MístoSH Západní, Varnsdorf

Popis

TJ Slovan Varnsdorf vs. BA Louny

91:83 (22:26, 22:24, 23:24, 24:9)

Po téměř dvou měsících jsme sehráli mistrovské utkání na domácí palubovce. Soupeř přijel s nám dobře známými starými oporami. Věděli jsme, že je nebezpečný hlavně z perimetru. Utkání jsme začali aktivně a brzy se dostali do vedení, na dlouhou dobu naposled. Lounští ve druhé půli první čtvrtiny spustili svou trojkovou smršť. Bohužel pro nás trefovali i nemožné a dobře bráněné střely. Ve druhé čtvrtině byl rozdíl i 15 bodů v náš neprospěch. Dokázali jsme se vždy několika povedenými úseky vrátit na rozdíl dvou boudů, ale soupeř vždy přidal trojku či dvě a opět odskočil. Poslední čtvrtina už byla ale naše. Střelcům z Basket Academy zvlhnul střelecký prach a my se dokázali semknout. Nakonec tak bereme dva body do tabulky.

Rozhodně jsme se ale přizpůsobili tempu hry soupeře, což nám příliš nesvědčí. Tím jsme si utkání zbytečně komplikovali. Naštěstí střelecky explodoval Lehroch, který vsítil nevídaných 49 bodů, k tomu přidal ještě 13 doskočených míčů a tak dosáhl na double-double.

Body Slovan: Lehroch V. 49 (3x3), Pasovský 18 (1x3), Novák 10 (2x3), Beran 6, Janoušek 4, Relich 4, Schilling 0, Strnad 0, Lehroch E. 0. Kozák, Polák a Vašut do utkání tentokrát nezasáhli.

BA Louny: Jakeš 33 (6x3), Hnátek 12 (2x3), Moravec 12, Vacek 11, ...

TH – 20/13 (65 %) : 27/17 (63 %), Fauly 23 : 18, Trojky 6 : 11

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: