1. streetballový turnaj LSLŠ 2013

25.6.13 9:36 | P.Homan | 2397x

 

Přesně po roce, v sobotu 22. června, se za nádherného počasí sešlo na úvodním turnaji 1. ročníku streetballového léta v několika věkových kategoriích na osm desítek basketbalistů a basketbalistek z Varnsdorfu, Rumburku, Nového Boru či Liberce. První z celkem tří termínů se odehrál v areálu tělocvičny, na stejném místě uvidíme i druhý v polovině srpna, závěrečný pak uspořádá 14. září Rumburk.

 

Z kategorie 19+ se stejně jako loni několik týmů utká mezi sebou v Letní streetballové lize Šluknovska (LSLŠ). Závěrečné zápasy LSLŠ a vyhodnocení budou součástí již tradičního streetballového turnaje v sobotu 14. září 2013 v Rumburku.

 

Hned ve čtyřech soutěžích se mohli utkat příchozí hráči i diváci. Střelbu zpoza tříbodového oblouku ovládl David Zamrzla, v trestných hodech byl nejlepší Jan Šimák a koš z poloviny hřiště jako jediný (a dokonce hned dvakrát po sobě) vsítil Tomáš Horáček. O prvenství ve smečovací soutěži se rozdělily Štěpánka Ježková a Hanka Těšitelová vždy za asistence Jendy Novotného.

 

Poděkování patří partnerům LSLŠ, a to:

Město Varnsdorf, TJ Slovan Varnsdorf, Schrödingerův Institut - BAŠ, Vyšší odborná škola a střední škola Varnsdorf, ZŠ Náměstí, GEMA Varnsdorf, AB elektro Pavel Bukáček, Pharm. Jindřich Šmíd - Lékárna Varnsdorf, Pivovar Kocour, Retos, Marius Pedersen a.s., Samat, spol. s r.o., Jiřetín pod Jedlovou, PcObchod, Pivovar Konrád, AWP Media s.r.o., SHOP 102

 

Fotogalerie:

Galerie od K. Kodytkové

 

Konečné pořadí týmů a výsledky zápasů

Kategorie Mini

Mini 1 (Gerhát,, Petrla T., Petrla D., Bachmanová)

Mini 2 (Kalivoda, Kozák, Sembdner)

Mini 3 (Ježková, Těšitelová, Ježek)

 

Kategorie 10 - 15

S-Racky (Kodytek, Kala, Strnad, Novák)

Nezkrotní lachtani (Lukeš, Zadina, Ježek, Pasovský)

 

Kategorie 16 - 18

B-Girls (Chvojanová, Hrabáková, Chlanová)
Ostrostřelci (Sovák, Kastner, Koudelka)
Game on (Lukeš, Šebora, Batbaatar)
Černej humor (Zamrzla, Houngbendji, Vlček)

 

Kategorie 19+

Skupina A

Stařenky (Smrčková, Michalinová, Kubíková, Sádovská, Turková)
Milujeme Homyho (S. Prchalová, Krejbichová, Patzaková, Krejbich)
Rychlé nožky (Novotná, Bafiová, Schreiberová, Hovorková)

 

Skupina B
HoReSu (Relich, Sucharda T., Horáček, Sucharda J., Šimák M.)
Trenéři (Šišulák, Beran, Polívka, Unger)
Ranní kocovina (Burik, Prchal, Špiroch, Rozbora)

 

Skupina C
3 křížky (XXX) (Novotný J., Doležal T., Smrčka)
Suchý krky (Vakulenko, Buben, Ježek, Voráček)
Wet Dream (Beran,Švarc, Kubáň, Lukavec)

 

Skupina D
FUN (Lkhagvasuren, Amartuvshin, Gansukh, Yundendorj)
Finská liga (Neumann, Baldé, Jakubec, Zavadil)
MROKLE (Michalina, Modlisz, Čelko)


Čtvrtfinále

Skupina E

StařenkyRanní kocovina68
Rychlé nožkyTrenéři59

 

Skupina F

3 křížky (XXX)MROKLE87
Wet DreamFinská liga103

 

Semifinále

Skupina G

Milujeme Homyho3 křížky78
HoReSuWet Dream94

 

Skupina H

Suchý krkyRanní kocovina64
FUNTrenéři47

 

Finále

Final 4

1. HoReSu

2. 3 křížky (XXX)

3. Suchý krky

4. Trenéři

 

 

 

 

rozbalit
Napsat příspěvek
sbalit
Napsat příspěvek
:-) :-D :-( :*( :-/ :-* :-| B-) :-O ;-) 8-O ]:-> :-|| $:-| :-P 9_9 |-) :-(0) :-X (LOVE) :-... (OK) (KO)

Podpis:
pict(antispamová kontrola, nutné vyplnit)
Žádný příspěvek k tomuto článku.

Twitter | Facebook

twitter-button

facebook-button

Muži
USK Slavia Liberec vs.
TJ Slovan Varnsdorf
68:60 Komentář zápasu
Severočeská liga
Junioři U19
TJ Slovan Varnsdorf vs.
BK Kunratice DDM P10
79:43 Komentář zápasu
nadregionální soutěž
Kadeti U17
BK Kondoři Liberec B vs.
TJ Slovan Varnsdorf
93:69 Komentář zápasu
nadregionální soutěž
Junioři U19
BK Teplice vs.
TJ Slovan Varnsdorf
66:60 Komentář zápasu
nadregionální soutěž
Mladší žáci U14
TJ Slovan Varnsdorf vs.
Sokol Vyšehrad
78:64 Komentář zápasu
žákovská liga
Kadeti U17
BK Baník Most vs.
TJ Slovan Varnsdorf
52:80 Komentář zápasu
nadregionální soutěž
Kadeti U17
BA 2006´ Roudnice n.L. B vs.
TJ Slovan Varnsdorf
70:98 Komentář zápasu
nadregionální soutěž
Mladší žáci U14
TJ Slovan Varnsdorf vs.
TJ AŠ Mladá Boleslav
47:81 Komentář zápasu
žákovská liga
Mladší žáci U14
BA 2006´ Roudnice n.L. vs.
TJ Slovan Varnsdorf
55:59 Komentář zápasu
žákovská liga
Junioři U19
TJ Slovan Varnsdorf vs.
BK Teplice
97:84 Komentář zápasu
nadregionální soutěž
Poslední fotogalerie
Registrace do LSLŠ 2017

Kalendář

více info po najetí myší na barevné kolečko

květen 2018
TPoÚtStČtSoNe
18
1
2
3
4
5
6
19
7
8
9
10
11
12
13
20
14
15
16
17
18
19
20
21
21
22
23
24
25
26
27
22
28
29
30
31
Počasí
Starší žáci U15
BA Sparta vs.
TJ Slovan Varnsdorf
datum26. 5. 2018 čas9:00
hala BA Sparta
kvalifikace o ligu
Junioři U19
BBK Brno vs.
TJ Slovan Varnsdorf
datum26. 5. 2018 čas12:00
SH Pelhřimov
kvalifikace o ligu
Starší žáci U15
TJ Slovan Varnsdorf vs.
Basket Poděbrady
datum26. 5. 2018 čas13:00
hala BA Sparta
kvalifikace o ligu
Junioři U19
TJ Slovan Varnsdorf vs.
BC Vysočina
datum26. 5. 2018 čas15:00
SH Pelhřimov
kvalifikace o ligu
Starší žáci U15
TJ Slovan Varnsdorf vs.
TJ AŠ Mladá Boleslav
datum27. 5. 2018 čas9:00
hala BA Sparta
kvalifikace o ligu
Starší žáci U15
Královští Sokoli vs.
TJ Slovan Varnsdorf
datum27. 5. 2018 čas13:00
hala BA Sparta
kvalifikace o ligu

Partneři

 

SI       

Sauneo                           

 

 

              

 

                   

 

      

www.parnicistic.cz cinkaHoloubek Protect

 

TJ Slovan Varnsdorf Basket, webmaster: info@bubileg.cz

©2012-2018 | Vytvořil bubileg v4.11L | Licence | Nejlepší v Mozilla Firefox Google Chrome

Basketbalové postavičky