TJ Slovan Varnsdorf U17 - BK Kladno U17
53:99 (16:23, 19:31, 9:20, 9:25)

Body Slovan: Strnad 19, Kodytek 11, Novák 7, Polák 6, Kim 4, Henoch, Vladař, Kabát po 2, Lehroch 0, Kocek 0

Fauly: 19-25, Šestky: !!!14/36(39%)!!! - 10/24(41%), Trojky: 0-2

Borci Slovanu z kategorie U17 hostili své vrstevníky z BK Kladno U17 "B". V zápase, ve kterém šlo hlavně o to, aby naši kluci sbírali zkušenosti a zahráli si všichni, jsme si vedli do 25 minuty (27:35) obstojně a drželi jsme se starším a fyzicky lépe vybaveným soupeřem krok. Následující minuty se již odehrávaly v režii Kladenských a hlavně naší nekoncentrovaností jsme pustili soupeře do 19-ti bodového poločasového vedení. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme udržet, popřípadě trochu zkorigovat výsledek, leč nepovedlo se. Hráči Kladna se šňůrou 12-ti bodů dostali do více jak třicetibodového náskoku, a tak dostali příležitost hráči z širší rotace. Našim hráčům se nedá upřít bojovnost a snaha, za kterou byli odměněni potleskem, ale zatím chybí zkušenosti a herní dovednosti. Také chyběl větší bodový přínos našich stabilních opor Nováka s Polákem, kteří se buď schovávali, a když už byli vidět, tak jim pod košem nepřálo štěstí. Je třeba pochválit Davida Strnada, který se začal konečne soustředit jen na hru a ne na výroky rozhodčích a všech ostatních na hřišti, a doručil do soupeřova koše 19 bodů. Staral se o rozruch pod soupeřovým košem několika útočným doskoky, horší už to bylo se střelbou jeho trestných hodů, jejichž úspěšnost byla tristní: 5-17(29%)!

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: