Soutěž Kategorie Domácí Hosté Skóre Datum
nadregionální ligaJunioři U19BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf75:7818. 01. 2024 19.30
MístoSH Budyně nad Ohří
Popis

Body: Ziesemann 17 (1x3), Jindra 15 (1x3), Buben 13 (2x3), Pípa 10 (2x3), Veroněk J. 10 (1x3), Kozák 8, Bulejko 3, Svatek 2

TH: 28/13 46%

oblastní přeborMladší minižáci U12BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf55:4703. 02. 2024 11.15
MístoSluneta 2 - hlavní kurt
Popis

BA 2006 Roudnice n.L. – TJ Slovan Varnsdorf

55 : 47  (27:100:2011:817:9)

Narozdíl od domácího zápasu jsme s Roudnicí až na úvodní čtvrtinu drželi krok víc než statečně. Zejména druhá čtvrtina, kterou jsme vyhráli 20:0, byla ukázkově bojovná. Přesto Roudničtí proházením několika opor do druhého poločasu ve svých pětkách dokázali nakonec náš tým přetlačit a zvítězili.

Body: Borecký 15, Stejskal 8, Dohnal a Švarc 6, Kalina 4, Dzurko a Mach 3, Boháč 2.

MístoMondi Arena, Roudnice n. L.
Popis

Body: Ziesemann 22 (2x3), Buben 12, Jindra 5, Svatek 5, Bulejko 4, Veroněk J. 3, Kozák 2, Veroněk D. 2, Randýsek 1

kvalifikace o liguKadeti U17BA 2006 Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf26. 05. 2024 10.00
nadregionální soutěžKadeti U17BA 2006 Roudnice n.L. BTJ Slovan Varnsdorf49:10016. 12. 2017 17.30
Místohala BK Real, Roudnice n.L.
Popis

BA 2006 Roudnice nad Labem vs. TJ Slovan Varnsdorf

49:100  (7:25) 15:24 (9:21) 18:30

K poslednímu utkání v roce 2017 zajížděl  náš tým s mírnou obavou do Roudnice nad Labem. Čekala nás cesta se zimní nástrahou, ale hlavně tým, který doposud okusil jen tři prohry. Cesta tam byla bez závad, a tak snad i předurčila vývoj zápasu, do kterého jsme vstoupili odvážně, a hned v prvním hracím období jsme si udělali osmnáctibodový náskok. V druhé čtvrtině jsme však záhadně na několik minut vypustili nasazení a soupeř nás začal trestat. Což se projevilo ve snížení našeho náskoku. Do hry se musel vrátit Pepa Nechanický, který zahrál velmi povedené utkání po všech stránkách, a když se k němu přidal nejlepší střelec první části hry D. Pondělíček, byl výsledek po 20 minutách 22:49. Do druhé části utkání se rozehrál a střelecky prosadil Tonda Jeřábek, který střelecky vystřídal Dominika Pondělíčka, a stal se nejlepším střelcem utkání s 31 body. Utkání se hrálo pod taktovkou našich kluků v pohodě a je jen škoda diskvalifikační osobní chyby Davida Strnada ve 31 minutě utkání. Do zápasu se zapojila celá hráčská lavička a doplnila bodové plusové skóre a osmou výhru v soutěži U17.

Body Slovan: T. Jeřábek - 31 (4x3), D. Pondělíček - 29, J. Nechanický - 15 (1x3), D. Strnad - 12,  D. Maščuch - 5, T. Petrla - 4 (1x3), O. Sembdner a J. Berger po 2

TH: 7/3

Fauly Slovan: 13

Popis

70:98      (17:28)16:25(16:25)21:20

V sobotním utkání byl kladen důraz na trpělivou hru a překonání tlaku domácích hráčů. Základní pětice hráčů ve složení Maščuch, Berger, Nechanický, Jeřábek a Strnad plnila úkoly nadmíru dobře a výsledek první hrací části tak byl 17:28. V dalším průběhu jsme mohli přistoupit ke střídání hráčů z lavičky, a tím i pošetřit síly hráčů na další utkání. Je s potěšením hodnotit nejen přístup hráčů k utkání, ale hlavně i všech jednotlivců k celému týmu a celkové hře. A že nepadla další stovka? Časomíra běžela i v době, kdy neměla, ale to nám vůbec nevadí a na dobré náladě nám neubírá. Další výhra ve finálové skupině NRS U17 je na našem kontě a kluci si zaslouží pochvalu. Následující těžké a důležité utkání nás čekalo 15.4.2018 v Mostě.

Body Slovan: Pondělíček 23, Strnad 20, Petrla T. 19 (3x3), Jeřábek 16 (1x3), Nechanický 9, Sembdner 7, Maščuch 4

TH: 23/14

Fauly: 20/22

nadregionální ligaKadeti U17BA 2006 Roudnice n.L. BTJ Slovan Varnsdorf71:6719. 10. 2019 16.00
Popis

BA 2006´Roudnice n. L. B - TJ Slovan Varnsdorf 71:67

V sobotu byl zápas ne úplně dobrý, ale ani ne příšerný. V 1. a 3. čtvrtině to pokulhávalo. Naopak v 2. a 4. to vypadalo dobře. Důvod prohry ani pořádně nevím, ale když zamakáme a budeme si dávat pozor na chyby, tak určitě příště vyhrajeme. A to je vše a teď neděle.

Za U17 Petr Brož

Místotěl. SOŠ a SOU, Roudnice n.L.
Popis

Utkání do kterého jsme šli s jasným cílem, udělat si dostatečný náskok, aby si mohli zahrát všichni hráči na soupisce. To se povedlo a my si tak mohli vyzkoušet růzé varianty naší hry.

Body: Zisemann 30, Pípa 8, Kosejk, Šťáhlavský, Veroněk a Jindra 6, Černý, Bulejko a Karman 4, Randýsek a Svatek 2, Mejsnar 0.

TH: 11/4 36%

Popis

Do toho utkání jsme šli s tím, že soupeři vrátíme domácí porážku z minulého pátku. Na soupeřovu zónovou obranu, která nám dělala doma problémy, jsme se snažili za týden připavit a myslím si, že se nám to v dostatečné míře i povedlo. Utkání bylo tentokrát vyrovnáné a jak to dopadne, jsme měli plně ve svých rukou my, protože po začátku poslední čtvrtiny jsme vyhrávali rozdílem 16 bodů. To co se stalo potom, je jen težko vysvětlitelné. Posledních 6 minut utkání jsme bohužel prohráli jasně 6:28 a soupeř rozdíl otočil ve svůj prospěch. Nevím zda si hráči mysleli, že už je o výsledku rozhodnuto a polevili v obraně i v útoku, nebo se soupeř jen pořádně hecnul, ale takovéto koncovky zápasu se nám nemohou stávat. Nyní nezbýva než se z toho ponaučit do dalších, důležitějších zápasů.

Body: Ziesemann 39 (3x3), Kosejk 14, Randýsek 11, Bulejko 7, Mejsnar 5, Šťáhlavský 3, Karman 2, Jindra a Pípa 0.

TH: 20/8 40%

kvalifikace o liguJunioři U19BA Grizzlies PlzeňTJ Slovan Varnsdorf19. 05. 2024 09.00
MístoSH Plzeň
Severočeská ligaMužiBA LounyTJ Slovan Varnsdorf75:6330. 11. 2018 19.30
Místotěl. ZŠ Přemyslovců
Popis

BA Louny vs. TJ Slovan Varnsdorf

75:63 (23:24, 25:12, 18:5, 9:22)

První desetiminutovku jsme v Lounech dokázali o bod vyhrát. Hosté posilněni o dva podkošové hráče ale drželi krok. Ve druhé části přišel z naší strany bodový výpadek a soupeř nám do poločasu odskočil. Ve třetí čtvrtině jsme nedokázali s klidem zakončit. Soupeř nám místy odskočil až na 25 bodů.
V posledním dějství jsme ještě dokázali zvednout hlavu, ale na méně než 12 bodový rozdíl už jsme se nepřiblížili.

Body Slovan: Lehroch 18 (3x3), Beran 17 (2x3), Zamrzla 10, Schilling 8 (2x3), Sucharda 4, Vakulenko 4, Šišulák 2, Janoušek 0

TH: 16/11 (69 %) : 15/11 (73 %), Trojky 4:7, Fauly 15:21

přípravný turnajStarší minižákyně U13BA LounyTJ Slovan Varnsdorf24:6905. 09. 2021 10.00
MístoHala 6. ZŠ, Litoměřice
Popis

Děvčata se nezalekla, od začátku bojovala a dařila se střelba z rychlých protiútoků.

přípravný turnajStarší minižákyně U13BA LounyVálečnice Děčín18:5211. 06. 2022 13.30
MístoSH Západní, Varnsdorf
Severočeská ligaMuži ABA LounyTJ Slovan Varnsdorf77:7909. 02. 2024 20.00
Popis

Body: Maščuch 25 (5x3), Schilling 20 (4x3), Janoušek 14 (2x3), Strnad 8 (2x3), Buben P. 5, Lehroch V. 4, Lehroch E. 2, Ziesemann 1

Severočeská ligaMuži ABA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf A110:5006. 01. 2017 19.45
Místotělocvična OU a PrŠ
Popis

BA Lynx Liberec vs. TJ Slovan Varnsdorf A

110:50 (35:11, 23:13, 25:9, 27:17)

Na půdu favorita jsme vinnou několika zranění jeli se čtyřmi hráči U19. Soupeř v dosavadním průběhu soutěže ještě neprohrál. Původní prvoligový tým Kondoři Liberec se po neshodách ve vedení přejmenoval na LYNX a přišel tak o právo nastupovat v první lize, chce si tento tým vyhrát svou soutěž zpět. Rozdíl byl patrný téměř ve všech herních činnostech. Soupeř byl ve všech čtvrtinách jasně lepším týmem.

Body Slovan: Lehroch 11 (1x3), Vašut 10 (2x3), Šišulák 9 (1x3), Lukeš 7, Doležal T. 5 (1x3), Schilling 3, Beran 2, Relich 1, Zamrzla 0, Pasovský 0

Fauly: 13:13, Šestky: 11/9 (82 %) : 8/5 (63 %), Trojky 11:5

oblastní soutěžNejmladší mini U11BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf A40:2513. 10. 2018 12.00
MístoZŠ Edisonova Varnsdorf
Popis

BA LYNX Liberec  vs. TJ Slovan Varnsdorf

40     :       25

Přestože výsledek vypadá jednoznačně pro Liberec, utekla nám pouze druhá čtvrtina, kterou jsme prohráli 2:20. Ostatní části hry byly vyrovnané, první část jsme dokonce vyhráli 6:0. Bojovně se do hry zapojila děvčata a nejmladší kluci, celkem 6 ročníu 2010. V obou zápasech zaujal nováček Vejvančický.

Body: Keslerová 6, Jindrová 6, Vejvančický 5, Laštůvková 4, Koutecká 2, Pípa 2

TH  8/1

oblastní soutěžStarší minižáci U13BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf76:4827. 10. 2018 10.00
Popis

BA LYNX Liberec - TJ Slovan Varnsdorf

76 : 48  (23:12, 39:29, 51:42)

Body: Svatek 9, Kalivoda 8, Buben a Kalvach po 7, Jindra a Ziesemann po 6, Jelenciak a Vejvančický po 2, Šťáhlavský 1.

Fauly: 18 : 12

Trojky: 0 : 0

Šestky: 12/4 : 25/10

K tomuto důležitému zápasu jsme odcestovali bez šesti hráčů. Soupeř měl opět výškovou převahu, ale byl také jistější v přechodu do útoku, kde méně chyboval. Naši hráči nezachytili vstup do utkání, postupně ale hru vyrovnali a další dvě čtvrtiny skončili našimi výhrami. Nadějný výsledek jsme ovšem pokazili v poslední části utkání.

Popis

70 : 50  (18:8, 34:17, 55:33)

Body: Jindra 14, Buben a Kalvach po 8, Kalivoda 7, Svatek 4, Ziesemann, Jelenciak, Bulejko a Vejvančický po 2, Šťáhlavský 1.

Fauly: 10 : 12

Šestky: 16/6 : 8/2

Ve druhém zápase jsme podali zlepšený výkon, hráči bojovali a nevypustili žádnou čtvrtinu a na rozdíl od prvního zápasu jsme i poslední část hry vyhráli (15:17). Za výkon v tomto zápase si zaslouží hráči pochvalu.

starší minižáci U13Starší minižáci U13BA Lynx LiberecTJ Slovan Varnsdorf19. 01. 2019 09.30