TýmyTJ Slovan Varnsdorf : Sokol Kutná Hora
MístoSH Západní, Varnsdorf

Popis

TJ Slovan Varnsdorf – Sokol Kutná Hora

91:53 (25:19/27:15/18:11/21:8)

První zápas v nové sezoně s novým soupeřem se od začátku nevyvíjel dle našich představ. Od začátku jsme soupeře, který byl fyzicky lépe vybavený než my, dotahovali. Ale pouze do trojky Šimona Ježka, který snížil na 11:14. Tato střela dala impuls k zahájení ofenzívy a od tohoto momentu se karta obrátila a my jsme na hřišti byli viditelně lepší. Během dvou následujících minut jsme skóre otočili a jali se vedení. Postupně jsme se soupeři bodově vzdalovali a od třetí čtvrtiny již dostali příležitosti na hřišti všichni hráči včetně borců z U17, kteří u nás sbírají zkušenosti. Samozřejmě, že i my jsme si vybírali slabší chvilky, kdy se kombinovalo až moc, ale vše se nám při time-outech dařilo eliminovat až na tristní provedení trestných hodů, kde jsme měli úspěšnost pouze 25%.. Jinak vcelku hezký, líbivý a hlavně týmový výkon celého družstva sledovalo cca 40 diváků.

Body: Jakub Vašut- 27, Radek Pasovský – 25, Šimon Ježek – 19 (4x3), Ondra Lukeš – 12, Tomáš Zadina – 6 a Ota Kodytek 2