)

Zápas, který jsme měli jednoznačně vyhrát! Kolaps v poslední čtvrtině, kdy jsme nechali soupeře v klidu doskakovat pod vlastním košem a proměňovat druhé až páté šance. A opět střelba (23/85)...

Body: Jirchářová L. 15, Juricová 11, Jirchářová K. a Mísařová 8, Čmejrková 7, Zirmová 6, Bendová a Novotná 2

Fauly: 22

TH: 18/12

Popis

Basket Pastelka MB - Basket Severočesko 55:59 (12:12, 15:13, 9:19, 19:15)

Vyrovnaný zápas, který v náš prospěch rozhodla povedená šňůra ve třetí čtvrtině, kdy se nám podařilo nepříznivý stav 29:35 otočit na 44:36 a konečně se nám podařilo příznivé skóre udržet až do konce zápasu.

Body: Jirchářová L. 23, Juricová 14, Jirchářová K. a Čmejrková 6, Bendová, Borešová, Mísařová, Novotná a Zirmová 2

Fauly: 18

TH: 10/4

celostátní ligaKadetky U17Basket ŘíčanyBasket Severočesko71:5209. 03. 2019 18.00
MístoSportovní hala Říčany
Popis

Basket Říčany - Basket Severočesko

71:52 (16:5, 17:14, 16:15, 22:18)

Z našeho pohledu špatný zápas, zcela bez doskoku, kdy jsme dovolili soupeři střelbu snad až z pátých šancí. Ani jinak dopadnout nemohl.

Body: Juricová 16, Zirmová 13, Čmejrková 9, Novotná 6, Borešová 4, Jirchářová K. a Mísařová 2

Fauly: 17

TH: 9/7

celostátní ligaKadetky U17USK Praha BBasket Severočesko68:5810. 03. 2019 14.00
Popis

USK Praha "B" - Basket Severočesko

68:58 (16:14, 18:11, 15:22, 19:11)

Zápas jak na houpačce: 1. čtvrtina a 5. minuta - 15:2, 10. minuta - 15:14, v poločase stav 34:25. Po třetí čtvrtině - 49:47, 4. čtvrtina a 4. minuta - sice 51:55, ale konec 68:58. Školácké chyby nás v závěru zápasu připravili o vítězství.

Body: Čmejrková 13, Jirchářová L. 12, Zirmová 10, Dvořáková a Mísařová 6, Juricová 5, Jirchářová K. a Novotná 3

Fauly: 21

TH: 13/6

Popis

46:69 (13:14, 8:17, 18:18, 7:20)

Pokračování výborných výkonů. Děvčata pochopila, že se zápasy vyhrávají hlavně v obraně. I přesto, že rozhodčí místy pustili tvrdou hru soupeře, a ve třetí čtvrtině se pískaly fauly prakticky jen na naší straně, nebylo o vítězi pochyb.

Body: Jirchářová L. 19, Čmejrková 15, Mísařová 14, Juricová 8, Bendová 4, Jirchářová K. 3, Borešovoa, Novotná a Zirmová 2, Polachová 0

39:48 (9:7, 10:12, 10:16, 10:13)

Další výhra, ale hra utrápená a tragicky nepřesná střelba za dva body. Na druhou stranu proměněno šest trojek... O udržení v lize U17 rozhodnou poslední zápasy doma 27.4. a 28.4.

Body: Jirchářová K. (2x3) a Zirmová 12 (2x3), Jirchářová L. 8, Juricová 7 (1x3), Mísařová 5 (1x3), Bendová a Novotná 2

Fauly: 15

TH: 7/4

2b.: 58/13

3b.: 19/6

nadregionální ligaKadetky U17TJ Slovan VarnsdorfBasket Slovanka B42:4408. 10. 2022 17.15
MístoSH Západní, Varnsdorf
Popis

42:44 (13:13, 9:12, 9:7, 11:12)

O víkendu jsme odehráli další dvě utkání letošní sezóny proti nám neznámým soupeřům, se kterými jsme neměli možnost se minulý ročník setkat. V sobotním zápase jsme hostili pražský tým Basket Slovanka B. Průběh celého utkání byl velmi vyrovnaný a oba týmy se vždy držely na dostřel toho druhého až do samého závěru, který přinesl drama. Soupeř se dostal patnáct vteřin do konce do vedení o jediný bod. Po našem následném útoku jsme měli po faulu soupeře, možnost tří trestných hodů. Bohužel, nepodařilo se nám ani jeden proměnit, následně přišel faul z naší strany, jedna proměněná šestka soupeře a nepovedený útok, kdy se nám už nepodařilo zakončit na koš. Zápas tedy skončil v náš neprospěch o dva body. Na úkor výsledku si ovšem holky zaslouží velkou pochvalu za odvedený výkon a nasazení. Děvčata nechaly na hřišti maximum a pro trenérský tým je toto největší odměnou, a zároveň i svým způsobem vítězství. Velmi rád bych vyzdvihl výkon Anežky Doležalové, která táhla po celou dobu tým na útočné polovině hřiště a dala polovinu bodů našeho týmu, když dosáhla mety 21 bodů.

