Výsledky 6. turnaje OP nejml. mini 13.3.2011 ve Varnsdorfu:

TJ Slovan Varnsdorf - BK Ústí n.L"C"
36 : 72

Body: Ota Kodytek 14, Tomáš Hudeček 10, Štěpánka Ježková 8, Nikola Čepelíková 2, David Strnad a Matěj Gerhát 1.
pas byl vyrovnaný pratkicky až do poslední čtvrtiny, ale právě v této části hry nedokázali naši hráči dát koš a ubránit klíčovou hráčku.
Poslední čtvrtina skončila 1:26 v náš neprospěch.

TJ Slovan Varnsdorf - BA Roudnice n.L.

16 : 103

Body: Štěpánka Ježková 6, Ota Kodytek 6, Tomáš Hudeček 2
Soupeř byl mnohem zkušenější, dobře bránil, dobře se pohyboval po hřišti a dobře střílel.

Výsledky 5. turnaje OP nejml. mini 27.2.2011 ve Varnsdorfu:

TJ Slovan Varnsdorf - BK Děčín
29 : 61

Body: Ota Kodytek 10, Štěpánka Ježková 8, David Strnad 5, Tomáš Hudeček 4, Vláďa Vlk 2.
Po delší době jsme hráli zápasy doma. První zápas s BK Děčín, se kterým jsme již hráli na jeho palubovce. Stejně jako v Děčíně jsme nedokázali ubránit hráče číslo 16 a hlavně 1. a 3. čtvrtinu jsme výrazně prohráli..

TJ Slovan Varnsdorf - TJ Slovan Litoměřice

43 : 70

Body: Ota Kodytek 22, Tomáš Hudeček 8, Vláďa Vlk 9, Štěpánka Ježková 8
Druhý zápas s TJ Slovan Litoměřice jsme také prohráli, ale již jsme se občas dokázali uvolnit a lépe pohybovat po hřišti. Stále
děláme chyby při bránění, stále je plno špatných přihrávek. Tři děvčata z Litoměřic byla o dvě hlavy vyšší, ale přesto se dala ubránit.

Výsledky 4. turnaje OP nejml. mini 16.1.2011 v Děčíně:

BK Děčín - TJ Slovan Varnsdorf
45 : 16

Body: Ota Kodytek 6, David Strnad 4, Láďa Vlk 3, Martin Pešek 2, Tomáš Kollár 1
Prohráli jsme, protože jsme nedávali body, když jsme několokrát mohli skórovat z dvojtaktu, ale bohužel jsme nedali. Neubránili jsme nejlepšího hráče soupeře č.16, který nám dal 29 bodů. Stále nám dělají problémy přihrávky a uvolnění se pro míč.

TJ Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice

0 : 72
Z výsledku je zřejmé, že jsme proti soupeři neměli žádnou šanci. Naši hráči teprve sbírají zkušenosti, zatímco soupeř už hraje
s přehledem. Hráči se na hřišti vidí, umějí si přihrát ke koši a dávají body. Naši hráči to ovšem nevzdávali a bojovali do konce.
Pochvalu zaslouží Ondra Mlynář, který bojoval o každý míč.

Výsledky 2. turnaje OP nejml. mini 22.11.2010 ve Varnsdorfu:

TJ Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice
3 : 116
Již z výsledku je zřejmé,že náš soupeř nás předčil ve všech směrech.V obraně,útoku,přihrávkách,driblinku,střelbě a hlavně v
soustředění na hru,ukázněnosti během zápasu.Naši hráči a hráčky mají před sebou plno práce ,nechtějí-li prohrávat takto výrazně.naše 3 body zaznamenal Ládík Vlk.

TJ Slovan Varnsdorf - BK Baník Most

10 : 152

Body: Štěpánka Ježková 5, Ládík Vlk 5
I tento soupeř byl o několik tříd lepší. Nám nezbývá nic jiného než mnohem efektivněji trénovat,
pochvalu zaslouží Štěpánka Ježková, Martin Pešek, Ládík Vlk.

Výsledky 1. turnaje OP nejml. mini 23.10.2010 v Ústí nad Labem:

BK Česká Lípa - TJ Slovan Varnsdorf
54 : 18 (14:4,16:0,12:10,12:4)
Body: Ota Kodytek 6, Ládík Vlk 6, Štěpánka Ježková, Tomáš Kollár a Tomáš Hudeček 2

Prohráli jsme, ale bojovali až do posledních minut. Oproti přípravnému turnaji jsme lépe bránili a celkově byl herní projev lepší.

BK Ústí nad labem - TJ Slovan Varnsdorf
12: 60 (0:14,2:16,10:12,0:18)

Body: Tomáš Hudeček 16, Štěpánka Ježková 12, Ota Kodytek 10, David Strnad 9, Ládík Vlk 7, Tomáš Kollár 4, Ondra Mlynář 2

V tomto zápase jsme byli zkušenější, vyšší a tak jsme hlavně 1.poločas výrazně vyhráli. Ve 3.čtvrtině naši hráči polevili, byli nepozorní v obraně, proto 3.čtvrtina skončila 10:12. V poslední části hry jsme opět zlepšili obranu i střelbu. Zahráli si všichni hráči a hráčky.