TýmyBK Horejsek Děčín : TJ Slovan Varnsdorf
MístoARMEX Sportcentrum, Děčín

Popis

TJ Slovan Varnsdorf „A“ vs. BK Horejsek Děčín

84:49 (20:18, 19:9, 21:16, 24:6)

V neděli jsme přijeli do Děčína s nadějí na slušný výsledek. Domácí Děčín nastoupil posílený o dva pivoty Musela a Smetáka a také o bývalého hráče nejvyšší soutěže Pracha. První čtvrtina dávala tušit vyrovnaný zápas. Vedení se překlápělo ze strany na stranu. Třemi povedenými trojokovými pokusy jsme konkurovali dobře střílejícím Válečníkům. Pak jsme se zalekli střeleckých pokusů a především jsme přestali pamatovat na útočný doskok. Zatímco děčínští zlepšili svou hru především v útoku, my jsme nedali několik vyložených šancí. Druhá čtvrtina tak skončila o 10 bodů. Ve třetím období jsme soupeře dokázali stáhnou na 5 bodů. Obrat byl však nad naše síly. V posledním období pak dostali příležitost především mladší hráči. Děčín toho využil a nadělil nám ještě pět trojkových pokusů téměř v řadě. V posledním utkání tohoto roku chyběly především body zkušeného Bubna, kterého si domácí po pátečním excelentním výkonu přeci jen lépe hlídali.

Body Slovan: Lehroch 13 (1x3), Schilling 10 (2x3), Šišulák 8, Pasovský 7, Doležal T. 5 (1x3), Vakulenko 3, Houngbedji 3

TH: 27/15(56%) : 16:9 (56%), Trojky: 10–4, Fauly: 18–18

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: