Komentáře mladší minižáci 11-12

6.10.11 7:00 | Z.Strolený | 3036x

BK Děčín - TJ Slovan Varnsdorf

74 : 38 (26:23)

Naši hráči stačili domácím pouze v 1. poločase. Ve třetí čtvrtině jsme zaznamenali pouze 3 body a o výsledku bylo rozhodnuto. Ani ve čtvrté části hry jsme se již nezlepšili a rozdíl ve skóre je tak až příliš vysoký.

Body: Polák a Kodytek po 11, Hudeček, Pešek P. po 4, Strnad 3, Vuong a Burda po 2, Ježková 1.

BK Česká Lípa - TJ Slovan Varnsdorf

35 : 54 (20:31)

Před utkáním ještě existovala - v případě vítězství - možnost postupu na celkově páté místo v tabulce.
Ovšem od počátku byl lepší celek České Lípy, který se kažkou odehranou minutou našemu celku ve skóre vzdaloval. Našim hráčům nelze upřít alespoň v úvodu snahu, ale zbytečné chyby, neúspěšná střelba a také 19 neproměněných šestek bylo příčinou poměrně vysoké porážky. Naše družstvo skončilo celkově na šestém místě.

Body: Kodytek a Polák po 8, Hudeček 5, Pešek M. a Pešek R. po 4, Strnad 3, Burda 2, Ježková 1.

44 : 76 (21:34)
Druhý turnaj nadstavbové části o 4.-6. místo se odehrál v sobotu 17.3. v České Lípě. Část našich hráčů onemocněla, takže jsme na zápasy odjížděli pouze v devíti. Oba zápasy jsme prohráli, stále děláme chyby v obraně, nesoustředíme se na hru a na bránění svého hráče. Dalším naším problémem jsou přihrávky, uvolnění se pro balon a vzájemně se vidět. Přesto chci pochválit všechny hráče a hráčku, že bojovali do poslední minuty.

Body: Polák 16, Kodytek 15, Pešek 8, Ježková 4, Strnad 1

65 : 45 (28:21)

Body: Kodytek 19, Ježková 9, Polák 6, Pešek 4, Vuong 4, Strnad 3

TJ Slovan Varnsdorf - BK Česká Lípa
59 : 46 (22:16)

V neděli 4.3. jsme sehráli první turnaj o umístění na 4.-6. místě. Hráli jsme doma a prvním soupeřem byl tým BK Česká Lípa.
Tentokrát jsme měli téměř všechny hráče ročník 2000 k dispozici. Po bojovném výkonu jsme zaslouženě vyhráli. Pochvalu zaslouží opravdu celé družstvo.
Body: Kodytek 18, Novák 10, Ježková 10, Polák 9, Burda 6, Hudeček 6

Druhý zápas odehrála Česká Lípa s Děčínem. Děčín byl jednoznačně lepší a vyhrál s převahou.

82 : 44 (28:22)

Drželi jsme krok do poloviny zápasu,Potom jsme polevili v obraně,nebránili každý svého hráče a soupeř nám utekl.Přesto to byl jeden z našich nejlépe sehraných zápasů.
Body: Kodytek 13, Polák 12, Hudeček 6, Pešek 6, Ježková 5, Burda 2

______________________________________________________________________

44 : 64 (19:36)

Body Slovan: Hudeček 16, Kodytek 10, Ježková 8, Polák 8, Novák 2

52 : 56 (18:30)
Body Slovan: Kodytek 17, Polák 14, Pešek P. 8, Hudeček 7, Strnad 3, Ježková 2, Golla 1

V sobotu 18.2. jsme sehráli doma 2 zápasy s Českou Lípou. V Lípě jsme oba zápasy prohráli o 40 bodů. V sobotu jsme podali nejlepší výkon za sezónu. Byly to poslední zápasy v základní části, nyní odehrajeme 3 turnaje-doma, v České Lípě a v Děčíně.

První zápas jsme prohráli kvůli špatné obraně a neproměněných vyslovených šancí. Stále máme špatné rozehrání z autu a naší velikou slabinou jsou špatné přihrávky.

Druhý zápas byl vyrovnaný, neproměnili jsme však 17 šestek!, škoda, že jsme opět udělali více chyb než soupeř. Pochvala patří všem našim hráčům,kteří bojovali až do poslední vteřiny.

86 : 34 (44:14)
Body Slovan: Hudeček 14, Kodytek 12, Pešek P. 6, Polák 2

99 : 32 (43:16)
Body Slovan: Polák 8, Hudeček a Kodytek 6, Ježková a Pešek P. 4, Burda a Pešek M. 2

Naši hráči se nedokázali vyrovnat s těsnou osobní obranou soupeře. Velké problémy měli s rozehráním míče z autu. Této činnosti je na tréninku věnována v poslední době velká pozornost, přesto v zápasech se nedaří tento nedostatek odstranit.

BA Roudnice n.L - TJ Slovan Varnsdorf
107:32 (48:15)

111:34 (44:12)

Je patrné, že soupeř byl lepší. Drželi jsme krok jen první čtvrtinu. Musíme zlepšit bránění, soustředěnost na hřišti i střelbu.
Body: Kodytek O. 16, Hudeček T.7 , Polák R. 7, Strnad D. 1, Pešek M. 1

I v druhém zápase jsme výrazně prohráli.
Body: Kodytek O. 12, Pešek M. 8, Hudeček T. 4, Polák R. 6, Huk M. 2, Mlynář O. 2

74:36 (22:19)

72:30 (34:15)

26.11. jsme odehráli 2 zápasy v České Lípě. Odjeli jsme s 11 hráči, protože další byli nemocní. První zápas jsme prohráli 72:30, po čtvrtinách 13:14,2:20,15:14,0:24. Z vývoje je patrné, že hlavně druhá pětka se nadokázala střelecky prosadit a ani nedokázala ubránit.

Body: Ježková Š.16, Strnad D.11, Kocůrek J.2, Polák R.1

Druhý zápas jsme taky prohráli, ale až do jeho poloviny jsme hráli vyrovnaně. Všichni bojovali o každý míč, zlepšila se i obrana.

Body: Ježková Š.11, Kodytek O.9, Polák R. 8, Strnad D. 4, Bachmanová S. 2, Hubka J. 2

Těmito zápasy skončilo první kolo soutěže. Jsme na posledním 6.místě.

3 : 154 (74:3)

1.10. sehráli mladší minižáci první zápas v této kategorii v letošní sezóně. Protože několik hráčů přes prázdniny ztratilo zájem o basketbal a řady hráčů narozených v roce 2000 prořidly, dopadly oba zápasy se zkušeným týmem z Ústí nad Labem žalostně. Naši hráči si nedokázali přihrát, naběhnout si pro míč, předriblovat na útočnou polovinu. Byl to však pro nás užitečný trénink, hráči přece jen i při porážkách sbírají zkušenosti a snad je to i motivuje k usilovnějšímu tréninku.