BA 2006 Roudnice n.L. : TJ Slovan Varnsdorf

TýmyBA 2006 Roudnice n.L. : TJ Slovan Varnsdorf
Místohala BK Real, Roudnice n.L.

Popis

BA 2006 Roudnice n. L. vs. TJ Slovan Varnsdorf

71:81 (18:27, 21:21, 18:23, 14:10)

Po domácí výhře nad BK Real Roudnice nad Labem z minulého týdne, jsme tento pátek zajížděli na palubovku městského rivala BA 2006 Roudnice nad Labem. Soupeř měl zatím v naší skupině nejhoší výsledky. Čekali jsme proto utkání, ve kterém dostanou příležitost všichni hráči (také díky dočasnému zranění s námi neodjel Schilling a díky vytížení Šišulák - oba zkušení matadoři). V prvních minutách se nám příliš nedařilo proměňovat jisté šance. Zlepšením v úspěšnosti střelby se nám do konce první desetiminutovky podařilo získat devítibodový rozdíl. To už jsme zapojovali rovnoměrně i hráče z lavičky. Nedařilo se nám ale získat výraznější bodový rozdíl. Ke konci druhé čtvrtiny se dokonce soupeř, tažený zkušeným Veselým a mladým Krištofem, přiblížil na rozdíl šesti bodů. Vždy jsme ale dokázali odskočit zpět a rozdíl ve skóre držet okolo dvouciferného vedení. V pětatřicáté minutě jsme vedení navýšili na 22 bodů. Pohodlně jsme prostřídali a věřili v klidný konec utkání. Soupeř se ale nemínil vzdát a naši lavičku za minutu a půl počastoval dvanácti body. Tři minuty před koncem tak byl rozdíl opět jen na deseti bodech. Vrátili jsme na palubovku více zkušeností a závěr utkání si už pohlídali.

81 bodů na palubovce ssoupeře není špatný útočný výsledek. Zapracovat musíme na zlepšení obrany a odstraňení zbrklosti v zakončení na útočné polovině.

Body Slovan: Lehroch V. 30 (4x3), Pasovský 20, Novák 9 (3x3), Beran 6 (1x3), Lehroch E. 5 (1x3), Doležal 4, Relich 3, Janoušek 2, Vašut 2, Polák a Kozák 0.

TH – 21/15 (71 %) : 22/12 (55 %), Fauly 17 : 19, Trojky 0 : 9

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: