Slavoj BK Litoměřice : TJ Slovan Varnsdorf

TýmySlavoj BK Litoměřice : TJ Slovan Varnsdorf
MístoHala 6. ZŠ, Litoměřice

Popis

Slavoj Litoměřice B vs. TJ Slovan Varnsdorf „A“

75:56 (16:18, 22:10, 25:11, 12:17)

Do Litoměřic jsme jeli již tradičně bez pivotmanů. První čtvrtinu jsme překvapivě, ne však nezaslouženě, vyhráli o dva body. Poté našli hráči Slavoje recept jak na to a po našich střeleckých nezdarech pěti rychlými protiútoky otočili skóre ve svůj prospěch. Třetí čtvrtina nám příliš nevyšla. Rozdíl ve skóre byl tak již 24 bodů. Změnou obrany a zlepšeným útočným snažením se nám podařilo poslední období vyhrát o pět bodů a tím stanovit konečný rozdíl na 19 b. Pozitivní bylo udržení Litoměřického střelce Bambase na 14 bodech. Na tom nese velký díl především dobře bránící duo Sucharda a Vakulenko. Obrana byla v našem podání konečně týmovou prací a tak si odvážíme z palubovky čtvrtého celku přiměřenou prohru. Mrzet nás mohou neproměněné trestné hody a několik zahozených podkošových šancí. Výsledek mohl být o to lepší.

Body Slovan: Buben 15, Lehroch 11, Vakulenko 9 (1x3), Sucharda 8, Šišulák 5 (1x3), Doležal T. 5 (1x3), Schilling 2, Činka 1

TH: 32/13(41%) : 20/7(35%), Trojky: 4–3, Fauly: 21–27

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: