Skóre56:50
Datum22. 10. 2022 12.15
MístoSH Západní, Varnsdorf

Popis

O víkendu jsme odehráli další dvě utkání, tentokrát v obou případech na domácí palubovce. V sobotu jsme hostili tým z Berouna, který byl určitě před utkáním dle dosavadních výsledků favoritem. Od rozskoku však skóre hovořilo jinak. Náš tým se hned od začátku dostal do vedení, které se nám postupně dařilo pomalinku navyšovat. Do druhého poločasu jsme šli s náskokem deseti bodů za stavu 31:21. Před zahájením třetí čtvrtiny jsme si řekli, že budeme pokračovat v tempu z prvního poločasu a v zápase nedovolíme žádnou dramatickou koncovku. Jak už to u nás bývá, koncovka drama musela přinést. Soupeř začal hrát rychle dopředu a nám se rychlé protiútoky ze začátku nedařilo zachycovat, což přineslo stažení náskoku až na 3 body. Naše děvčata však koncovku zvládly a ze sobotního utkání jsme, možná i nečekaně, vzešli jako vítězný tým. Pochvalu zaslouží celý tým za předvedený výkon, nasazení, bojovnost a koncentraci od prvních vteřin utkání až po samotný závěr.

Za celý víkend bychom chtěli mockrát poděkovat všem fanouškům, kteří si na nás našli čas, ať už návštěvou samotného utkání v hale a nebo sledováním našeho týmu skrze platformu YouTube. Moc si Vaší podpory vážíme. Děkujeme!

Body: Doležalová 25, Bafiová 13, Zirmová 12, Strnadová 4, Palmeová 2

Partneři ... oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf finančně podporuje město Varnsdorf a tito další partneři: