Přehled zápasů týmů

20.9.15 12:24 | M.Bubílek | 94262x
zobrazit filtr Filtr
Záznamů na stránku
vzestupně
Soutěž
sestupně
vzestupně
Kategorie
sestupně
vzestupně
Domácí
sestupně
vzestupně
Hosté
sestupně
Výsledekvzestupně
Datum
sestupně
Místo
kvalifikace o liguStarší žáci U15Královští SokoliTJ Slovan Varnsdorf27.5.18
13:00
hala BA Sparta
kvalifikace o liguStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfTJ AŠ Mladá Boleslav27.5.18
9:00
hala BA Sparta
kvalifikace o liguJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBC Vysočina26.5.18
15:00
SH Pelhřimov
kvalifikace o liguStarší žáci U15TJ Slovan VarnsdorfBasket Poděbrady26.5.18
13:00
hala BA Sparta
kvalifikace o liguJunioři U19BBK BrnoTJ Slovan Varnsdorf26.5.18
12:00
SH Pelhřimov
kvalifikace o liguStarší žáci U15BA SpartaTJ Slovan Varnsdorf26.5.18
9:00
hala BA Sparta
Severočeská ligaMužiUSK Slavia LiberecTJ Slovan Varnsdorf68:6027.4.18
19:30
sportovní hala USK, LiberecKomentář
nadregionální soutěžJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBK Kunratice DDM P1079:4322.4.18
10:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžKadeti U17BK Kondoři Liberec BTJ Slovan Varnsdorf93:6921.4.18
10:00
Sportovní hala Kort, LiberecKomentář
nadregionální soutěžJunioři U19BK TepliceTJ Slovan Varnsdorf66:6020.4.18
18:15
Sokol. Na Letné, TepliceKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfSokol Vyšehrad78:6415.4.18
15:40
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžKadeti U17BK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf52:8015.4.18
11:00
Sportovní hala 2, MostKomentář
nadregionální soutěžKadeti U17BA 2006´ Roudnice n.L. BTJ Slovan Varnsdorf70:9814.4.18
17:00
hala BK Real, Roudnice n.L.Komentář
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfTJ AŠ Mladá Boleslav47:8113.4.18
18:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14BA 2006´ Roudnice n.L.TJ Slovan Varnsdorf55:598.4.18
16:00
hala BK Real, Roudnice n.L.Komentář
nadregionální soutěžJunioři U19TJ Slovan VarnsdorfBK Teplice97:848.4.18
13:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBK Baník Most92:607.4.18
17:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
OP severní ČechyNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Litoměřice26:607.4.18
13:00
Kalich aréna, LitoměřiceKomentář
OP severní ČechyNejmladší mini U11BK Sluneta Ústí n.L. TJ Slovan Varnsdorf42:307.4.18
11:00
Kalich aréna, LitoměřiceKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14Sokol VyšehradTJ Slovan Varnsdorf78:487.4.18
9:30
sokolovna Vyšehrad, Praha 2Komentář
nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBA 2006´ Roudnice n.L. 104:616.4.18
19:30
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBK Baník Most73:5524.3.18
17:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14Slavoj BK LitoměřiceTJ Slovan Varnsdorf61:3324.3.18
9:00
Hala 6. ZŠ, LitoměřiceKomentář
Severočeská ligaMužiBK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf93:7023.3.18
19:30
Sportovní hala 2, MostKomentář
nadregionální soutěžJunioři U19BK Kunratice DDM P10TJ Slovan Varnsdorf71:8918.3.18
14:00
ZŠ Plamínková, Praha 4Komentář
nadregionální soutěžStarší žákyně U15TJ Slovan VarnsdorfBK Prosek109:3418.3.18
12:15
SH Západní, VarnsdorfKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14TJ Slovan VarnsdorfBK Sluneta Ústí n.L.45:8218.3.18
10:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfUSK Slavia Liberec85:8117.3.18
18:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
nadregionální soutěžStarší žákyně U15TJ Slovan VarnsdorfBasket Poděbrady74:6017.3.18
15:45
SH Západní, VarnsdorfKomentář
OP severní ČechyNejmladší mini U11BK Horejsek Děčín BTJ Slovan Varnsdorf33:4217.3.18
13:00
těl. Národní, VarnsdorfKomentář
OP severní ČechyNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfLoko Liberec I50:3417.3.18
9:00
těl. Národní, VarnsdorfKomentář
Severočeská ligaMužiTJ Slovan VarnsdorfBK Levharti Chomutov63:7310.3.18
17:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
žákovská ligaMladší žáci U14BK KladnoTJ Slovan Varnsdorf133:5010.3.18
13:00
Hala 5. ZŠ, KladnoKomentář
nadregionální soutěžKadeti U17TJ Slovan VarnsdorfBK Kondoři Liberec B103:709.3.18
20:00
SH Západní, VarnsdorfKomentář
OP severní ČechyNejmladší mini U11TJ Slovan VarnsdorfBK Horejsek Děčín B27:254.3.18
13:00
ARMEX Sportcentrum, DěčínKomentář
nadregionální soutěžStarší žákyně U15TJ Lokomotiva TrutnovTJ Slovan Varnsdorf63:504.3.18
11:45
3. ZŠ, TrutnovKomentář
OP severní ČechyNejmladší mini U11BK Horejsek Děčín CTJ Slovan Varnsdorf34:314.3.18
11:00
ARMEX Sportcentrum, DěčínKomentář
Severočeská ligaMužiBK Baník MostTJ Slovan Varnsdorf92:572.3.18
19:30
Sportovní hala 2, MostKomentář
OP severní ČechyMladší minižákyně U12BK Levhartky ChomutovTJ Slovan Varnsdorf72:4325.2.18
15:00
Městská sportovní hala, ChomutovKomentář
OP severní ČechyMladší minižákyně U12BK Levhartky ChomutovTJ Slovan Varnsdorf48:2025.2.18
13:00
Městská sportovní hala, ChomutovKomentář

Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (celkem záznamů: 462)

Partneři

 

SI       

Sauneo                           

 

 

              

 

                   

 

      

www.parnicistic.cz cinkaHoloubek Protect

 

TJ Slovan Varnsdorf Basket, webmaster: info@bubileg.cz

©2012-2018 | Vytvořil bubileg v4.11L | Licence | Nejlepší v Mozilla Firefox Google Chrome

Basketbalové postavičky