MístoSportovní hala Český Brod

Popis

BK Český Brod vs. TJ Slovan Varnsdorf

94:89 (15:20, 31:34, 54:53, 79:79, 94:89)

K sobotnímu utkání jsme zavítali na půdu Českého Brodu, který jsme v domácím prostředí zvládli na podzim porazit. Proto jsme šli do zápasu s jasným cílem, vítězství. První poločas jsme byli jasně lepším týmem, a kdybychom nenasbírali hodně zbytečných ztrát a dávali jasné šance z podkoše, mohl být náš náskok mnohem větší. Do druhé půle domácím nastoupil nový hráč Lorenz, který nám od začátku dával zabrat. I díky němu domácí hráči dokázali utkání vyrovnat a dostat až do prodloužení, ve kterém už dokázali utkání dovést do vítězného konce. Našim hráčům se nedá upřít veliká bojovnost po celý zápas, ale bohužel to tentokrát nestačilo. Pochvalu si tentokrát zaslouží Steško, který nás v druhé půli držel jeho neomylnými nájezdy.

Body Slovan: Steško 27 (2x3), Kučera 16, Ježek 14 (1x3), Kolář 14 (2x3), Zdražil 8, Kozák 4, Valenta 3, Luh 3 (1x3), Brož 0, Kočí, Všetečka a Petříček nenastoupili.

TH - 20/12 (60 %) : 4/3 (75 %), Trojky 2 : 6, Fauly – 12 : 20