Body: Doležalová 21, Bafiová 9, Stráníková 6, Palmeová, Strnadová, Zirmová 2

Popis

Do sobotního utkání jsme nastoupili s velkým odhodláním. První čtvrtina se nám povedla a tomu odpovídal i záhy poměrně slušný bodový náskok. Druhou čtvrtinu se ale soupeř zvednul a naše hra ztratila klid a rozvahu. Velký bodový náskok se podstatně zmenšil. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět s větším klidem, a když se podařil zahrát smluvený signál, byl z toho jednoduchý útok a body. Závěr zápasu už jsme pohlídali.

Body: Doležalová 20, Strnadová, Weberová, Venclová po 6, Bafiová, Palmeová a Stráníková po 4, Zirmová 3, Petráková 2

TH: 18/11 (61%)

přípravný zápasMužiBK ARMEX DěčínBBC Bayreuth76:8916. 09. 2023 17.30
Popis

kvalifikace o liguJuniorky U19TJ Slovan VarnsdorfBC Benešov28:8720. 05. 2023 16.00
MístoSH Benešov
Popis

Body: Doležalová 8, Palemová 6, Bafiová 4, Zirmová 4, Strnadová, Stráníková, Weberová po 2

TH 24/10 - 42%

nadregionální ligaStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBC Benešov79:3123. 03. 2024 14.45
Popis

Body: Šnek 17, Pípa 15, Turánský 11, Zirm 10, Svatek 10, Němec 3, Boháček 3, Kučera2, Breuer 2, Heteš 2, Martínek 2, Syrový 2

kvalifikace o liguJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBC Kolín72:9704. 06. 2016 12.15
nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBC Kolín47:12630. 10. 2016 10.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf – BC Kolín

47:126 (18:29, 8:34, 11:35, 10:28)

V neděli dopoledne vystřídal outsidera z Kostelce favorit soutěže - Kolín. Naši hráči, nabádáni k soustředěnému výkonu na obranné polovině a jednoduchému basketu na té útočné, dokázali se soupeřem držet krok pouze 8 minut. Poté se naše hra na obou koncích palubovky rozsypala jako domeček z karet. Hoši navázali na mizerný výkon ze soboty, dostali se do pozice Kostelce a naprosto zaslouženě dostali od Kolína nařezáno. Takový debakl je naprosto zbytečný. Asi si budeme muset zopakovat základy košíkové.

Body Slovan: Polák 17 (1x3), Berger 8, Petrla 6, Kabát 4, Vuong 3, Vlk 3, Lehroch 2, Schmohe 2, Strnad 2, Kala 0.

Fauly: 28-15, Šestky: 14/8-33/13, Trojky: 1-8

celostátní ligaMladší žákyně U14TJ Slovan VarnsdorfBC Kolín48:9218. 01. 2020 18.15
Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BC Kolín

48 : 92 (19:12, 5:8, 19:13, 11:10)

První zápas druhé poloviny soutěže, kdy se utkáme kromě Liberce a Jablonce se třemi dalšími soupeři, jsme popravdě očekávali s obavami o herní projev družstva. Dlouhá přestávka a průběžné výpadky zraněných hráček, kdy jsme díky tomu netrénovali v dostatečném počtu. Výkon sám o sobě, především v útočné fázi nebyl až tak špatný, ale sráží nás neproměňování jasných příležitostí v nájezdu na koš, když na rozdíl od soupeřů neproměníme až hrůzostrašný počet dvojtaktů. Kombinačně to již bylo o něco lepší, stejně tak procento trestných hodů. Co však musíme okamžitě zlepšit, je přístup v obraně. Rozhodně soupeři nemůžeme nechat vstřelit tolik bodů.

Body: Doležalová 21 (4/3), Bafiová 6, Valíčková 5 (3/1), Weberová 5 (1/1), Vondrušková 5 (4/1), Kabátová 4 (2/2), Palmeová 2 (2/0), Venclová 0, Kahounová 0, Svoboda 0, Zirmová 0, Vlčková 0, Jindrová 0

TH: 19/10 – 53%

F: 18

nadregionální ligaKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBC Kolín103:4504. 10. 2020 14.00
Popis

TJ Slovan Varnsdorf - BC Kolín

103 : 45  (25:16, 19:10, 32:9, 27:10)

K tomuto utkání jsem nastoupili proti soupeři, který ještě v této sezóně neměl odehraný ani jeden zápas. Kvůli výsledkům minulé sezóny jsme očekávali vyrovnané utkání, soupeř ale nepřijel v plné sestavě a tak se opakoval výsledek podobný sobotnímu utkání. Opět chci vyzvednout bojovnost všech hráčů po celou dobu utkání.

Body Slovan: Steško 28, Kolář 22 (2x3), Luh 11, Valenta 9 (1x3), Flemmer 8, Kučera 8, Zdražil 7 (1x3), Kozák 6, Svatek 2, Buben 1, Petříček 1, Brož 0.

Fauly: 22 : 29

TH: 33/11 33% : 21/8 38%

Trojky:  4 : 1

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: