festival_u12_web_poutak_uzky

Týmy Festivalu U12 dívky

HB Basket Praha

hb_basket_logo

Tým vznikl během covidové pauzy. V té době původní hráčky činnost ukončily a naopak k nám našly cestu nové. Až po covidu jsme začaly s basketbalem a víme, že máme ještě co dohánět. Letošní sezóna a věčné karantény nám moc nepomohly. Nicméně tým se dal dohromady, panuje v něm dobrá nálada a postupně se krok po kroku zlepšujeme. Festival využíváme jako další šanci si zahrát, neboť herní zkušenosti nám stále chybí.

hb_basket

Válečnice Děčín

valecnice_decin_logo

Válečnice U12 obsadily v letošním ročníku mladších minižákyň druhé místo za Litoměřicemi a vybojovaly si účast na Festivalu. Jelikož jsme se celý rok potkávali se třemi stejnými družstvy, těšíme se na konfrontaci s jinými týmy z jiných regionů. Tým je téměř z poloviny tvořen mladšími holkami ročníku 2011, nicméně i tak nedáme kůži lacino a budeme v každém zápase bojovat o co nejlepší výsledek. Válečnice Děčín se už nemůžou dočkat až vyběhnou v pátek do prvního zápasu a věříme, že nás do nedalekého Varnsdorfu dorazí podpořit naši fanoušci.

valecnice_decin

BK Klatovy

bk_klatovy_logo

Klub BK Klatovy pochází z města s dlouholetou basketbalovou tradicí, kde se každoročně pořádají akce jako velikonoční turnaj Easter Cup Klatovy, Mistrovství ČR veteránů a celkem pravidelně i mezinárodní akce, naposledy Mistrovství Evropy do 20 let v roce 2019. Klub po složité situaci na Festival vysílá tým, aby porovnal síly s novými týmy z jiných krajů.

Družstvo BK Klatovy je tvořeno půlkou hráček roč. nar. 2010, tak i mladších. Část hráček nastupuje v této sezóně poprvé a získává tak velice cenné zkušenosti. Tým má zároveň své tahouny z řad zkušenějších hráček, které pravidelně nastupují za starší kategorie U13. Na turnaji ve Varnsdorfu má ambice zabojovat o medaile.

bk_klatovy

Sokol Nusle

sokol_nusle_logo

TJ Sokol Nusle Praha je basketbalový klub s dlouholetou tradicí, která sahá do minulého století. Pamětníci budou ještě znát klub pod názvem "ORBIS". Nusle reprezentují výhradně ženská družstva. Ženy hrající I. ligu (letos 2. místo); U19 hrají DL; U17 také DL a dále žákovská družstva: U13 které skončily na 5. místě PP a U12, ty si přijely do Varnsdorfu poměřit síly i s dalšími týmy. Naše družstvo U12 je složené z ročníků 2010 a 2011. Trénujeme 2x – 3x v týdnu, některé hráčky teprve začínají, ale všechny máme rády basket a proto jsme tady.

sokol_nusle

Generální partner:

ČEPS a.s.

 

Hlavní partner:

PEAK

 

Partneři:

Basketking.cz

 

Crysta Bohemia

 

Město Varnsdorf

 

Ústecký kraj

 

TJ Slovan Varnsdorf

 

TOS Varnsdorf

 

Regia a.s.

 

Sauneo

 

VS-Trading s.r.o.

 

MetalOka s.r.o.

 

Mikov

 

mdopravaexpres Michal Činka

 

VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf

 

Pizzeria Kritiano

 

Bar Titanic