Sluneta USK Ústí n.L. : TJ Slovan Varnsdorf

TýmySluneta USK Ústí n.L. : TJ Slovan Varnsdorf
Místohala UJEP, Ústí nad Labem

Popis

USK Sluneta Ústí nad Labem vs. TJ Slovan Varnsdorf „A“

82:63 (24:14, 22:16, 16:15, 20:18)

Na Slunetu jsme zajížděli bez absentujícího Šišuláka prakticky ve stejném složení jako předchozí den. Po úvodních problémech technického rázu, kdy nám byla poskytnuta šatna až 15 minut před plánovaným začátkem utkání a hráči se tak museli převléci na chodbě, jsme vstoupili do utkání. První poločas se nám vůbec nevydaříl. Pokulhávala obrana perimetru. Skvělé okamžiky poskvrnil vždy minutový výpadek, během kterého nám soupeř odskočil. Druhý poločas už nesl známky vyrovnaného utkání. V konečném zúčtování prohráváme navlas stejným rozdílem jako o den dříve. Pozitivní je bilance trestných hodů, kterou jsme měli nejvyšší v dosavadním průběhu sezony. Zbývá jen doufat, že nám oněch 68 % vydrží až do konce sezóny.

Body Slovan: Buben 17 (1x3), Lehroch 13 (1x3), Činka 8, Doležal T. 7 (1x3), Schilling 6 (1x3), Vakulenko 4, Houngbedji 4, Sucharda 3, Zamrzla 1

TH: 33/20(61%) : 34/23(68%), Trojky: 10–4, Fauly: 26–29

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: